Eve Online > Market

Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,

(1/15) > >>

Proxima Alland:
Zacznę tak...
Zapewne niektórzy z was coś na ten temat wiedzą. Inni mogą to łatwo sprawdzić w necie, na czym polega poker. I nie mówię tu o Wielkim Szu, ale raczej o odmianie Texas Hold'em.
Gram w pokera semi-profesjonalnie. Co to oznacza? Ano to, że mam dość umiejętności by być wygrywającym graczem. Z pewnych względów oraz z braku funduszy, nie mogę przejść na zawodowstwo. (kwestia czasu).
Eve Online, ma swój Poker Room. Dzięki temu można grać nie na prawdziwe pieniądze a na ISK. Daje to spore szanse na pomnożenie swoich funduszy, jeśli ma się jakieś pojęcie o grze w pokera. Szczególnie, że gracze EVE, którzy chcą sobie popykać w "pokerka" z prawdziwym pokerem nie mają nic wspólnego.
Żeby jednak wyniki były wymierne, warto grać na wyższych stawkach niż micro. Micro stawki = micro zysk.

Dlatego postanowiłam wystawić stacking.

Pula na grę 1 bilion ISK.
Proszę wpisywać się % ale nie mniej niż 10%
Zysk z wygranej dzielony będzie na podstawie tych samych %.
Na początek sprzedam 90% puli.
Będę grała gry stolikowe (cash), tam jest jakiś traffic. Oraz Turnieje, których jest niestety mało.
Codziennie będę zamieszczała dokładny wynik + screen konta.
Gram na bezpiecznej zasadzie, z zachowaniem Bankroll Managment. Na stawkach gdzie 1 BI (buy in) to 1/100 mojego BR.

Wszelkie pytania mile widziane.

Zapraszam, i gwarantuję, że poker, to gra umiejętności.

Centurion:
Jeden z lepszych sposobów na scam jaki widziałem >:D

Proxima Alland:
Nic z tych rzeczy... Od razu widać, że nie masz o tym zielonego pojęcia... Stacking to sposób na grę w pokera popularny i uznany na całym świecie. Wiele gwiazd pokera i mniej znanych pokerzystów, biorąc udział w wielkich i drogich turniejach wystawiają stacking. Możesz o tym poczytać... A nie pisać od razu bzdury...

Kharim:
Normalnie jak local w Jita

Wysłane z mojego ZAX 1.2

Proxima Alland:
Nie wiem co jest na localu w Jita. Mam ciekawsze rzeczy do roboty w EVE niż czytanie "newsów" na localu ;p
Ale chyba co innego jest, jak ktoś na localu chce randoomowe noobki naciągnąć na stacking a co innego jak użytkowniczka Centrali proponuje wam coś takiego.
Bo już pomijając wszystko.
W korpie mam parę znanych postaci - narażam ich na szwank.
Sama przekreślę się na Centrali a i w EVE będę miała ciężko.
I co sobie za ten bilion kupię Orcę z fitem? lol

Ty ryzykujesz minimum 100 baniek. Nawet jak okażę się oszustką, to nie jest to wielka strata.
Tak więc jak widzisz, ryzykuję więcej.

Z resztą jak nie chcecie to nie... Zaproponowałam zabawę...  ::)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej