Autor Wątek: Stratios exploration - ja chyba coś źle robię...  (Przeczytany 8610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Stratios exploration - ja chyba coś źle robię...
« dnia: Styczeń 04, 2014, 15:14:01 »
Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o tym shipie wpadłem w zachwyty, ochy, achy i nie mogłem się doczekać. Potem korzystając z dobrodziejstw Mobile Depota testowałem różne fity i entuzjazm delikatnie mówiąc opadł.

Zacząłem od:

[Stratios, Exploration]
Damage Control II
Armor Kinetic Hardener II  - hardenery pod raty, na ghost sitey płyta 1600 z energized membraną.
Armor Kinetic Hardener II
Medium Armor Repairer II
Drone Damage Amplifier II

10MN Afterburner II
Omnidirectional Tracking Link II
Data Analyzer II
Cap Recharger II
PL-0 Shipment Probe

Covert Ops Cloaking Device II
Sisters Core Probe Launcher, Sisters Core Scanner Probe I
Focused Medium Pulse Laser II, Scorch M
Focused Medium Pulse Laser II, Scorch M
Focused Medium Pulse Laser II, Scorch M

Medium Anti-Explosive Pump I
Medium Trimark Armor Pump I
Medium Sentry Damage Augmentor I

Hammerhead II x5
Hobgoblin II x5
Salvage Drone I x5
Garde II x5
Warden II x5

No i zaczęły się problemy. Po przesiadce z cynabala wydawało mi się że stoję w miejscu. Szlag mnie trafiał gdy wpadałem na ostatni pocket tylko po to by popatrzeć jak ktoś wbija i zawija mi loot sprzed nosa zanim jestem w ogóle w stanie dolecieć. Ale to akurat odwieczny problem HSa bo za duża konkurencja a tam to testowałem.

Większy problem mam z dronami i sentry. Zdecydowanie brakuje mi zasięgu. Maks targeting range mam 66km (na all 5 jest 68,75), bez bonusów z Ishatara mój obecny drone control range to około 57km (skill electronic warfare lvl 4, wbicie na 5 dodałoby 3km). Snajpowanie Wardenami więc odpada bo i tak nie da się im wydać komendy atakowania. Zostają jedynie garde ale to też jest uciążliwe bo jak tylko coś wyleci/zostanie na 60km trzeba bawić się w zwijanie i rozkładanie dron na nowo. Niby mógłbym dać Drone Link Augmentor i dodać 24km do control range ale czy jest sens skoro i tak maks targeting range to 68 km?

Da się jakoś usprawnić ten fit czy po prostu miałem za duże oczekiwania co do tego shipu (lub za bardzo przyzwyczaiłem się do Ishtara)? Jakieś propozycje?

[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Stratios exploration - ja chyba coś źle robię...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2014, 17:48:53 »
Skoro PVE:
- wywal damage control wrzuć power relay.
- wywal cap recharger wrzuć Sensor boster i scrypt do range.
- wywal jedno działko lub Covert Ops Cloaking Device II *(Jeśli latasz w hi-secu) i wrzuć Drone link augmentor

Teraz będziesz miał zasięg do snajpienia wardenami.

Ja sam ghost site robię moim protkiem na płycie 800mm. * Zawsze latam depotem żeby się przefitować.
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Stratios exploration - ja chyba coś źle robię...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2014, 12:19:22 »
Spróbowałem i faktycznie pomogło, obsługa dronek dużo przyjemniejsza. Ale tank chyba nie da rady zrobić nic większego niż 4-5/10.

[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Stratios exploration - ja chyba coś źle robię...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2014, 17:24:16 »
Spróbowałem i faktycznie pomogło, obsługa dronek dużo przyjemniejsza. Ale tank chyba nie da rady zrobić nic większego niż 4-5/10.
Czyli do Hi-seca jak znalazł.
Ewentualnie dla lepszego tanka wróć do Damage control w low. a tylko w medach wywal data analyzer dla Sensor bostera i zostaw cap recharger. * cargo scaner zostaw bo jak znajdziesz coś ciekawego na Radarze lub Magneto po prostu przefituj się.
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645