Forum Gry > World of Tanks

Parę porad dla spóźnionego czołgisty?

(1/29) > >>

Asag:
Konto w WoTa założyłem już chyba z rok temu rozegrałem parę bitew, odblokowałem chyba ze 2-3 czołgi i przestałem grać.

Teraz naszła mnie ochota aby pograć w to i zastanawiam się czy są jakieś "taktyki" gry aby w miarę szybko dogonić starych graczy? Tzn czy powinienem odblokować jakiś konkretny model czołgu do "farmienia", jakąś konkretną nację czy po prostu grać czym popadnie i samo wszystko z czasem przyjdzie?

Qlko1:
Na początku najlepiej zrób sobie rachunek sumienia i sprawdź czym lubisz grać (mnie na przykład w ogóle nie bawią lekkie tanki i artyleria). Warto jak najszybciej wbić jedną konkretną 10tkę do klanowych, jedną dobrą 8mkę (polecam IS-3), jedną dobrą 6tkę (hellcat?).

W miarę wbijania wyższych tierów (od 8 wzwyż) zauważysz , że przestajesz wychodzić na 0 w kredytach. Na eksploatację 10tki będziesz już musiał po prostu konkretnie farmić. Możliwości są dwie:
1. Rozbudowany hangar z czołgami 5-6 tieru każdej nacji do farmy (praktycznie cały czas któryś z nich będzie miał boost do kredytów za bitwę - eventy wargaming typu czołg miesiąca)
2. Kupujesz czołg premium, najlepiej 8 tier (z tych polecam T34, dobrze mi się tym jeździ).
3. Jak narzekasz na wypchany portfel wykup premium acc.

Zgudi:
WOT to gra raczej dla cierpliwych. Jest tak zrobiona, że naprawdę bardzo długo trzeba grać (tzn. tłuc expa do zarzygania), żeby dorobić się minimum sprzętu na każdą okazję tak, żeby być zawsze przydatnym w klanie. Gra robi się nawprawdę ciekawa dopiero kiedy dołączysz do fajnego klanu, inaczej się szybko nudzi. Także masz przed sobą długie miesiące gringu :) Można to znacznie przyspieszyć kupując kilka czołgów premium i konto premium na start. Rozwiązanie dla zasobnych.

azell:

--- Cytat: qlko1 w Styczeń 01, 2015, 21:11:36 ---Na początku najlepiej zrób sobie rachunek sumienia i sprawdź czym lubisz grać (mnie na przykład w ogóle nie bawią lekkie tanki i artyleria). Warto jak najszybciej wbić jedną konkretną 10tkę do klanowych, jedną dobrą 8mkę (polecam IS-3), jedną dobrą 6tkę (hellcat?).

W miarę wbijania wyższych tierów (od 8 wzwyż) zauważysz , że przestajesz wychodzić na 0 w kredytach. Na eksploatację 10tki będziesz już musiał po prostu konkretnie farmić. Możliwości są dwie:
1. Rozbudowany hangar z czołgami 5-6 tieru każdej nacji do farmy (praktycznie cały czas któryś z nich będzie miał boost do kredytów za bitwę - eventy wargaming typu czołg miesiąca)
2. Kupujesz czołg premium, najlepiej 8 tier (z tych polecam T34, dobrze mi się tym jeździ).
3. Jak narzekasz na wypchany portfel wykup premium acc.

--- Koniec cytatu ---

hellcat rly?????

Qlko1:

--- Cytat: azell w Styczeń 02, 2015, 08:21:59 ---hellcat rly?????

--- Koniec cytatu ---
Ujmę to tak, wczoraj miałem pierwsze poważne podejście do WoTa od 4 miesięcy. Jesli chodzi o 6tki to wielbiłem swojego KW1Sa, ale coś mi pomieszali i nie ma już działa OP. A że często obok KW1Sów w sparingach pojawiał się hellcat, to rzuciłem go jako propozycję (opatrzoną "?" jako że nie mam doświadczeń z tym sprzętem).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej