Forum Gry > Inne gry

Age of Empires 2 Definitive Edition

<< < (2/2)

Tloluvin:
Nie mam konsoli więc nigdy się takimi rzeczami jak Xbox game pass nie interesowałem. Misji nigdy nie robiłem. Zawsze grałem na dużych planszach z 7x NPC, ale może faktycznie warto się tym zainteresować dla nowych ras.
Ciekawi mnie natomiast czy mając tą nową wersję będę mógł zagrać z kimś kto ma wersję HD

Zgudi:

--- Cytat: Tloluvin w Listopad 16, 2019, 09:09:39 ---Nie mam konsoli więc nigdy się takimi rzeczami jak Xbox game pass nie interesowałem. Misji nigdy nie robiłem. Zawsze grałem na dużych planszach z 7x NPC, ale może faktycznie warto się tym zainteresować dla nowych ras.
Ciekawi mnie natomiast czy mając tą nową wersję będę mógł zagrać z kimś kto ma wersję HD

--- Koniec cytatu ---
Xbox game pass jest na windę 10 na PC. Nie mam konsoli i nie wiem czy tego typu hardkorowe strategie wymagające myszki i klawiatury można ogrywać na xboxie. Wydaje mi się, że nie zagrasz z ludźmi mającymi wersję HD bo tam było peer-to-peer a tu zrobili dedykowane serwery do prywatnej gry.

Tloluvin:
HD też ma dedykowany serwer + rankingi. Nigdy z nich jednak nie korzystałem więc nie powiem jak działają

Edit
Doczytałem się, że poprawiono AI. Jest faktycznie jakaś zauważalna różnica? Bo jak jest to warto się zastanowić

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej