Eve Online > Background

Mój blog o Eve

<< < (4/8) > >>

ManganMan:

--- Cytat: Dux w Marzec 21, 2013, 16:31:12 ---Biorąc pod uwagę, ze Caldari potrafili wdupić wszystkie systemy, to jest to możliwe. Tak samo jak to, że potrafili się podnieś i przejąć inicjatywę.
I powoli znowu ją tracić :P

--- Koniec cytatu ---

Czyżby syndrom przypływu? :P

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

[NF] Masa Huku:
po długiej przerwie wróciłem do gry i wrzuciłem alta do milicji. Powiem szczerze że zmiany które wprowadzili do milicji są o kant dupy rozbić...sam zamysł zdobywania systemów jest spoko, ale wykonanie...człowiek wchodzi do milicji dla pvp a żeby zdobyć system orbitujesz jakąś jeb**** budkę w kosmosie  :-\ i jako że wiele osób ma na to wy****e to Amarr traci systemy na rzecz bardziej znudzonych? matarów.

[VIDE] Herezja:
Zapewne dominacja matarów w Fw ma zasadnicze znaczenie jeśli chodzi o ceny np stabberów. Mylę się?

Zgudi:

--- Cytuj ---Zapewne dominacja matarów w Fw ma zasadnicze znaczenie jeśli chodzi o ceny np stabberów. Mylę się?
--- Koniec cytatu ---
Ma znaczenie. Ceny już podskoczyły o kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt %, a podskoczą jeszcze dużo. Tymczasem matarski sprzęt niedługo kupisz za grosze.


--- Cytuj ---orbitujesz jakąś jeb**** budkę w kosmosie  :-\
--- Koniec cytatu ---
Niekiedy tak jest, że matarzy przylatują do nas tylko na farmę. Ganiasz ich bez końca, a oni uciekają i wracają bo chcą tylko orbitować te budki.



Dux:
Nie mniej łatwiej, jak chcesz sie z przeciwnikiem postrzelać, znaleźć chętnego do pvp na milicyjnym plexie, niż za bramka milicyjnej misji. W pierwszym przypadku walka będzie statek vs statek. W drugim atakowany ma jeszcze na pysku milicyjne raty, co raczej do wojowania zniechęca.

Ale żeby latać w kółko przez 10 czy nawet 20 min., to można wcześniej pierdolca dostać :-X

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej