Autor Wątek: {Enigma Farmers}  (Przeczytany 4375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mccongall

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mefisto aphopis
  • Korporacja: Enigma farmers
  • Sojusz: Rentierka testów
{Enigma Farmers}
« dnia: Maj 22, 2019, 20:14:14 »
o7
Z samej nazwy wynika iż Corpem bedziemy craberskim. Dlatego licze na dużą aktywność karaśia w tym wątku.
Enigma Farmers to małe corpo skupionę obecnie na zarabianiu isków w planach jest dropienie ludzi capitalami i klikanie F1 na flotach 10 osobowych. Gdzie i co farmimy? Misje stain/venal oraz wynajmujemy system w Estorii jesli ktoś chce Krabić superem to nie polecam ale da się, tylko nie ma Gejosolu który ocali was przed niechybną smiercią. Jeśli wiecej osób bedzie chciało krabić w superach/capitalach/vni/Ratting orcach/ Mining battel rorqualach. To spoko możecie przy okazji porobić planetarkę jeśli bedzie taka potrzeba wynajmie sie kilka nowych systemów.
Co do PvP mamy ochotę i srodki do dropienia ludzi w Capitalach co za tym idzie jeśli ktoś ma alta capitalowego który nie słuzy do niczego po nerfie Nsa smiało nie musisz sprzedawać swoiej helki która robiłes 140 na ticka możesz ją zadokować a potem leciec na pvp. Albo przetopić na veldspar.  Jesli masz plan avoxowania testów to rób to na ALCIE nie na blue alcie bo tesci beda sie sapać. stosuj sie do ich kodeksu kontem w corpie inne twoje konta mnie nie obchodzą. Jeśli masz jakieś pytania lub zastrzezenia/pomysły na rozwój corporacji lub mojej osoby pisz smiało. Chat in game Enigma farmers
Fly safe

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: {Enigma Farmers}
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2019, 04:06:31 »
Cytuj
Dlatego licze na dużą aktywność karaśia w tym wątku.
W sensie liczysz, że Karaś przyleci się z wami tutaj wyzywać za krabienie w superach i rorqualach?

Mccongall

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mefisto aphopis
  • Korporacja: Enigma farmers
  • Sojusz: Rentierka testów
Odp: {Enigma Farmers}
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2019, 09:37:57 »
Nie no ja karasia bardzo szanuję a ze to sławny spec od pvp to liczę na  Jakieś rady dla corpa, albo chociaż śmieszne komentarze 

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: {Enigma Farmers}
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2019, 10:28:28 »
bardzo chętnie udziele kilku wskazówek na temat optymalizacji zysków z krabienia.
Zresztą, nie na darmo mam w bio PVE & mining Instruktor: ]
papatki: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: {Enigma Farmers}
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2019, 11:45:43 »
Karas ale pomyśl sobie jak ktoś Cie zobaczy w rurce na pasku...to musi być bajt lece dalej... :D