Eve Online > Wsparcie techniczne

Polaczenie do EVE przez GPRS

<< < (3/4) > >>

Blaster:

--- Cytat: "tok_72" ---
--- Cytat: "Blaster" ---Z poprzednim problemem juz sie uporalem (zla konfiguracja polaczenia) ale mam inny niezbyt nowy i dosc powszechny problem a mianowicie "got units" i ani kroku dalej.  :evil:
Nie przypuszczalem ze ten problem moze dotyczyc polaczenia GPRS  :?
--- Koniec cytatu ---


Nic nie boj... po ok. 10 minutach sie zalogujesz, a potem bedzie OK.
Niestety podczas logowania EVE-ka sciaga jakies #&!%*$ (czasem kilka megabajtow)...  Ale zeby sie upewnic, to odpal sobie LogServer przed uruchomieniem EVE i patrz czy sie cos dzieje... czy po prostu wisi...

--- Koniec cytatu ---


Masz racje Tomash to byl wlasnie powód przestoju podczas logowania.
Co prawda pierwszy raz odpalilem EVE na tym kompie ale podczas logowania sciagnol mi 2,5 MB danych i trwalo to chyba ze 12 minut.  :?

Tak wiec jezeli ktos bedzie sie kiedys laczyl do EVE przez modem (nie tylko GPRS) to niech uzbroi sie w cierpliwosc i nie panikuje jezeli pasek zatrzyma sie na "got units" bo to prawdopodobnie nie problem MTU tylko ilosci danych do sciagniecia  8)

Blaster:

--- Cytat: "blaster" ---Zmienilem i teraz wogóle nie laczy sie do serwera  :(
Wogóle z niczym sie nie laczy ani http ani GG  :?
Moze to zbieg okolicznosci  :?

--- Koniec cytatu ---


A powodem tego stanu bylo skonczenie sie limitu na mojej karcie POP z której sie laczylem  :lol:

Sorki za zamieszanie  :oops:

Tomash Kovahlsky:
Buahahahahha  :twisted:  :twisted:

Sorki za ten smiech... ale jakos sie nie moglem powstrzymac....

Poza tym, zdarza sie nawet w najlepszej rodzinie.... 8)  8)

Anonymous:
A moze ktos ma rozpracowane ile kosztuje np godzina grania srednio albo w jakich zakresach przez gprs w Idei??
Ciekaw jestem niezmiernie jaki to wogole rzad wielkosci.

Pozdrawiam

Galen

Blaster:

--- Cytat: "Anonymous" ---A moze ktos ma rozpracowane ile kosztuje np godzina grania srednio albo w jakich zakresach przez gprs w Idei??
Ciekaw jestem niezmiernie jaki to wogole rzad wielkosci.

Pozdrawiam

Galen
--- Koniec cytatu ---


Przede wszystkim zalezy od tego jaki masz abonament (ile zl zaplacisz za kazde rozpoczete 10kb sciagnietych/wyslanych danych)
Gra po kazdym DT (czyli codzinnie ok poludnia) sciaga jakies 1-2 MB danych + przez kilka godzin grania jakies 2 MB (tak mi sie wydaje ale nie wiem dokladnie)  :?
Trzeba by to wszystko sobie policzyc.
Generalnie jezeli nie masz jakiegos abonamentu w którym masz np 100 MB free lub nielimitowanego 24h/dobe to lepiej sobie odpuscic.  :?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej