Eve Online > Wsparcie techniczne

Po uruchomieniu konta z luncha gra nie reaguje

(1/4) > >>

Mario:
Witam

Moj problem polega na tym iz po uruchomieniu konta z lunchera nie uruchamia mi sie okno logowania do gry.Na managerze zadan widze tylko uruchomiony proces exe ale nie reaguje.Problem pojawil sie wczoraj popoludniu tzn po restarcie servera a dodam ze rano jeszcze normalnie gra dzialala.Ktos wie oco chodzi?
Pozdrawiam

Zgudi:

--- Cytuj ---Moj problem polega na tym iz po uruchomieniu konta z lunchera nie uruchamia mi sie okno logowania do gry.Na managerze zadan widze tylko uruchomiony proces exe ale nie reaguje.Problem pojawil sie wczoraj popoludniu tzn po restarcie servera a dodam ze rano jeszcze normalnie gra dzialala.Ktos wie oco chodzi?
--- Koniec cytatu ---
Myślę, że na podstawie informacji jakie podałeś domyślenie się przyczyny jest tak prawdopodobne jak rozpoznanie choroby na podstawie koloru swetra. :)

Jaki masz Windows? Pytam bo niektórzy wciąż siedzą na 7.
Jakie masz bebechy, procesor, grafika, ram, dysk?
Czy miewasz problemy z innymi grami i/lub programami?
Czy masz mnóstwo programów i system dawno nie był czyszczony?

Przeinstalować grę na innym dysku, jak nie pomoże to pogrzebać w ustawieniach zapory i antywirusa czy nie ma tego programu na liście, jak nie pomoże skorzystać z wbudowanego narzędzia "oczyszczanie dysku" i "Oczyść pliki systemowe", jak nie pomoże to odpalić Aida 64, Cinebench, OCCT i sprawdzić czy nie ma czasem jakichś błędów, jak nie pomoże to opcja "Resetuj ustawienia komputera do stanu początkowego".

Mario:
grafika itp raczej nie ma z tym nic wspolnego.
Zapomnialem dodac ze gra nie uruchamia mi sie na serverze tranquility bo na serverach testowych normalnie dziala

Zgudi:
Tak dziwny objaw, że nie mam pojęcia jak pomóc, może ktoś inny. Masz Windows 10?

Mario:
Win 8
Rano jeszcze gra mi normalnie dzialala a po restarcie juz nie. Napisalem ticketa do nich ale okres czekania sklania mnie do szukania pomocy tutaj

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej