Autor Wątek: Restless Sentry Tower  (Przeczytany 7004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wino102

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Winooooo Jak
Restless Sentry Tower
« dnia: Grudzień 20, 2016, 21:49:22 »
Witam.
Latając za paczkami w Date i Relic natrafiłem dwa razy na Restless Sentry Tower, które od razu mnie zeszczeliły po tym jak skończył mi się warp (warp to 150km). Jak przed tym się uchronić? Directional Scan?

[WILD5] Ed Beret

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ed Beret
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Restless Sentry Tower
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2016, 12:24:26 »
Witam.
Latając za paczkami w Date i Relic natrafiłem dwa razy na Restless Sentry Tower, które od razu mnie zeszczeliły po tym jak skończył mi się warp (warp to 150km). Jak przed tym się uchronić? Directional Scan?

O ile się nie mylę, raty na relikach występują tylko w WH i możesz je poznać po nazwie rodzaju relika w probe skanerze. Te które maja w nazwie jakaś frakcje typu Serpentis/ Guristas - są pilnowane.

Do tego zawsze możesz odlecieć jak je zobaczysz - gdy doładujesz na relika przygotuj sobie punkt ucieczki np. Słońce i jak widzisz coś czerwonego, to nie analizuj tylko uciekaj.

wino102

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Winooooo Jak
Odp: Restless Sentry Tower
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2016, 16:41:57 »
Cytuj
Do tego zawsze możesz odlecieć jak je zobaczysz - gdy doładujesz na relika przygotuj sobie punkt ucieczki np. Słońce i jak widzisz coś czerwonego, to nie analizuj tylko uciekaj.

Tak jak napisałem od razu jestem niszczony po warpie. Dzięki za podpowiedź z tą nazwą powinno starczyć  :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Restless Sentry Tower
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2016, 16:48:06 »
Nie napisałeś gdzie latasz, ale to co piszesz sugeruje, że latasz czymś bardzo kruchym i bez tanka na saity o wysokim stopniu ryzyka gdzie przydaje się coś otankowanego jak świnia właśnie po to żeby wytłumaczyć takim wieżyczkom że jak włąscicieli nie ma w domu to to co zostało na pilnowanym przez nie kawałku przestrzeni jest teraz Twoje.
Opcjonalnie jesli nie ma tam żadnych śmieci czy innych mgławic ściągających clouck sugeruję coś co może uzyć covert clouck

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

wino102

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Winooooo Jak
Odp: Restless Sentry Tower
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2016, 17:17:25 »
W sumie tak. Latam Magnate głównie po WH. A latam nim bo jest tani, a ja dopiero się uczę ;p

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Restless Sentry Tower
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 21, 2016, 17:19:09 »
W takim razie albo zainwestuj i przesiądź się w coś z tankiem, albo z covert clouck (nadmienię że jest sprzet który ma i to i to, ale może to być troche dla Ciebie za trudne do zdobycia (kasa i czas skilowania)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.