Eve Online > PVE

[PVE] Scorpion Navy Issue

(1/7) > >>

ufoman:
Hej, jednego chara planuję zrobić głównie pod PVE. Z poleconego mu fitu na CNR zrobiłem fit dla SNI:

[Scorpion Navy Issue, pve]
Capacitor Flux Coil II
Capacitor Flux Coil II
Capacitor Flux Coil II
Capacitor Flux Coil II
Ballistic Control System II

100MN Afterburner II
Cap Recharger II
X-Large Shield Booster II
Shield Boost Amplifier II
EM Ward Field II
Explosive Deflection Field II
Thermic Dissipation Field II
Kinetic Deflection Field II

'Arbalest' Cruise Launcher I, Scourge Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Scourge Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Scourge Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Scourge Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Scourge Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Scourge Cruise Missile
[empty high slot]

Large Capacitor Control Circuit I
Large Capacitor Control Circuit I
Large Capacitor Control Circuit I


Hammerhead II x5
Hobgoblin II x5

Na planowanych skillach takie coś daje mi 81k ehp i 679hp/s regenu. DPS z t1 ammo - 400.
Taki fit nada się na misjonarza l4 na początek? Opłaci się zakładać jakiś deadspace tank, jednocześnie nie prosząc się za bardzo o pożegnanie ze statkiem?

WhiteCat:
A to nie lepiej Tengu? Większy DPS a i lepiej w chodzi niż Cruise'y, a tank na misjach pewnie taki sam jak nie lepszy.

Centurion:
1. Więcej ballisticów
2. Nie patrz na dps tylko na alfę - jeżeli każdego bsa alfujesz na 3, max 4 salwy to jest ok.
3. Potrzebujesz coś na frytki bo tymi dronkami co tam masz to się obsrasz (pozabijasz wszystko inne a frytki nadal będą na gridzie ;) )
4. Jak nie jesteś botem nie potrzebujesz być cap-stable - i tak większość celi ściągasz spoza zasięgu. (problem jest tylko ten moment po warpie przez drabinkę :D )
5. Hardy dobierasz pod misję, nigdy nie będziesz potrzebował 4 - w dwa wolne sloty proponuję target painter i web (trochę rozwiązuje problem frytek).

Pytania pomocnicze:
Jaki to ustrojstwo ma zasięg na Cruisach? :)
Czy na misjach działa MJD? :)

MGGG:

--- Cytat: Centurion w Czerwiec 17, 2013, 13:45:20 ---Jaki to ustrojstwo ma zasięg na Cruisach? :)

--- Koniec cytatu ---

Do 150 km.

Centurion:
Ja to wiem, pytania pomocnicze są dla założyciela wątku, żeby sobie uświadomił co być może robi źle ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej