Eve Online > Wsparcie techniczne

Cienie za znacznikami w widoku ogólnym

<< < (3/9) > >>

Soulscream:
Karaś czasami no normalnie imponujesz. Tylko pamiętaj czasami :D.

Proxima Alland:
Argumentacja jak najbardziej słuszna. Znajdź mi smartfona za 50 złotych, który będzie mały, poręczny i z baterią na tydzień (*). A co do zombie... Ja uważam, że każdy kto ma smartfona poniekąd się nim staje. OK, są wyjątki, zgadza się. Fakt, że inteligentni amerykanie są szczupli nie sprawia, że nagle znika problem otyłości. Co do samochodu, to oczywiście nie Trabant, może być Lambo, Albo Ford Mustang. Byle by służył do jazdy, a nie był jeszcze pralką, mikrofalówką z prysznicem i lodówką.
Faktem jest, że funkcje rozmowy, przez długi czas w dobrej jakości jest teraz na drugim miejscu. Przykład? Asus Zen 3. 1000 zł kosztował siostrę. Ciężko się z nią rozmawia, bo albo jakość dźwięku jest fatalna, albo po prostu nie słychać co mówi.  Mój kosztował 50 zł. Gadam tydzień, mam funkcję automatycznego nagrywania rozmów, czarną listę 2 karty sim i kartę pamięci. Używam go do dzwonienia.
Od "google maps" mam zajebistą nawigację, która stworzona jest do nawigacji.
Od neta mam laptopa lub PC.
Od gier ma NN2DSXL/PSP.

Tak czy inaczej cieszę się, że się zgadzamy, że każdemu według jego potrzeb :) Miłych aktualizacji życzę :D

EDIT:
(*) - I nie rozpieprzy się po pierwszym upadku na beton. Pajęczynka na wyświetlaczu to powoli kolejny standard. (nie, gorilla glass nie pomaga)

Soulscream:

--- Cytat: Proxima Alland w Lipiec 11, 2018, 21:19:16 ---stuff

--- Koniec cytatu ---

Tu nie potrzeba niczego argumentować. Karaś ma racje, a to że jesteś niereformowalnym dinozaurem no cóż. Good luck. Ja wole wszystko w jednym w urządzeniu wielkości pudełka, a wytrzymałość to kwestia modelu i np zalania płynnym szkłem ekranu.

Proxima Alland:
@ Soulscream

   Wolę być niereformowalnym dinozaurem niż podatnym na manipulację lemingiem, z którego potężne korpo doją kasę a on się z tego jeszcze cieszy.
Masz świadomość tego, że Twój smartfon jest pełnoprawnym komputerem a Android to Linux, w którym odebrano Ci prawa roota bo uznano, że jesteś za głupi by mieć pełną kontrolę nad swoim telefonem?

Co by było też jasne miałam smartfony, nawet dwa i świadomie zrezygnowałam na rzecz oddzielnych urządzeń do poszczególnych czynności wyznając zasadę, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

EOT a w zasadzie EOO

[WILD5] Ed Beret:
No nie! Zajefajna dyskusja, a ja się na nią spoźniłem.
Proxima, masz spory niedorozwój technologiczny i kiedyś zrozumiesz swoje ograniczenie. Wszystko inne już chyba było napisane.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej