Śmietnisko > Off Topic

Dyskusja: Najlepsza ksiazka Sci-fi ktora przeczytales i wracasz do niej po latach...

<< < (2/71) > >>

[CBIRR] Soobocz:

--- Cytat: Xarthias w Luty 04, 2010, 13:59:45 ---Trzeci tom nie został u nas wydany, także pozostaje sprowadzenie go w oryginale. Ja sobie ściągnąłem przez empik, ale komuś potem pożyczyłem i mi przepadł :(

--- Koniec cytatu ---

Tylko jest jeden problem.......... a mianowicie nie znam na tyle dobrze angielskiego aby spokojnie bez stresów czytać książkę w języku angielskim. :(

Doom:

--- Cytuj ---No i oczywiście seria "STAR WARS"
--- Koniec cytatu ---
No tu bym uważał. Wśród całkiem dobrych pozycji np te atorstwa Zahna, jest też kilkanaście takich za które kazdy szanujący się fan SW powinien żywić mordercze plany do autora ;)

--- Cytuj ---Cykl ośmiu tomów "STEN" Allana Cole & Chris Bunch
--- Koniec cytatu ---
Stare to? Ostatni Legion był jak dla mnie całkiem całkiem więc ciekawy jestem innych pozycji autora..

[CBIRR] Soobocz:
"STEN" był napisany przed "OSTATNIM LEGIONEM"

Jak lubiłeś "OSTATNI LEGION" to "STEN" chyba na pewno będzie się Tobie podobać :)

Straszny:
hmm to było w postaci tych dodawanych opowiadań w Fantastyce, tej najstarszej pierwszej , kurde poszukam w zbiorach, bo pamiętam treść a nie pamiętam tytułu ;)

amra:
Ja to mialem w postaci nie grubej ksiazki formatu a5. Nabylem w malej ksiegrence na rynku w Rawiczu woj. Dolnoslaskie bedac tam przejazdem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej