Autor Wątek: Rozwalili mi agenta.  (Przeczytany 7875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cosey

  • Gość
Rozwalili mi agenta.
« dnia: Wrzesień 08, 2005, 11:23:42 »
Ostatni pach. Przyznam lagi troszke sie zmniejszyly, dodali fajna opcje do dronek(nie zawsze wszystkie wracaja) ale to co zrobili mi z agentem to przesada. Napisali ze beda zmiany z npc  ale nic nie widzialem zeby napisali ze beda zmiany z agentami. Niedawno dopykalem do agenta lvl2 q 16 . Pierwsza misja wypas 400k i 300pl hehe to bylo to . Wczesniejszy dawal mi na maxa 200k i jakies 100lp za misje, byl to agent lvl2 q-5. U nowego agenta lvl2 q16 przed pachem misje mialem fajne i srednio ok 200k i przynajmniej 150lp za misje mialem, czasami bylo 500k i 350lp . Po pachu beznadzieja na maxa dostaje od agenta 200k i 150lp. Co oni sobie mysla czlowiek caly tydzien ciepal na jakiegos fajnego agenta a ni go rozwalaja jednym pachem. AAAAAAAAAAAAAAAAAaa.  Ma moze ktos podobny problemik po pachu??

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Rozwalili mi agenta.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2005, 11:35:16 »
Mnie Agenci tego lvl (2 q.15) zwykle dawali misje poni?ej 100lp i 100k isków - czasami si? zdarzy?a jaka? za 250lp i 300K isków - ale to sporadycznie (i akurat to po patchu si? nie zmieni?o).
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Sambor

  • Gość
Rozwalili mi agenta.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2005, 12:24:59 »
Ja mam nadal tak samo u agenta lvl2 q -13, dostaje srednio po 100k isk i 100lp. Przed i po paczu.

Konrad

  • Gość
Rozwalili mi agenta.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2005, 14:42:48 »
moze podrasowali czulosc agentow na security level systemu (juz raz to poprawiali)

jaki jest sec level tego systemu ?

btw. generalnie jezeli tak to BARDZO DOBRZE  8)

Cosey

  • Gość
Rozwalili mi agenta.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2005, 15:54:44 »
Agent jest w sysytenie 0.5 i z tego systemu jest brama do 0.1, na szczescie tam misji nie mam . Z tego co piszecie to mialem niezle z tym agentem ale sie skonczylo. Na szczescie mam tu agenta lvl3 q0 przed paczem polecialem na 2 misje tego agenta moim cruzem . Obie zrobilem ale sporo mnnie to kosztowalo ralietek i czasu. Wskocze sobie w jakiegos bc i zobacze jak bardzo skiepscili tego agenta lvl3.

rafaello

  • Gość
Rozwalili mi agenta.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2005, 04:09:52 »
cosik...
pamietaj ze najgorszy agent lvl 3 zawsze bedzie duzzo lepszy od najlepszego lvl 2

[edit] poprawilem - lol ale literowka :P (a nawet cyfrowka :D )

pc5

  • Gość
Rozwalili mi agenta.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2005, 12:08:42 »
Cytat: "rafaello"
cosik...
pamietaj ze najgorszy agent lvl 3 zawsze bedzie duzzo lepszy od najlepszego lvl 3


Chyba chodzilo o "najlepszego lvl 2".

NeX

  • Gość
Rozwalili mi agenta.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 12, 2005, 17:48:02 »
To si? sprawdza je?li idzie o poziom ratów na misji i ilo?? LP, ale ju? z wyp?at? to bywa ró?nie. Wielu agentów lev 1 na peryferiach p?aci o niebo lepiej ni? agenci lev 2 w centrum. Jeden agent lev 1 p?aci? mi prawie 300k ISK za d?ug? misj?, a teraz agent lev 2 w lov sec 0,4 p?aci oko?o 200k ISK. Dlatego jak si? jest przejazdem na jakims zadupiu, to warto pom?czy? jakiegos agenta nawet z ujemnym quality.

Arleonenis

  • Gość
Rozwalili mi agenta.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 12, 2005, 22:13:33 »
No mi ajenta lvl4 dziabneli, aby dostawac po 300-400lp za killa lvl4 to przesada, a zamiast ponizej 0.4 to juz w deep 0.0 bezpieczniej

Po pierwsze w 0.0:
-masz local i niezbyt wiele osób mo?esz pilnowa? kto si? pojawia a i tak z nicków znasz wi?kszo?? osób
-du?o pvpowców na trasie i nie jest ?atwo si? dosta?
-zawsze wystarczy krzyknac i sie zleca "kumple" z sojuszu i wyczyszcza
-niez?a kaska za kill i niez?y loot

W low sec empire:
-duzo typa sie przez local przewija ci??ko wszystkich sprawdzi?, zw?aszcza w locie
-piraci sa bezkarni zw?aszcza jak uzyj? probe lub maja agenta w systemie warpuje si? do miejsca misji i po tobie
-nie ma nikogo zorganizowanego co by na nich polowa?
-loot taki ?e po?al si? bo?e, czasem co? za pare m si? trafi ale niezbyt cz?sto


Wi?c ryzyko wi?ksze i reward gorszy wi?c co tu jest dobrego? jak ca?kiem rypn? agentów to wróce do 0.0 (pewnie w hacu nie bsie; ?atwiej dolecie? lub nawet kupi? na miejscu), jak 0.0 est bezpieczniejsze od low sec empire to ju? lekka parodia