Forum Gry > Inne gry

Albion Online

<< < (3/40) > >>

Qlko1:

--- Cytat: Zgudi w Październik 19, 2015, 14:57:33 ---Mam chęć na jakąś mocno sandboxową grę MMO z dużym i otwartym światem. Poleci ktoś coś?

Nie znoszę za to gier skupiających się na: zabij 1000 robaków, wbij 10 level, potem przejdź do trudniejszej lokalizacji, zabij 1000 nosorożców i wbij 20 level, całość powtórz wielokrotnie aż dojdziesz do end game. Nie cierpię jak gra narzuca konkretny scenariusz i jak świat podzielony jest na lokacje przeznaczone tylko dla wybranych leveli. SWTOR jest w tym wszystkim sztandarowym przykładem. :)

Zna ktoś coś?

--- Koniec cytatu ---
Eve online.

Zgudi:
To już znam. :) Jednak jestem ciekaw czy znacie jakieś inne mocno sandboxowe i dobre tytuły. Może być fantasy, sc-fi lub militarne, mniejsza o to.

Xeovar:

--- Cytat: Zgudi w Październik 19, 2015, 15:14:31 ---To już znam. :) Jednak jestem ciekaw czy znacie jakieś inne mocno sandboxowe i dobre tytuły. Może być fantasy, sc-fi lub militarne, mniejsza o to.

--- Koniec cytatu ---

Kiedys byl Darkfall Online, ale nie wiem czy nadal żyje

Filip Bonn:
Mortal Online - malo ludzi chyba gra
Repopularion - żyje?
ARK Dinosaur coś tam - to bardziej survival ale podobno ładny i grywalny, choć to early acces
Fallout Online? - lol
Wurm - mega sandbox ale umiera, robią jakieś reaktywacje/kontynuacje
StarCitizen - trollollolloooo
E:D - to mmo?

Acha, byłbym zapomniał

Life is Feudal - MMO Sandbox z open pvp, ze stratą całego loot'u przy zgonie, osadzony w średniowieczu, bez czarów i innych trzewiczków +3 do pedalstwa, Gra wymusza łączenie się w grupy, ponieważ wiele przedmiotów jest wytwarzanych przez łączenie produktów różnych specjalizacji, widok z FPP
trudno wyczuć co wyjdzie, narazie całkiem ładne opinie zbiera, czekam na ten tytuł bo wygląda na coś sensownego. Narazie jest w open-beta, premiera koło 2016r

Zlorf:
Rust może, parę m-c już nie grałem, więc nie wiem jak tam teraz.
http://playrust.com/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej