Autor Wątek: Preordery / kicstarter - inwestowanie czy frajerstwo? (było: Odp: Nowa gra Chrisa Robertsa (Star Cit  (Przeczytany 59483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
ale tego nie da się zbadać, bo niby jak? Zamknij oczy i pomyśl jak funkcjonuje sprzedaż gier.

Ile razy czytam jakieś badania robione przez xyz, prognozy sprzedaży to śmiech mnie ogarnia. Naprawdę to nie działa inaczej jak siedzi sobie xyz przy stoliku i wróży z fusów.
Jest to też jeden z powodów dlaczego wielkie firmy w miarę często wtapiają kasę na grach. Nie ma jak zbadać tego rynku.

Bzdura.

Ponieważ mam pojęcie jak to wygląda w mediach, to przełożę te doświadczenia na rynek gier.

Chcesz zrobić klona Eve Online, ale z elementami zręcznościowego latania statkiem (Wing Commander). Zakładasz cel sprzedażowy - powiedzmy, że chcesz mieć 0,5 mln userów w ciągu 12 miesięcy, z czego liczysz że odciągniesz 50 tys. aktualnych graczy Eve, 150 tys. takich co w Eve grało a resztę pozyskasz spoza tych dwóch grup

Idziesz do firmy badawczej. Tam konstruują Ci grupy do focusów. Każda grupa ma np. 25 osób. 3 z nich to aktualni gracze Eve, 9 to ludzie którzy kiedyś grali w Eve, dorzucamy do tego 4 osoby, które pamiętają Wing Commandera. Do tego bierzemy jeszcze kryteria demograficzne plus deklarowaną kasę do wydania. Grup takich masz 5-10.

Następnie tym grupom - reprezentantom swoich przyszłych klientów (tak jak sondaże opinii publicznej pozwalają mierzyć wyniki wyborów) - pokazujesz co chcesz zrobić i zbierasz feedback. Poprawiasz zgodnie z sugestiami (oczywiście, nie wszystko da się zrobić, ale to co się da) i pokazujesz jeszcze raz. Pracujesz z nimi stale (po to większa liczba grup, bo ci ludzie nie będą codziennie siedzieć na sesjach) aż dojdziesz do alfy, gdzie rolę grup focusowych przejmą testerzy.

Badanie jest oczywiście "jakościowe", a nie "ilościowe", ale daje Ci dobre pojęcie czego określona przez Ciebie grupa konsumentów oczekuje, jak spełniasz te oczekiwania i jak Twoje pomysł trafiają do tej grupy. Niestety, takie coś kosztuje grubą kasę.

Ale lol - budowa samolotu i jego testowanie też kosztuje. I nikt jakoś nie protestuje, że drogo i nie projektuje samolotu w CAD-ie, potem wg. projektu buduje gotowe maszyny i od razu sprzedaje liniom lotniczym :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ranshe

  • Gość
Przykład wpłaty na Centrale troszke chybiony, zapłaciłeś za utrzymanie czegoś co już jest i dobrze znasz, niczym to sie nie różni od zapłaty miesięcznego abonamentu np. za EVE.
Nie zapłaciłeś dla Hastry za chęć stworzenia nowego portalu  ;)

Właśnie nie, bo podstawowa zasada jest taka sama - daję jakiemuś nieznanemu mi zupełnie człowiekowi (który co prawda ma już jakąś reputację, ale jego dalszych uczciwych zamiarów przecież nie mogę być pewien, prawda?) kasę w zamian za obietnicę, że wykorzysta moje pieniądze zgodnie z tym co twierdzi.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Właśnie nie, bo podstawowa zasada jest taka sama - daję jakiemuś nieznanemu mi zupełnie człowiekowi (który co prawda ma już jakąś reputację, ale jego dalszych uczciwych zamiarów przecież nie mogę być pewien, prawda?) kasę w zamian za obietnicę, że wykorzysta moje pieniądze zgodnie z tym co twierdzi.
Heh  ;) Cokolwiek kupując dajesz nieznanemu człowiekowi swoje pieniądze  ;)
Dla mnie róznica jest ogromna, bo Centrala JEST, znam ją, to nie jest zapowiedź, to jest gotowy działający produkt. Eve tez znam, jest to gotowy, działający produkt za który zapłacę, też z nadzieją że te pieniadze bedą dobrze wykorzystane. I płace od prawie 5 lat, bo wedle mnie są dobrze wykorzystane bo gra sie wciąż rozwija. Gdy przestanie, ja przestane płacić. Najpierw ja poznałem na darmowym trialu, dopiero potem zacząłem płacić.
To nie jest to samo co zapłata za coś czego nie ma z nadzieją że może będzie.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Goomich

  • Gość
Mona. Pożartowałem sobie z Ciebie, niewybrednie, ale eskalacja dyskusji i stosowanie manipulacji z cytatami to przegięcie. Znasz definicję cytatu? To DOKŁADNE przytoczenie czyjejś wypowiedzi. Nigdy nie napisałem słów, które przypisujesz mi jako CYTAT. To z Twojej strony zwyczajne chamstwo i manipulacja. Pokazuje też miałkość Twoich argumentów i charakteru, skoro musisz się w dyskusji łapać tak nędznych, i do tego łatwych do zweryfikowania sztuczek. Wisienką na torcie jest to, iż należysz do teamu technicznego centrali, powinieneś być osobą sprawiedliwą i godną zaufania, piętnującą zachowania, których sam się dopuściłeś. Ludzie honoru złapani za rękę w takiej sytuacji podają się zwykle do dymisji.
Jesteś człowiekiem honoru? Odpowiedz sobie sam.

[admin]Ireul Tarr. Jesteś głupi jak but z lewej nogi. Ekhem, panowie, bez takich ok? X. [/admin]
To czego tam dokonałem to było tzw. 'fixed your post'.
Niesłusznie założyłem, że chcący łatwo będzie mógł sam znaleźć odpowiedni post (przez kliknięcie na linku, który jest nad cytatem), ale <patrz pierwsza linijka>.

Rozumiem, że nie jesteś sam w stanie rozpoznać, czy coś jest żartem, reklamą, czy oszustwem i musisz się zawsze pytać babci przed zakupem, ale mógłbyś się już zorientować, że stosowanie mocy admińskich/moderatorskich celem wygrania dyskusji jest niedopuszczalne na tym forum. Poddasz się do dymisji sam?
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2013, 15:06:29 wysłana przez Xarthias »

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Ile razy czytam jakieś badania robione przez xyz, prognozy sprzedaży to śmiech mnie ogarnia. Naprawdę to nie działa inaczej jak siedzi sobie xyz przy stoliku i wróży z fusów.
Jest to też jeden z powodów dlaczego wielkie firmy w miarę często wtapiają kasę na grach. Nie ma jak zbadać tego rynku.

Psychologia sie kłania Panie. I nieco znajomość polityki w dużych korpach. Jak ktoś dostaje 50 bankiem na grę i za ta kasę robi szit, to do końca będzie udawał, że to super hiper hit i jeszcze wybębni dodatkowe 50 bankiem dokonczenie prac nad krową, mającą znosić złote jajka. A jak ktoś dał 50 bankiem, to do konca chce wierzyc, że bedzie hit, a nie shit. Z korposhitem jest jak w tym przysłowiu: sukces ma wielu ojców, porażka żadnej matki.

@ Ireul Tarr: albo dyskutujesz z nami bo jest ciekawie albo stawiasz się w pozycji sędziego i kata. Zdecyduje sie, czy chcesz być w tym wątku uczestnikiem czy też modem. Bo naraz tym i tym sie nie da i takie "bezstronne" interwencje swiadczą negatywnie o Tobie i po prostu smierdzą.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
A w połowie strony myślałem że się zrobi nudno. :D

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Jest to powszechnie stosowane rozwiązanie w dyskusjach na formach internetowych. Zgodnie z dobrymi obyczajami powinno zostać oznaczone tagiem fixed. Nie zostało i wsio. To nie oszustwo, tylko coś kompletnie normalnego w sieci. Nie wiem czy zauważyłeś (a jako mod musisz to mieć w małym paluszku) ale modus vivendi określających jak rozmawiać jest tu nieco inny niż w realu.

Nie zmienia to faktu, ze nadużyleś władzy danej Ci jako mod w prywatnej sprawie. Gdybyś był człowiekiem honorowym poprosiłbyś o ocenę i interwencje innego moda niż Mona (np. Dooma). To powszechnie przyjęty model postępowania w takiej sprawie. Nemo iudex in causa sua. Jak tego nie rozumiesz, to nie zabieraj głosu publicznie, bo zostają bąki. :)

edit: czekam na porcję mięsa pod moim adresem  8)

C'est la vie

 

Goomich

  • Gość
Dyskutuję i żądam minimalnego poziomu dyskusji. Przekłamywanie cytatu i wmawianie komuś swoich słów jako jego własne to zwyczajne kurestwo poniżej poziomu. Nie ma czegoś takiego jak naprawianie poprawianie cytatu.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=fyp

papugoz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pegasus Duke
Ech... czytam te wypociny od rana i muszę powiedzieć że:

1. Sam temat jest kiepski, ponieważ dwie grupy ludzi próbują nawzajem wmówić drugiej że jest głupia i nie zna realiów, stosując około 3 powtarzanych w kółko argumentów, z czego i tak nic nie wynika.

2. Osobnik Ireul Taar Nie dość że jest marnym trollem (chociaż może i nie skoro tyle osób zaczęło go karmić), to poziom jego wypowiedzi + jakość inwektyw które rzuca pod adresem innych osób na tym forum, świadczą raczej przeciwko braniu jego osoby poważnie.

3. Używanie pozycji władzy w celu wytknięcia drugiej osobie (adwersarzu w dyskusji) łamania regulaminu forum zahacza, ba, pokrywa się z definicją hipokryzji.

Reasumując: przykro się czyta ten topic (wiem, robię to z własnej nieprzymuszonej woli). Poziom dyskusji i panoszenia się przez Ireula jest żenujący. Piszę to wszystko bo miałem chwilę czasu, i chciałem dorzucić swoje 3 grosze.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
A ty jesteś kłamliwą kurwą bez honoru. Zejdź mi z drogi robaku. To moje ostatnie słowo w Twoim kierunku. Tfu.

Czytam Twoje posty i zastanawiam się czy Ty czasem nie masz 60 lat?

Dyskutować na forum nie umiesz? Nie wiesz co to jest "FYP"? I Ty tu masz moda? O jpkm...


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cytat pierwsze zdanie.

Rzeczywiście.

BTW...
Sokole Oko też zmodyfikował cytat, ale z jakiegoś powodu nie nazwałeś go kłamliwą kurwą bez honoru.

Ranshe

  • Gość
jeżeli się robi fyp, to zaznacza się to w poście. W tym przypadku zostały użyte wyłącznie tagi "cytat".

Wyłącznie tagi cytat to widzimy my teraz, po twojej "interwencji", tak więc że tak powiem nadal wychodzisz dość żałośnie.

Oczywiście zakładam, że Mona coś tam pod tym cytatem napisał.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
37, jeśli to takie interesujące. jeżeli się robi fyp, to zaznacza się to w poście. W tym przypadku zostały użyte wyłącznie tagi "cytat". Co to jest cytat, proszę sprawdzić w słowniku.

35, ale mentalna przepaść nas dzieli.

Mona w najgorszym razie zapomniał dopisać FYP. To nie jest żaden troll, tylko szanowany członek naszej społeczności centralowej. Ponieważ nawet nie wiesz, że w rzeczywistości jego image mocno odbiega od jego avatara w Eve i uznawałeś go za kobietę, dziwi mnie że potrafisz się zwrócić  do kobiety per "kurwo" (było dwukrotnie!). Niemniej, rozumiem że jesteś konsekwentny i w realu (na ulicy) też robisz takie rzeczy?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ranshe

  • Gość

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Ej kurde, ale o co chodzi?
Spokój ma być, bo przyjdę i pozamiatam.
Przedwieczny.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Ej kurde, ale o co chodzi?
Spokój ma być, bo przyjdę i pozamiatam.
Jasne...jak Ty nie wiesz za który koniec miotły sie trzyma  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Jasne...jak Ty nie wiesz za który koniec miotły sie trzyma  :P
Nie prowokuj, bo jak mnie zdenerwujecie i wrócą MOJE porządki, to znowu będziecie płakać.
Także Ireul - sprawdź sobie, do czego stosuje się FYP to raz. Po drugie, zanim komuś zagrozisz bananem (szczególnie z tak błahego/wyimaginowanego powodu), bądź łaskaw uzgodnić to na forum TT.
Mona - jakbyś Ireula nie znał, to może bym zrozumiał...
Tylko spokój może was uratować, więc polecam drinka z meliski, jakąś jogę czy zimny prysznic etc...
Przedwieczny.

Ranshe

  • Gość
A misiaczku, powiedz jeszcze jak nazywamy na tym forum użytkownika, który nazywa innych kurwami?

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
"ex-użytkownik" ?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Nie prowokuj, bo jak mnie zdenerwujecie i wrócą MOJE porządki, to znowu będziecie płakać.

/Puszken schował sie pod biurko i juz nic nie mówi  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Nie prowokuj, bo jak mnie zdenerwujecie i wrócą MOJE porządki, to znowu będziecie płakać.
Także Ireul - sprawdź sobie, do czego stosuje się FYP to raz. Po drugie, zanim komuś zagrozisz bananem (szczególnie z tak błahego/wyimaginowanego powodu), bądź łaskaw uzgodnić to na forum TT.
Mona - jakbyś Ireula nie znał, to może bym zrozumiał...
Tylko spokój może was uratować, więc polecam drinka z meliski, jakąś jogę czy zimny prysznic etc...

Spoko to znów bede trollował jak za starych Xarthiasowych czasów. Tylko przywroć Yogiego i Veltura i Strasznego coby ciekawie było przyokazji. A Ireul skasuje mi znowu konto w przypływie gniewu bo jaśnieużytkownik wyśmiał jego poziom :).

Good times :)

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Starsi uzytkownicy powinni pamietac ze z ireul sTaar'em sie nie wchodzi w dyskusje, mlodszych ostrzege ze to chory typ generalnie  ;)

Dziekuje, do widzenia.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Nie przypominam sobie opisanego incydentu. Proszę przytoczyć szczegóły. Informuję też, że bezpodstawne oskarżenia świadczą o nędzy intelektualnej i mogą skutkować napisaniem mało pochlebnego epitetu. :)
Poznaj i wyśmiewaj mój poziom do woli.

Przypomniałbym Ci wątek tylko poleciał po zmianie serwera, ale powiem Ci turlaj się Panie nędzna inteligencjo :).

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Starsi uzytkownicy powinni pamietac ze z ireul sTaar'em sie nie wchodzi w dyskusje, mlodszych ostrzege ze to chory typ generalnie  ;)

Dziekuje, do widzenia.

Jak zwykle, wyrwana zawleczka, raz, dwa i wrzucamy nonszalancko granat do pomieszczenia, oddalając się spokojnym krokiem ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Nie słyszałem aby jakikolwiek wątek poleciał przy zmianie serwera. Szczególnie taki, którego nie było. Pamiętam wszystkie dyskusje po których usunąłem czyjeś konto. Jest ich dokładnie 0 (zero).
Pożegnanie błyskotliwe, pozwolę sobie zapamiętać z jakim tu geniuszem mam przyjemność.

Jak nie slyszales to kiepski jestes czlonek druzyny co sie zwie Team Techniczny :). Do dzis pamietam wywod jak to mialem napisane wielkimi literami, ze z adminem sie nie dyskutuje.

HammerSnake

  • Gość
edit: albo nie ty. :P

Swoją drogą ile razy "dym" się robi wokół administracji to od razu pojawia się ten sam tercet egzotyczny Ranshe, Soulscream i  Zsur1aM. Nie wiem co im zrobiliście, ale chyba zostali skrzywdzeni hehe.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2013, 15:58:47 wysłana przez HammerSnake »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Bardzo nam z tego powodu... wszystko jedno.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ranshe

  • Gość
"a jeden z nich, skorumpowany moderator, posunął się nawet do fałszowania cytatów, kto wie czy i nie niektórych wypowiedzi", powiedział  koleś który zaledwie parę godzin temu straszył mnie oskarżeniami o pomówienia, jeśli nie dostarczę dowodów i faktów.


Ranshe

  • Gość
Ach, czyli nie zrozumiałeś zdania, to zasłaniasz się jego konstrukcją? No i wyszło szydło z worka, a konkretnie to troll z moderatora. :)


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Jak nie slyszales to kiepski jestes czlonek druzyny co sie zwie Team Techniczny :). Do dzis pamietam wywod jak to mialem napisane wielkimi literami, ze z adminem sie nie dyskutuje.
Jesli pijesz do tego jak dostałeś banana i konto poszło w kosmos to akurat to Pticu nie Ire zrobił jeśli dobrze pamiętam incydent

Tak btw, was kuźwa pojebało? prawie 80 postów od momentu kiedy poszedłem spać do czasu aż mogłem zacząć to czytać? i to takiego bajzlu? Shame on you Ire. Tak btw, admin nie admin za pisanie posta za postem z częstotliwością karabinu maszynowego możesz dostać bejzbolem po nerach nawet od Mony :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Doom, Ty to zawsze musisz popsuć każde fajne obrzucanko blotem  :-X
Ponurak.
 :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Mieliście na to cały dzień mimo ze od południa byłem z grubsza świadom że temat kwalifikuje się do wizyty drużyny sprzątającej wyposażonej w miotacz ognia, albo kilka :P
Po prostu byłem zajęty

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Jesli pijesz do tego jak dostałeś banana i konto poszło w kosmos to akurat to Pticu nie Ire zrobił jeśli dobrze pamiętam incydent

Tak btw, was kuźwa pojebało? prawie 80 postów od momentu kiedy poszedłem spać do czasu aż mogłem zacząć to czytać? i to takiego bajzlu? Shame on you Ire. Tak btw, admin nie admin za pisanie posta za postem z częstotliwością karabinu maszynowego możesz dostać bejzbolem po nerach nawet od Mony :P

Nie pije do tego, że dostałem bana. Pije do tego, że usunięto mi konto i to chyba sprzed Twojej epoki jest. Swoją drogą nie wpierdzielaj się we wszystko bo trollownie psujesz :P.

To i tak zajebista poprawa, skoro jeszcze niedawno byłeś jednym z nagłośniej szczekających kundli <3

Ty serio tak ? Ho ho ho yntelygentny dowcip tutaj widze.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Prawie jak u mnie w gimnazjum...  >:D


Oh, wait, ja nie chodziłem do gimnazjum... >:(


Edit: Olśniło mnie, to kryzys wieku średniego :D
Jak kogoś nie stać na porsche coxtera to się rozładowuje w inny sposób :)
Mi pomaga głaskanie kota na ten przykład... :P
Przedwieczny.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Ale nie do Ciebie, więc pospierdalaj. Zazdrosny czy co...

Oczywiscie, jak kazdy na tym forum.

Prawie jak u mnie w gimnazjum...  >:D


Oh, wait, ja nie chodziłem do gimnazjum... >:(


Edit: Olśniło mnie, to kryzys wieku średniego :D
Jak kogoś nie stać na porsche coxtera to się rozładowuje w inny sposób :)
Mi pomaga głaskanie kota na ten przykład... :P

Ja strzelam do ludzi z karabinu do paintballa :). Podstawowka 8 klas to byly czasy :).