Eve Online > Background

Rozmiary statków

<< < (5/5)

Isengrim:
Z Tytanami jest taki problem, że zgodnie z fluffem jeden pownien wywoływać zaburzenia w polu grawitacyjnym. Flota Pandemików wskakująca do systemu powinna generować czarną dziurę poprzez nadmierne nagromadzenia materii na zbyt małej przestrzeni. :D

Lt Rook:
nie zauważyłeś że odpowiednio duża masa statków w jednym systemie wywołuje time dilatation? ;)

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Lt Rook w Lipiec 30, 2013, 18:38:13 ---nie zauważyłeś że odpowiednio duża masa statków w jednym systemie wywołuje time dilatation? ;)

--- Koniec cytatu ---
Prawie jak zaburzenia uplywu czasu w horyzoncie zdarzeń.

Craxon Crais:
Już myślałem, że będzie padaka na początku bo porównanie do miasta nic mi nie dało. Dopiero jak zobaczyłem ziemskie odrzutowce to mózg dostał tlenu.

SokoleOko:

--- Cytat: Isengrim w Lipiec 30, 2013, 18:37:04 ---Z Tytanami jest taki problem, że zgodnie z fluffem jeden pownien wywoływać zaburzenia w polu grawitacyjnym. Flota Pandemików wskakująca do systemu powinna generować czarną dziurę poprzez nadmierne nagromadzenia materii na zbyt małej przestrzeni. :D

--- Koniec cytatu ---

No ostatnio wskoczyli w kilkanaście superów (w tym "Relevant" ;) ) do lolseca i momentalnie znaleźli się w czarnej dupie dziurze :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej