Eve Online > NoobGarten
Amarr Ku przestrodze
MGGG:
--- Cytat: Azbuga w Maj 20, 2013, 16:09:08 ---hehe - a wy nawet nie doszliscie jeszcze do pvp :) a juz tyle emocji
--- Koniec cytatu ---
+1 :D
Krogulec:
No To fru latam Aamarami i jesli moge cos podpowiedzieć , Harbim nic nie zbierasz jak robisz misje , od zbierania jest Noctis - szkoda slotów i miejsca w drone bay na sprzęt do zbierania .
. AB jset fajne ale MWD pozwala utrzymać właściwy dystans dla twoich laserkow/szkielek -skile . Energy Beam tylko meta 4 lub t2 i do tego wlasciwe ustawienie "keep range " + Mwd . drony i wierze jammujace , scramblujace to pierwszy cel dla dzialek i dron .to wdzięczny okret ale skile trzeba mieć powyżej minimum .
[VIDE] Herezja:
Krogulec to co napisałeś zapewne jest zgodne z obecnymi realiami ale o zgrozo gdzie Ty się uczyłeś zasad interpunkcji (przecinek, kropka i ilość spacji)?
ps. Ostatnio coś takiego widziałem w wypracowaniu u dziesięcioletniej dziewczynki całkowicie ubranej na różowo. Tyle, że ona jeszcze czasem w dziwnych miejscach wstawiała duże litery. Przykładowo //dZiś jeSt PiĘkny DziEń//.
Azbuga:
Here... weź sobie znajdź nowe hobby co? Męczący się robisz okrutnie...
[VIDE] Herezja:
Co poradzę, że mam //skrzywienie// wynikające z poprawiania setek prac licencjackich głównie posiadających takie błędy. Nie muszę czytać aby je widzieć.
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej