Eve Online > Dyskusje ogólne
Fanfest 2013
MGGG:
--- Cytat: Phobeus w Kwiecień 25, 2013, 22:29:32 ---- security status będzie niezależny od standingu do concordu. Od odyssey bedzie latwiej podreperowac ss, system timer bedzie zmieniony z 15 minut do 5 min. Z ratów będą wypadać specjalne tagi (bodajże 4 rodzaje), które będą wykorzystywane do podniesienia ss. Co bogatsi beda mogli kupic tagi na markecie, czyli gankowanie tłustych celów w hisec stanie sie jeszcze łatwiejsze. W dniu premiery odyssey security status będzie równy naszemu aktualnemu standingowi do concorde'u.
--- Koniec cytatu ---
Trzeba dodać, że z ratów na paskach w LOW, które będę w bckach. Fuck yeah! Więcej szans na pvp w lolseku. Teraz jak ktoś wisi bckiem na pasku to na 100 proc. bait albo idiota. Mam nadzieje, że to cholerstwo będzie na tyle rzadki, ze tagi beda drogi i powstanie nowa profesja do zarabiania w low.
[VIDE] Herezja:
Czyli CCP chce zrobić odpowiednik low sec Officerów.
Phobeus:
soundwave mowil jeszcze o localu. Przyznał, że local jako źródło szybkiego intelu nie podoba im się. Rozwazali rozne opcje, by np. statki w cloaku znikaly w localu, zeby ludzie pokazywali sie na localu z opoznieniem, itd. Ale nic im z tego nie pasowało. W przyszlosci chcą nie tyle zmienić local, co zastąpić go jakimś innym narzędziem.
SokoleOko:
--- Cytat: Herezja w Kwiecień 26, 2013, 08:52:55 ---Czyli CCP chce zrobić odpowiednik low sec Officerów.
--- Koniec cytatu ---
No spoko... to niech mi teraz zrobią nullsecowy odpowiednik farmerstwa w milicji. Ileż można dopieszczać lolsecowców, do k... nędzy.
MGGG:
Zapraszamy na farmę. W końcu jesteś od tego podobno specjalistą :P
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej