Autor Wątek: Platnosc za gre  (Przeczytany 5637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GT!

  • Gość
Platnosc za gre
« dnia: Czerwiec 29, 2005, 11:44:26 »
Witam,

wiem, ze temat byl juz nie raz walkowany ale w zadnym topicu nie znalazlem interesujacych mnie odpowiedz.

Wedlug aktualnego cennik (placenie przy uzyciu karty kredytowej wynosi €19.95/miesiecznie, placenie przez PayByCash za pierwszy miesiac €25.00 ale za nastepne juz od €12.49/miesieczne do €15.95/miesieczne (w zaleznosci od ilosci jednorazowo wykupionych miesiecy).
Gralem juz 14 dni w trial'a i wiem, ze mi sie gra podoba wiec wolalbym placic za nia prze PayByCash ale zaden ze sposobow (poza PayPal) nie jest mi znany. Czy ktos z Was sie orientuje czy, ktorys jest dostepny dla Polaka? Ewentualnie jesli ktos korzystal, z ktorejs metody to byl bym wdzieczny za jakis krotki howto.

pozdrawiam, GT!

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Re: Platnosc za gre
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2005, 11:50:16 »
Cytat: "GT!"
Witam,

wiem, ze temat byl juz nie raz walkowany ale w zadnym topicu nie znalazlem interesujacych mnie odpowiedz.

Wedlug aktualnego cennik (placenie przy uzyciu karty kredytowej wynosi €19.95/miesiecznie, placenie przez PayByCash za pierwszy miesiac €25.00 ale za nastepne juz od €12.49/miesieczne do €15.95/miesieczne (w zaleznosci od ilosci jednorazowo wykupionych miesiecy).
Gralem juz 14 dni w trial'a i wiem, ze mi sie gra podoba wiec wolalbym placic za nia prze PayByCash ale zaden ze sposobow (poza PayPal) nie jest mi znany. Czy ktos z Was sie orientuje czy, ktorys jest dostepny dla Polaka? Ewentualnie jesli ktos korzystal, z ktorejs metody to byl bym wdzieczny za jakis krotki howto.

pozdrawiam, GT!


Je?li chodzi o kart? to za pierwszy miesi?c kosztuje 19.95 € lub $ a za ka?dy kolejny mniej 14,95 € lub $ je?li p?acisz miesi?cznie - jak za wi?ksz? ilo?? miesi?cy to mniej...

Co do metody PayByCash to na pewno Acan z niej korzysta? wi?c z Nim najlepiej gadaj
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Platnosc za gre
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2005, 12:36:34 »
Jesli chodzi o PayPal to w Polsce juz dziala w ograniczonej formie tzn mozna przesylac za pomoca niego pieniadze ale odbierac narazie nie.  8)
Ale do tego i tak potrzebna jest karta kredytowa.  :?

Co do platnosci to tak jak napisala Aeny.
Tylko pierwszy raz placi sie wiecej.
Zestawienie platnosci za pól i caly rok bylo gdzies w któryms temacie w dziale  noob garten 8)