Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje
Akademia Milicyjna - Dyskusja
[NAUKE] Son of Rainbow:
Opis Akademii znajdziecie Tutaj.
W tym temacie prócz dyskusji będę starał się o ile leń pisarski mnie nie dopadnie podsumowywać co się działo w Akademii co tydzień czy dwa.
Zacznę od podziękowań. W zeszłym miesiącu kadeci zażyczyli sobie szkolenie z rozstawiania i zarządzania posami. Szkolenie przeprowadził Rayaa z Shadow Cartel. Bardzo dziękuję kolego za pomoc udzieloną nowym. Wynikiem szkolenia są posy rozstawione przez alty kadetów, na których się bawią.
Drugie podziękowania należą się Sonic Black z CBC za zaproszenie na szkolenie dotyczące kopania moonów jak i reakcji na nich. Wynikiem jest ogólny ślinotok kadetów nad posiadaniem tego typu posa kopiącego ;).
Bardzo dziękuję chłopaki. Ponadto odbyło się x szkoleń stałych (nie prowadzę statystyk).
Ponadto nowi leją ludzi - Killboard. W momencie jak dojdę do porozumienia ze standami przerzucę wszystkich kadetów do właściwej korporacji. Zapraszam do dyskusji,
[WILD5] Ed Beret:
Miło widzieć, że coś się w temacie pomocy nowym graczom dzieje. Są posy, są kille w LS, to może czas na roamy z Thera? Dla pierwszych dziesięciu chętnych kupię statki (za swoje - własna inicjatywa :D )
[NAUKE] Son of Rainbow:
--- Cytat: [WILD5] Ed Beret w Luty 22, 2016, 00:25:02 ---Miło widzieć, że coś się w temacie pomocy nowym graczom dzieje. Są posy, są kille w LS, to może czas na roamy z Thera? Dla pierwszych dziesięciu chętnych kupię statki (za swoje - własna inicjatywa :D )
--- Koniec cytatu ---
Akademia istnieje już jakieś 4 lata licząc poprzednia inicjatywę nauczania, która obyła się bez corpa. Co do współpracy z Minionkami już rozmawiałem z Gagatkiem na ten temat i był bardzo otwarty. Będę spoglądał na eve-scout.com czy wlot jest w naszej okolicy. Akademia żyje w low, niektórzy mają niski SS i niezbyt wygodnie nam jest podróżować po hi.
[NAUKE] Son of Rainbow:
Obiecana informacja dotycząca szkoleń otwartych.
Środa tzn 09.03 godzina 20:00 czasu PL PVP cz2 (solo pvp) - podstawy manewrów taktycznych - dwuklik, slingshot czyli ruchy odbijające, przyblizające jak i wlot na przeciwnika. Dodatkowo po szkoleniu właściwym dla chętnych ćwiczenia z urywania się kite'rem brawlerowi.
Wymagania:
1) Fryta t1 latająca minimum 3000 m/s z długim punktem,
2) Wylatujemy z systemu Arzad,
3) Obecnosc na TS - ts.kilann.fr:10027
[NAUKE] Son of Rainbow:
Szkolenie się odbyło, ze względu na dużą ilość pytań potrwało aż 3h. Podeszło 6 graczy.
Następne otwarte wg. zapowiedzi jednego ze starszych graczy będzie dotyczyć fitowania, dobierania celów oraz podstaw floty - będzie prowadzone przez Qlko1. Ze względu na jego brak możliwości okazania terminu możliwe, że wcześniej będzie szkolenie flotowe z roamem dla graczy bądź też mniej wymagające z handlu czy z eksploracji zrobione przez moją osobę. Zobaczymy na pewno będę update'ował centrale na temat szkoleń. Pozdrawiam,
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej