Autor Wątek: Rhea - patch notes'y etc.  (Przeczytany 41009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Rhea - patch notes'y etc.
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 03, 2014, 21:59:01 »
jemu pewnie chodzi o 24h delay na powrut do drogo zadrutowanego klona. Przecież nie bedzie taki typ wyskakiwał ze swojego full crystal set'a do racenia po to aby przez godzine polatać we flocie a potem przez 23h cierpiec bez crystali. nie?

O jejku jak mi przykro ??? Generalnie to nie ogarniam po co to wywalali, serio te kilkadziesiąt mln tak boli? Ja mam 100mln SP, to jest ładnych parę lat gry.. Muszę zapłacić 21mln za klona.. Każdy z implantów w głowie Glassa jest droższy, albo niewiele tańszy.

No chyba że chcą pozbyć się mitu jakoby w EvE w chwili śmierci traci się SP co może im odstraszać część narybku.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rhea - patch notes'y etc.
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 04, 2014, 02:10:57 »
O jejku jak mi przykro ??? Generalnie to nie ogarniam po co to wywalali, serio te kilkadziesiąt mln tak boli? Ja mam 100mln SP, to jest ładnych parę lat gry.. Muszę zapłacić 21mln za klona.. Każdy z implantów w głowie Glassa jest droższy, albo niewiele tańszy.

No chyba że chcą pozbyć się mitu jakoby w EvE w chwili śmierci traci się SP co może im odstraszać część narybku.
Od paru lat latam prawie cały czas ze Snejkami w głowie i jakoś to 21m nigdy mi nie przeszkadzało i nigdy nie zapomniałem klona upgrade'ować po śmierci.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Rhea - patch notes'y etc.
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 04, 2014, 10:36:40 »
imo generalnie glownie chyba chodzi o te SPki, chyba kazdy choc raz sie przejechal: ], ale potem latwiej zapamietac o upie po podowaniu: ]. choc przyznam, ze czasem byl bol dupy o klonownie, bo sa regiony takie jak curse, gdzie klonowni jest malo, a poda wyrwac latwo. teraz tego nie bedzie. imo dobrze i nie bede za tym tesknil.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Rhea - patch notes'y etc.
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 04, 2014, 12:33:46 »
Ja rozumiem, ze teraz medicala mozna i tak zrobic tylko na stacji z klonownia (w ktorej sie jest aktualnie), wiec tez znow az tak latwo nie bedzie. Dostajesz poda, to z zakampionej stacji bez cepa nie wylecisz. Ale jesli to byl problem dla nowszych graczy to ja te zmiane popieram.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Rhea - patch notes'y etc.
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 04, 2014, 13:15:10 »
hmmmm serio serio? nie da sie juz ustawic stacji domowej ktora nie ma medicala? troche glupie. ale z drugiej strony teraz nie mozna ich ustawiac zdalnie. wczesniej mozna bylo chocby ustawic dowolna stacje w ktorej mialo sie biuro.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Rhea - patch notes'y etc.
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 04, 2014, 13:29:23 »
hmmmm serio serio? nie da sie juz ustawic stacji domowej ktora nie ma medicala? troche glupie. ale z drugiej strony teraz nie mozna ich ustawiac zdalnie. wczesniej mozna bylo chocby ustawic dowolna stacje w ktorej mialo sie biuro.

Nooo, to ma sens. Do tej pory na liście remote lokacji do zmiany medicala miales swoje startowe klonernie oraz stacje gdzie sa biura twojego korpa. Jako że teraz zdalnie się nie da, to de facto nie da się przenieść klona do stacji bez medicala (bo baton do przesuwania klona jest w okienku medicala....) ;)

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Rhea - patch notes'y etc.
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 04, 2014, 13:53:11 »
Nooo, to ma sens. Do tej pory na liście remote lokacji do zmiany medicala miales swoje startowe klonernie oraz stacje gdzie sa biura twojego korpa. Jako że teraz zdalnie się nie da, to de facto nie da się przenieść klona do stacji bez medicala (bo baton do przesuwania klona jest w okienku medicala....) ;)
Do startowej lokacji i aktualnej stacji da się przenieść zawsze, do stacji gdzie korp ma biuro możesz przenieść raz na rok.  ::)
W połączniu z nowymi zmianami ma to więcej sensu.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet