Eve Online > NoobGarten

Statek do misji l3-4

<< < (14/23) > >>

Kiki McArron:
Na BS-a Matarskiego taki skillplan mi wyszedł w EVE Mon:

Minmatar Battleship I (1 hour, 7 minutes, 47 seconds)
Heavy Missiles I (25 minutes, 25 seconds)
Heavy Missiles II (1 hour, 58 minutes, 24 seconds)
Heavy Missiles III (11 hours, 9 minutes, 43 seconds)
Heavy Missiles IV (2 days, 15 hours, 8 minutes, 38 seconds)
Heavy Missiles V (14 days, 21 hours, 11 minutes, 41 seconds)
Heavy Missile Specialization I (42 minutes, 22 seconds)
Hull Upgrades V (8 days, 5 hours, 52 minutes, 57 seconds)
Target Painting I (21 minutes, 7 seconds)
Target Painting II (1 hour, 38 minutes, 23 seconds)
Target Painting III (9 hours, 16 minutes, 32 seconds)
Target Painting IV (2 days, 4 hours, 28 minutes, 18 seconds)
Micro Jump Drive Operation I (33 minutes, 20 seconds)
Micro Jump Drive Operation II (2 hours, 35 minutes, 15 seconds)
Micro Jump Drive Operation III (14 hours, 38 minutes, 4 seconds)


Total time: 29 days, 19 hours, 8 minutes, 3 seconds

Jakieś uwagi, coś dodać, coś wyżej wyskilować?

Doom:
BS i generalnie prawie dowolny kadłub nie wsiadasz puki nie masz na 4. Od tej zasady są absolutnie pojedyncze odstępstwa. Do rapidów nie potrzebójesz specki w HM możesz zatrzymać się na jakieś czas na 4 podstawowego skila, za to dając pare skili pomocniczych, albo zaoszczędzony czas wrzucić w kadłub. Jeśli nie masz t2 dron to zrób je minimum small do t2, sentracze możesz zostawić na t1, samo skilowanie do nich troche trwa, robienie ich na 2 to dla młodej postaci długa droga.

Acha uwzględnij skile na zasięg rakiet. Na all 5 do jakiego jestem przyzwyczajony (main caldari) HM i tak mają przykrótki zasięg na niecałe 70km (w porównaniu do cerbera, caracala, tengu które strzelają znacznie dalej). Jak skili nie masz pewnie bedziesz szczelał w okolicy 30 km. Najdalej latające raty na misji orbitują w okolicy 50-55 km (tyranty sansh i pop'y bloodów) kombinuj ze skill planem puki nie osiagniosze teoretycznego zasięgu rakiet conajmniej na 57 km

FITTIpalti:
Po co się męczyć ? wyskiluj ishtara

Doom:
[admin]Fitti to jest noobgarten, tu odpowiadasz na pytania świerzaków, albo się nie wcinasz do dyskusji[/admin]

FITTIpalti:
To konstruktywna rada

Jak jesteś noobem to zapomnij o BSach, może ładnie wyglądają ale jak nie masz skilli to nie tankują i spadają jak szmaty.

To powinna być pierwsza rada jaką ci tu dali.

Druga to znalezienie cruzsize shipa dla ciebie ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej