Śmietnisko > Off Topic

Wybór nowego monitora

<< < (3/3)

Ket0na1:
A orientujecie się może, czy Evka obsłuży rozdziałkę ultrapanoramiczną 3440 x 1440?
Gra zapełni monitor obrazem czy będzie to np. full hd z czarnymi kwadratami po bokach?

Skaza:

Jeżeli nie będziesz kombinował ze sterownikiem, jak kolega w sąsiednim temacie, to EVE Online będzie prezentowało się tak:


https://youtu.be/DkC169cTrmc


To fragment rozgrywki w rozdzielczości 3440x1440 (monitor Acer Predator x34).

mkx:

--- Cytat: Ket0na1 w Sierpień 08, 2020, 18:19:47 ---A orientujecie się może, czy Evka obsłuży rozdziałkę ultrapanoramiczną 3440 x 1440?
Gra zapełni monitor obrazem czy będzie to np. full hd z czarnymi kwadratami po bokach?

--- Koniec cytatu ---
obsluzy ale będziesz musiał skalować UI gry co w efekcie wyjdzie gorzej aniezli 2560x1080
chyba ze masz binole jak lornetka i wielkość czcionki w eve nie stanowi dla ciebie problemu :)

btw polecam ultrapanoramiczne monitory do eve 34cale  gra sie extra  :)  łączone monitorki to nie to samo ;p

bosew:
Czy ktoś z was kupował monitor poleasingowy? Zastanawiam się nad klasykami z firmy NEC. Możecie się wypowiedzieć na ten temat?

Jabolex:

--- Cytat: bosew w Luty 05, 2021, 11:28:08 ---Czy ktoś z was kupował monitor poleasingowy? Zastanawiam się nad klasykami z firmy NEC. Możecie się wypowiedzieć na ten temat?

--- Koniec cytatu ---

Kupowałem kilka razy, (dla firmy i dla domu) zależy co i jak się trafi kwestia RNG. Z jednym monitorem 2 razy wracałem bo miał być A+, a wyszło złe podświetlenie, następny miał wypalone pixle i trzeci okazał się A+. Kupowałem NEC i HP. HP (Z24n w domu mam 2 sztuki i mi wystarczają) okazały się "lepsze" :-) bo prawdopodobnie pracowały po 8h w biurze. NECe są styrane, bo pracowały (prawdopodobnie) u grafików dłużej niż 8h/7. Ale to zależy zależy od modelu i kupowanego egzemplarza. Choć osobiście uważam że im monitor bardziej profesjonalny tym więcej i dłużej pracował za swoją cenę. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej