Eve Online > Centrum Rekrutacyjne

[PROHN] Project HAVEN

<< < (2/35) > >>

steven0ise:
bump

Edd miner:
Serdecznie polecam korporacje, miałem okazje chwilę w niej gościć, i chociaż nasze drogi się rozeszły, to muszę przyznać że steven0ise jest ok, i zawsze łatwo było mi się z nim dogadać.

Edd miner.

[BU FU] Karas:
Korp nie ma zadnych ciekawych assetow do opierdaczenia, nie polecam szkoda czasu...

steven0ise:
bump - kilka informacji dotyczących nowego ally

Jako doktryny lata się głównie : Rattle, T3 , Machariele (setupy od 700m-1b) i gile . Wczoraj o godzinie 18:00 PL było nas we flocie 50 osób więc całkiem nieźle jak na wczesny EU TZ. Tak w okolicach 21:00 to już są liczby 60-80 osób. Po tygodniu mogę spokojnie powiedzieć iż poziom PVP jest wysoki a okolica ciekawa. Alians to mieszanina korpów z US i EU. Sporo niemców , greków , łotyszy no i mam nadzieję że niebawem zrobimy im polską inwazję. Jeżeli nie ma jakiejś szerszej akcji aliansowej to na ogół są otwarte floty kampiące oraz floty z BlackOpsami. DID HE SAY JUMP trzyma się w czołówce Alliance movement ostatnich 90dni (pozycja 11 ).  Jeżeli chodzi o zarabianie kasy to najprawdopodobniej skupimy się na misjach LVL5 w lowsek ale nie mamy jeszcze tego rozpracowanego.

Dux:
pmc znowu zgubił drogę do komputera, żeście się pożegnali? :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej