Eve Online > Market

Wynajem systemów w Delve <PASTA>

(1/4) > >>

Theronth:

W imieniu sojuszu Confederation of xXPIZZAXx chciałbym ogłosić, że otwarty został program wynajmu systemów w regionie Delve.

Rzeczone systemy wchodzą w skład konstelacji F-I56R.
Zaciszny dead-end posiada dwie stacje oraz dogodną lokalizację.
Lokalne raty należą do frakcji Blood Raiders.
Zdecydowane korporacje wejdą w skład sojuszu Pasta Syndicate, gdzie znajdą się pod protekcją Elitarnych Wojowników Pizzy oraz staną się niezagrożeni przez Goonswarm i ich sojuszników.
Konkurencyjne stawki, tony Pizzaghetti! Zapisz się już dziś, zostań baller-renterem!

Twoja korporacja wynajmowała w Delve i nie chcesz się przeprowadzać do innego regionu? Dołącz do PASTA, a PIZZA pomoże Ci pozostać w Twoim ulubionym regionie!





Kontakt in-game/EVEmail: Womyn Power, wheniaminspace, Lacco.

CATfrcomCheshire:
Hmm slyszalem ze powstaje nowy polski sojusz ZOLTANY, ktory do niedawna szukal cytuje "zdrowych Polakow do zasiedlenia przestrzeni po c0venie", teraz chlopakom sie pewnie pozmienialy plany wiec moze beda zainteresowani propozycja   8)

Pol Kent:
To ile Theronth płacisz miesięcznie za jedną postać która się dołączy ? 2bil ? 3bil ? 8)

VonBeerpuszken:

--- Cytat: CATfrcomCheshire w Sierpień 19, 2013, 00:16:31 ---Hmm slyszalem ze powstaje nowy polski sojusz ZOLTANY, ktory do niedawna szukal cytuje "zdrowych Polakow do zasiedlenia przestrzeni po c0venie",

--- Koniec cytatu ---
Spotkałem ich bodajże w Tenerifis... chlopaki spoko, ale CEO... cóż, odniosłem wrażenie że człek ma problemy emocjonalne  :-X

P.S.: chyba są już historią

Isengrim:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Sierpień 19, 2013, 06:32:07 ---Spotkałem ich bodajże w Tenerifis... chlopaki spoko, ale CEO... cóż, odniosłem wrażenie że człek ma problemy emocjonalne  :-X

P.S.: chyba są już historią

--- Koniec cytatu ---

Ależ skądże, teraz kampią T-8 (głównie od środka stacji) i wkrótce ogłoszą kolejne zwycięstwo nad c0venem - bo c0ven gdzieś się z tego t-8 wyniósł, na pewno panicznie uciekając przed Aleyą i jego kolejnym kontraktem dla Pandemików.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej