Autor Wątek: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?  (Przeczytany 59756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« dnia: Styczeń 01, 2015, 21:02:11 »
Konto w WoTa założyłem już chyba z rok temu rozegrałem parę bitew, odblokowałem chyba ze 2-3 czołgi i przestałem grać.

Teraz naszła mnie ochota aby pograć w to i zastanawiam się czy są jakieś "taktyki" gry aby w miarę szybko dogonić starych graczy? Tzn czy powinienem odblokować jakiś konkretny model czołgu do "farmienia", jakąś konkretną nację czy po prostu grać czym popadnie i samo wszystko z czasem przyjdzie?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2015, 21:11:36 »
Na początku najlepiej zrób sobie rachunek sumienia i sprawdź czym lubisz grać (mnie na przykład w ogóle nie bawią lekkie tanki i artyleria). Warto jak najszybciej wbić jedną konkretną 10tkę do klanowych, jedną dobrą 8mkę (polecam IS-3), jedną dobrą 6tkę (hellcat?).

W miarę wbijania wyższych tierów (od 8 wzwyż) zauważysz , że przestajesz wychodzić na 0 w kredytach. Na eksploatację 10tki będziesz już musiał po prostu konkretnie farmić. Możliwości są dwie:
1. Rozbudowany hangar z czołgami 5-6 tieru każdej nacji do farmy (praktycznie cały czas któryś z nich będzie miał boost do kredytów za bitwę - eventy wargaming typu czołg miesiąca)
2. Kupujesz czołg premium, najlepiej 8 tier (z tych polecam T34, dobrze mi się tym jeździ).
3. Jak narzekasz na wypchany portfel wykup premium acc.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2015, 21:19:21 wysłana przez qlko1 »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2015, 02:40:10 »
WOT to gra raczej dla cierpliwych. Jest tak zrobiona, że naprawdę bardzo długo trzeba grać (tzn. tłuc expa do zarzygania), żeby dorobić się minimum sprzętu na każdą okazję tak, żeby być zawsze przydatnym w klanie. Gra robi się nawprawdę ciekawa dopiero kiedy dołączysz do fajnego klanu, inaczej się szybko nudzi. Także masz przed sobą długie miesiące gringu :) Można to znacznie przyspieszyć kupując kilka czołgów premium i konto premium na start. Rozwiązanie dla zasobnych.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2015, 03:01:57 wysłana przez Zgudi »

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2015, 08:21:59 »
Na początku najlepiej zrób sobie rachunek sumienia i sprawdź czym lubisz grać (mnie na przykład w ogóle nie bawią lekkie tanki i artyleria). Warto jak najszybciej wbić jedną konkretną 10tkę do klanowych, jedną dobrą 8mkę (polecam IS-3), jedną dobrą 6tkę (hellcat?).

W miarę wbijania wyższych tierów (od 8 wzwyż) zauważysz , że przestajesz wychodzić na 0 w kredytach. Na eksploatację 10tki będziesz już musiał po prostu konkretnie farmić. Możliwości są dwie:
1. Rozbudowany hangar z czołgami 5-6 tieru każdej nacji do farmy (praktycznie cały czas któryś z nich będzie miał boost do kredytów za bitwę - eventy wargaming typu czołg miesiąca)
2. Kupujesz czołg premium, najlepiej 8 tier (z tych polecam T34, dobrze mi się tym jeździ).
3. Jak narzekasz na wypchany portfel wykup premium acc.

hellcat rly?????

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2015, 09:04:30 »
hellcat rly?????
Ujmę to tak, wczoraj miałem pierwsze poważne podejście do WoTa od 4 miesięcy. Jesli chodzi o 6tki to wielbiłem swojego KW1Sa, ale coś mi pomieszali i nie ma już działa OP. A że często obok KW1Sów w sparingach pojawiał się hellcat, to rzuciłem go jako propozycję (opatrzoną "?" jako że nie mam doświadczeń z tym sprzętem).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2015, 09:11:52 wysłana przez qlko1 »

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2015, 10:45:12 »
Z mojej strony jedna rada, najlepiej darować sobie granie w tą gre..

Jako osoba która zaczęła w becie napisze tak.. gra miała potencjał ale imho gdzieś po drodze wargaming ostro zjebał, tak od patcha bodajże 0.7.4 położono największy nacisk na dojenie kury znoszącej złote jajka i z każdym następnym patchem było już tylko gorzej.  Generalnie ja i większość moich znajomych którzy grali w tą grę przez dłuższy czas doszli do podobnych wniosków: ta gra jest ZJEBANA i szkoda na nią czasu. Kiedy jeszcze w zeszłym roku logowałem się żeby zagrać strongholda ze znajomymi zauważyłem ze 95% mojej listy friendsów w grze jest nieaktywna od dłuższego czasu, więc chyba coś w tym musi być.

ps. jak ktoś chce chętnie 'oddam' konto z 3ma premium T8 jakies 11k golda, kilkoma niepełnymi branch'ami, ~2200 wn8/60% win ratio/10k walk

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2015, 11:31:25 »
Cytuj
Teraz naszła mnie ochota aby pograć w to i zastanawiam się czy są jakieś "taktyki" gry aby w miarę szybko dogonić starych graczy? Tzn czy powinienem odblokować jakiś konkretny model czołgu do "farmienia", jakąś konkretną nację czy po prostu grać czym popadnie i samo wszystko z czasem przyjdzie?
Nie ma nic takiego. Stary gracz od nowego różni się tym że ma więcej czołgów i ewentualnie lepsze załogi. Oraz strasznie duże pokłady zgoszknienia. Ewentualnie lepszy skill do samej gry.

Cytuj
Warto jak najszybciej wbić jedną konkretną 10tkę do klanowych,
7 dziesiątek jeśli HT - po rozjebaniu w CW czołg jest blokowany na 7 dni (że niby remont) i jak masz tylko jeden to jestś bezuzytecznym żetonem dla klanu. Różne typy maszyn mają różny czas blokady, najkrócej arta, ale aby wzięto Cię na arcie musisz być bardzo dobry na niej, albo klan musi być w ciężkiej potrzebie
Cytuj
jedną dobrą 8mkę (polecam IS-3)
A ja T32 lub rhm'a, zabawne jest też isu
Cytuj
jedną dobrą 6tkę (hellcat?)
Czołg dla pedbearów, w dodatku niedawno znerfiony. Na topce sprzetu tier VI dalej jest ruska KW-85
Cytuj
W miarę wbijania wyższych tierów (od 8 wzwyż) zauważysz , że przestajesz wychodzić na 0 w kredytach.
Tak jest już o teirów VII, zwłaszcza jak strzela się premium ammo, niemniej dobry gracz nawet na tierze X wyjdzie na plus bez konta premum
Cytuj
2. Kupujesz czołg premium, najlepiej 8 tier (z tych polecam T34, dobrze mi się tym jeździ).
Obecnie z czołgów tier VIII dostępnych najlepiej zarabia jagtiger acht acht, podobnie jak pestkoplije z tier VII. Wszystko na tier VIII co ma pestki po 1k kredytów musi naprawde mocno dmg naprodukować aby dać dobry zarobek, pestkopluje sądo przodu choćby przez koszt amunicji za 1k masz 4+ pociski które czesto zrobią więcej dmg niż taki za 1k w dodatku bedą wystrzelone szybciej niż taki za 1k, no i te plujki mają premiowany mm
Cytuj
Ujmę to tak, wczoraj miałem pierwsze poważne podejście do WoTa od 4 miesięcy. Jesli chodzi o 6tki to wielbiłem swojego KW1Sa, ale coś mi pomieszali i nie ma już działa OP. A że często obok KW1Sów w sparingach pojawiał się hellcat, to rzuciłem go jako propozycję (opatrzoną "?" jako że nie mam doświadczeń z tym sprzętem).
Dalej ma rure 122mm tylko wreszcie zbalansowaną. Obecnie najlepsze działo dla tego bydlaka to 100mm na którym jest jeszcze bardziej morderczy niż był jak ktos umie grać. Jak ktoś był pomidorem któremu stara wersja 122mm robuła staty no to sorry

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2015, 11:49:15 »
Z mojej strony jedna rada, najlepiej darować sobie granie w tą gre..
Mam w zasadzie podobne odczucia, raz na jakiś czas ściągnę 1-2gb patcha, zobaczę czym gra stoi, a później z goryczą odstawiam na kolejne parę miesięcy. Generalnie free to play to syf. Abonament daje przynajmniej równe szanse :)

Tak jest już o teirów VII, zwłaszcza jak strzela się premium ammo, niemniej dobry gracz nawet na tierze X wyjdzie na plus bez konta premum
Z tymi VII to nie wiem, np bawiąc się ISem rewelacyjnie mi się zarabiało. Co do X wyjść na tym na plus bez premki... szacun.

Dalej ma rure 122mm tylko wreszcie zbalansowaną. Obecnie najlepsze działo dla tego bydlaka to 100mm na którym jest jeszcze bardziej morderczy niż był jak ktos umie grać. Jak ktoś był pomidorem któremu stara wersja 122mm robuła staty no to sorry
Tak jak pisałem, nie miałem jeszcze czasu poczuć wszystkich zmian na własnej skórze  ;) Dziś jak wrócę z pracy od razu zakupię tę setkę i zobaczymy co się będzie działo.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2015, 12:01:09 wysłana przez qlko1 »

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2015, 13:37:52 »
mnie najbardziej bawily w tankach czolgi tak do 3 tieru. im wyzej tym nudniej - ale jazda pierwszym amerykanskim tank destroyerem albo marderem byla  fajna
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 02, 2015, 13:49:59 »
A wybór serwera ma jakieś znaczenie? Dawniej tego nie było.

Boft Caen

  • B-H-I
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Boft Caen
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: Get Off My Lawn
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 02, 2015, 14:29:37 »
Wybor serwera nie ma znaczenia, ot dolozyli dodatkowy serwer zeby rozladowac tłok.
Ja przewaznie loguje sie tam gdzie mam lepszego pinga ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 02, 2015, 14:42:45 »
A wybór serwera ma jakieś znaczenie? Dawniej tego nie było.
ma znaczenie w kontekście pingów i z tego z kim grasz. Na NA to głównie amerykanie z USA i Kanady, na EU głównie europa na zachód od Buga, Na RU ruscy i byłe państwa zssr, są jeszcze azjatyckie serwery
Jesli przez serwer rozumiesz cyferkę przy jego nazwie to są to klastry, bieżesz ten tak jak Boft Caen pisał na którym masz lepszy ping, ewentualnie ale to zazwyczaj tylko między 2-6 rano ten na którym jest więcej graczy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 02, 2015, 15:02:02 »
między 2-6 rano ten na którym jest więcej graczy
???

Właśnie zacząłem podejrzewać, że jestem casualem.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 02, 2015, 15:06:25 »
W nocy dość drastycznie spada liczba graczy, jest moze dziesiąta część tego co gra w dzień. Noie wiem jak jest teraz - gdzie teraz obejmuje powiedzmy ostatni kwartał - ale jak grałem w tych porach, miewałem problemy z MM typu czekanie na bitwę hgw ile, popierdolone bitwy z niepełnymi składami, wrzucanie do walki wszystkich maszyn z kolejki gdzie rzeciw X potrafiły walczyć nawet VI. Oczywiscie dlatego że z przyzwyczajenia grałem na EU2 który nocą zwykle pustoszał. Po przejsciu na eu1 w takiej sytuacji zazwyczaj znowu dawało sie grać

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 02, 2015, 17:11:22 »
Ok zalogowałem się do gry aby zobaczyć stan garażu bo nawet nie pamiętałem co mam i sprawa wygląda następująco (czołgi startowe pomijam, wiem wiem, bida z nyndzą):

Chiny: Vickers Mk.EType B
Wielka Brytania: Vickers Medium MK.II

O dziwo w kolejnych nacjach widzę czołgi premium, nic nie kupowałem więc to chyba za zalogowanie się do któregoś stycznia (przyszedł mi kiedyś mail o tym) oraz nagroda za kupno i5 4690k (intel bundle).
 
Niemcy: Pz.Kpfw. II Ausf D, 8,8cm Pak 43Jagdtiger
USA: T1E6, T7 Combat Car
ZSRR: T26, LTP

Mam jeszcze pytanie o doświadczenie. Jeżeli jeździmy czołgiem który nie jest na full zbadany to exp można wykorzystać tylko w obrębie danej nacji, jeżeli natomiast wymaksowanym exp można użyć na dowolnej nacji?

Wychodzi więc na to że najlepiej na razie pojeździć tymi premium Tier 2 (T1E6, T7 Combat Car, Pz Kpfw II Ausf D) lub III (LTP) bo na VIII (Jagdtiger) to chyba szkoda wsiadać z moimi brakami :p

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 02, 2015, 18:01:43 »
Cytuj
Pz.Kpfw. II Ausf D
tegoroczny prezent
Cytuj
8,8cm Pak 43Jagdtiger
prawdopodobnie kod intela i swoją droga jedna z najlepszych farm kredytów obecnie
Cytuj
T1E6, T7 Combat Car
Prezenty gwiazdkowe od wg
Cytuj
LTP
nie pamietam, też prezent ale chyba z innej okzaji
Cytuj
Mam jeszcze pytanie o doświadczenie. Jeżeli jeździmy czołgiem który nie jest na full zbadany to exp można wykorzystać tylko w obrębie danej nacji, jeżeli natomiast wymaksowanym exp można użyć na dowolnej nacji?
Exp z czołgu nie elitarnego możesz wykorzystać tylko na tym czołgu. Jak czołg jest elitarny (wybadane wszystko) i nie zaznaczysz opcji lepszego szkolenia załogi to zdobywany exp za złoto konwertujesz na free exp. Free exp to exp do wykorzystania na cokolwiek - dodanie brakująceo exp do opracowania czegoś (modułu / maszyny) lub opracowanie tego czegoś tylko ze freeexp
Cytuj
Wychodzi więc na to że najlepiej na razie pojeździć tymi premium Tier 2 (T1E6, T7 Combat Car, Pz Kpfw II Ausf D) lub III (LTP) bo na VIII (Jagdtiger) to chyba szkoda wsiadać z moimi brakami :p
Generalnie masz racje poza tym że pz IID to sie do sprzedania tylko nadaje :P chyba że ma dla Ciebie wartość kolekcjonerską, jak zaczniesz ogarniać gre to zacznij jeździć jadzią, to kredtów Ci nie zabraknie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 02, 2015, 18:19:42 »
ode mnie taka rada. naucz sie cieszyc tym co masz. tzn kazdy tank jest dobry naucz sie czerpac z tego radosc, bo jesli zapetlisz sie w bolu dupy ktory to WG jest jak najbardziej na reke, a wrecz wymagaja, aby kazdy gracz odczowal bol dupy, a to ze chujowe dzialo, a to chujowa pena, a to chujowy tank, a to w koncu chujowy exp... to oni maja dla Ciebie droge na skroty, prem acc, prem tanki, gold ammo i ch wie co jeszcze.

protip.
jak Cie bedzie lapal wqrw, to zamiast chwytac za kredytowke, lepiej wylacz to gowno, bo to glupia gra: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 02, 2015, 18:37:16 »
Nie zamierzam inwestować gotówki w to. Na razie cieszy mnie jak rozwalę chociaż 1-2 czołgi w bitwie lol. Ale z tego co widzę jakby na poważniej chciał pograć to chyba faktycznie kredytowa potrzebna.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 02, 2015, 18:57:48 »
Cytuj
Ale z tego co widzę jakby na poważniej chciał pograć to chyba faktycznie kredytowa potrzebna.
Nie jest potrzebna. ZWŁASZCZA że masz tego jagera

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 04, 2015, 16:29:12 »
ale wy bredzicie. Nie wydałem na tą gre nawet złotówki. W garażu mam chyba 7 premium tanków 10 tierów X i nie mam premki tylko wtedy kiedy nie chce mieć, a gram od wczesnej bety. Teraz chwilowo gram bo potrzebuje golda na statki które nomen omen są godne uwagi


To jest akurat free2play w którym karta kredytowa w niczym nei pomaga....

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 04, 2015, 17:44:33 »
ale wy bredzicie. Nie wydałem na tą gre nawet złotówki. W garażu mam chyba 7 premium tanków 10 tierów X i nie mam premki tylko wtedy kiedy nie chce mieć, a gram od wczesnej bety. Teraz chwilowo gram bo potrzebuje golda na statki które nomen omen są godne uwagi


To jest akurat free2play w którym karta kredytowa w niczym nei pomaga....

Ucz nas miszczu farmy!
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 04, 2015, 17:55:30 »
Ucz nas miszczu farmy!
Daj spokój Glass. Koleś zapalił towar 3x za mocny dla niego to go poniosły senne marzenia.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 04, 2015, 17:56:21 »
ale wy bredzicie. Nie wydałem na tą gre nawet złotówki. W garażu mam chyba 7 premium tanków 10 tierów X i nie mam premki tylko wtedy kiedy nie chce mieć, a gram od wczesnej bety. Teraz chwilowo gram bo potrzebuje golda na statki które nomen omen są godne uwagi


To jest akurat free2play w którym karta kredytowa w niczym nei pomaga....

prawdziwy sado maso grindu :D

to chyba masz 90% winów skoro tyle dziesiątek a premki ni ma
pewpew

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 04, 2015, 18:00:50 »
popytajcie dooma będzie łatwiej :)


to jest tylko za zeszły rok: http://www.wot-conquest.com/wot_cw/top_goldfarmer_clans/eu (pozycja nr 5) a to jest schyłek dawnej potęgi :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2015, 18:11:19 wysłana przez azell »

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 04, 2015, 18:09:05 »
proszę o link do postaci
pewpew

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 04, 2015, 18:15:32 »
http://worldoftanks.eu/community/accounts/500022014-azell/
Azell był przez jakiś pierwszy rok po becie odpowiednikiem Evil Thuga. Pierwszy dowódca PAD'u, główny strateg Toilet Paper Aliance (czy wtdy żeście się RGB nazywali?) W becie wygał ze swoją bandą Ural Stell (albo był wysoko) a za to w cholere golda dostali ludzie z podium
Potem była farma złota z mapy z CW (takie moongo w czołgach)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 04, 2015, 18:24:56 »
RGB zostało zreformowane w Szary Sojusz ale klany pozostały te same co w RGB plus kilka innych . Szary sojusz wygrał CW i przestało mi się chcieć grać w WoT

http://www.planetwot.com/cwAnimator/ kosiliśmy chyba 18k golda dziennie :) 16 maja 2012 zakończylismy istnienie najwiekszego bloba w wot
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2015, 19:18:22 wysłana przez azell »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 04, 2015, 20:16:38 »
Super, a jak to ma się do tematu dyskusji?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 04, 2015, 20:17:09 »
Tak że raczej wie o czym pisze

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 04, 2015, 20:20:46 »
To niech skończy mierzenie epeena a zacznie pisać z sensem ::)

No chyba że rada dla gościa to utworzenie największego bloba w tankach, no to faktycznie porada życia
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 04, 2015, 20:53:38 »
napisałem tylko że nie trzeba wydawać kasy na wot i że karta kredytowa nic nie daje. Co do bloba to my go skasowaliśmy a nie stworzyliśmy



marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 04, 2015, 22:01:48 »
Nie każdy grający w WOTa jest na szczycie amber gold i umiejętnie potrafi kosić kasę z tego co mu szweje wygrają na CW...
Bermuda Syndrome [BAS-3]

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 04, 2015, 22:07:47 »
jasne dlatego idziesz do jakiegoś wesołego elo klanu który przyjmuje wszystkich


z jedną uwagą musi to być klan z dobrym strongholdem. Najlepiej lev X ale jakiś niższy też moze być. Dostajesz tam misje na tydzień premki, 1k golda itd. Codziennie robisz jakieś gówniane wotowskie misje też dostajesz golda. Bonusy z fortecy które ktoś odpala dają boosta do expa załogi czy do silverów które zarabisz


co do koszenia to zapytaj flexa ile czasu mu zajmowało zajmowanie się sojuszem i klanem w czasach RGB



Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 04, 2015, 22:08:51 »
Nie każdy grający w WOTa jest na szczycie amber gold i umiejętnie potrafi kosić kasę z tego co mu szweje wygrają na CW...
Obecnie WG daje golda (w małych ilościach ale jednak) w eventach, przez czas trwania ostatniego chyba z 1k można było wychaczyć w dawkach po 25 dziennie z banalnymi warunkami

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.