Śmietnisko > Flamewar
Odp: Parę pytań
Isengrim:
--- Cytat: VonBeerpuszken w Wrzesień 13, 2013, 13:44:42 ---Tia...a to ma być niedwuznaczne? ;D
Oj tam głodnemu... w moim wieku dobry facet w łóżku to taki, co nie budzi i nie ściąga kołdry :P
--- Koniec cytatu ---
O, a to wielu facetow miales w lozku?
VonBeerpuszken:
--- Cytat: ManganMan w Wrzesień 13, 2013, 15:18:00 ---Tyle że problem polega na tym że nie ma BP do niego, więc jak go stracisz to będzie baaardzo bolesna strata (a ceny na markecie pójdą w górę).
--- Koniec cytatu ---
Przeca tanie toto niczym drejk, a na markecie jak psów pod tanią jatką... :-X
--- Cytat: Isengrim w Wrzesień 13, 2013, 15:20:30 ---O, a to wielu facetow miales w lozku?
--- Koniec cytatu ---
A ty miałeś kiedykolwiek więcej niż pół szarej komórki w czaszce?
Isengrim:
Mistrz cietej riposty. :-*
Coritsikaela Enth:
Sorry ale nie róbmy z centrali trzody... Puszek wstrzelił żart sytuacyjny to po co walić mu jakis wjazd personalny robiący z niego geja w topicku który ma pomagać nowym graczom? Wniesie to coś poza zrobieniem z topicku flamewarowego śmietnika? O dość niskim poziomie wyzwisk dodajmy
Plz no, yes no!
Alice9:
nie Geya co brzmi "pieszczotliwie" a P E D A Ł A, zbola, sodomity klasyfikującego się do odstrzału w każdym cywilizowanym kraju
- patrz rosja - chociaż tu nazywajmy rzeczy po imieniu, zanim centrala stanie się w 120% poprawna jak wirtualna polska.
ja bym się na miejscu Puszkena obraził za takie insynuacje ze strony szanownego Isengrima i zdecyfowanie rozpoczą flamewar. ;)
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej