Eve Online > PVE

Legion PVE

(1/3) > >>

Krogulec:
wyposarzony w  beam laserki  t2  ,prosze o podpowiedz

Zgudi:
Szukałem niedawno dobrego setapu na Legiona PVE. Jedyne co znalazłem na różnych forach to opinie "mało efektywna, droga zabawka".

Theronth:

--- Cytat: Zgudi w Maj 20, 2013, 23:53:19 ---Szukałem niedawno dobrego setapu na Legiona PVE. Jedyne co znalazłem na różnych forach to opinie "mało efektywna, droga zabawka".

--- Koniec cytatu ---
Dodatkowo beamy zasysają. Heavy Pulse Laser II is the shit.

Doom:
O jakie konkretnie pve chodzi?

observer:
Założyć na legiona beam laser, to tak jak strzelić sobie w stopę. W przypadku gdy dopada Cię zestaw fragat z webem i scramblem to możesz do nich do rana strzelać i nie trafisz. Możesz sobie na to pozwolić jeśli latasz z kimś, kto wozi w ładowni drony ratujące w takich sytuacjach. W setupie legiona z laserami i wyrzutniami HAM nie ma miejsca nawet na 1 dronkę, drony są za to dostępne z odpowiednim subsystemem ofensywnym.

Legionem lata się jeśli:
- skilujesz amarrów i koniecznie chcesz mieć t3, a do innych daleko
- chcesz mieć uniwersalny statek do skanowania ( co nie znaczy że inne t3 są gorsze, ale legion też się nada)
- blitzujesz misje l3, l4 dla lp
- prędkość bs-ów doprowadza Cię do szału, a nie masz skili/kasy na machariela (jako zastępstwo apoca może być)
Twórcy tego latadła złośliwie wyposażyli go w 3 rodzaje uzbrojenia - lasery, heavy assault missile i drony.
Lasery (pulse) trochę posysają, w wersji z sześcioma działkami tank jest delikatnie mówiąc niesatysfakcjonujący, przy 5 działkach jest lepiej, ale dps szału nie robi.
HAM, były by nawet fajne, gdyby nie to, że ich zasięg i dps to tak z 2/3 tego co uzyskuje się na tengu, wciśnięcie 6 sztuk jest równie problematyczne jak laserów. (mimo wszystko przez jakiś czas to był jedyny sprzęt jakim w rozsądnym czasie mogłem zrobić angel extravaganze, bo zwykłe laserowe bs-y się do tego wogóle nie nadają, a na paladina lub nightmare nie miałem skili ani kasy)
Drony, wygodne rozwiązanie na statku do eksploracji, szczególnie jak małe złośliwe frytki szczują nas tracking disruptorem, niestety wygląda na to, że kariera t3 jako sprzętu do eksploracji "all in one" skończy się z nowym dodatkiem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej