Eve Online > Wsparcie techniczne

Polaczenie do EVE przez GPRS

<< < (2/4) > >>

Tomash Kovahlsky:

--- Cytat: "Blaster" ---Jak sprawdzic ilosc kanalów które mam w danej chwili dostepne?
Ile EVE potrzebuje zeby zadzialac?
--- Koniec cytatu ---


Ilosci kanalow nie sprawdzisz jawnie... to widac tylko, po szybkosci lacza... (kazdy kanal ma 14.4kbps download)...

A ile jest potrzebne EVE? Nie wiem... ale oni w rekomendacjach pisza, ze dziala z modemem 56K, wiec raczej potrzebujesz wszystkich 3-ch kanalow...

A moze sprobuj nie przez GPRS, tylko normalne polaczenie typu "Data" ? TAm mozesz okreslic przedkosc polaczenia (oczywiscie max to 56K).

Blaster:
Z poprzednim problemem juz sie uporalem (zla konfiguracja polaczenia) ale mam inny niezbyt nowy i dosc powszechny problem a mianowicie "got units" i ani kroku dalej.  :evil:
Nie przypuszczalem ze ten problem moze dotyczyc polaczenia GPRS  :?

Blaster:

--- Cytat: "ireul" ---probowales juz mtu obnizyc na 576?
--- Koniec cytatu ---


Nie
A gdzie sie to robi?  :?  (nie jestem za bardzo w temacie  :roll: )

Blaster:
Zmienilem i teraz wogóle nie laczy sie do serwera  :(
Wogóle z niczym sie nie laczy ani http ani GG  :?
Moze to zbieg okolicznosci  :?
Najgorsze ze nie wiem jakie mtu bylo wczesniej

Tomash Kovahlsky:

--- Cytat: "Blaster" ---Z poprzednim problemem juz sie uporalem (zla konfiguracja polaczenia) ale mam inny niezbyt nowy i dosc powszechny problem a mianowicie "got units" i ani kroku dalej.  :evil:
Nie przypuszczalem ze ten problem moze dotyczyc polaczenia GPRS  :?
--- Koniec cytatu ---


Nic nie boj... po ok. 10 minutach sie zalogujesz, a potem bedzie OK.
Niestety podczas logowania EVE-ka sciaga jakies pierdoly (czasem kilka megabajtow)...  Ale zeby sie upewnic, to odpal sobie LogServer przed uruchomieniem EVE i patrz czy sie cos dzieje... czy po prostu wisi...



--- Cytat: "Blaster" ---Zmienilem i teraz wogóle nie laczy sie do serwera  :(
Wogóle z niczym sie nie laczy ani http ani GG  :?
Moze to zbieg okolicznosci  :?
Najgorsze ze nie wiem jakie mtu bylo wczesniej
--- Koniec cytatu ---


Mozesz spokojnie usunac klucz o MTU z rejestru - jak go nie ma, to Windozy ustawiaja domyslny. Tak jest przynajmniej w WinXP.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej