Śmietnisko > Flamewar

Preordery / kicstarter - inwestowanie czy frajerstwo? (było: Odp: Nowa gra Chrisa Robertsa (Star Cit

(1/24) > >>

ireul:
.

Goomich:
Bicz plis, sprzedawanie czegoś, czego jeszcze nie ma, to normalna rzecz w tzw. realnym świecie.

Xeovar:

--- Cytat: Mona X w Luty 13, 2013, 10:48:45 ---Bicz plis, sprzedawanie czegoś, czego jeszcze nie ma, to normalna rzecz w tzw. realnym świecie.

--- Koniec cytatu ---

Tak, z reguły jest schowane pod magicznym pojęciem inwestować :)

Goomich:

--- Cytat: Ireul Taar w Luty 13, 2013, 14:52:34 ---dla mnie płacenie za coś co nie istnieje to zwykłe frajerstwo, ale ja prosty człowiek jestem :)

--- Koniec cytatu ---

Cóż, jak dorośniesz, może będziesz kiedyś chciał kupić nowe mieszkanie. Albo wykupić prenumeratę jakiejś gazety, czy innego magazynu.
Albo zagrać w jakąś grę komputerową.

Doom:
Ire o ile w przypadku preorderów 99% gier mam podejście identyczne do Twojego. Nie wiem skąd biorą się idioci którzy kupują preorder tylko dlatego ze to preorder nie wiedząc nic o samej grze, nie mając w preorderze zysku w cenie - że gra taniej znaczy- czesto mając wręcz wyższy koszt i otrzymując za to uwaga uwaga zestaw skinów, nic nie znaczącą giwerę itp. To jedna kategoria gier. Druga jest taka ze za prorder który jest droższy dostaje się w zestawie dlc który wprowadza dodatkowy content do gry, który ludzie nie kupujacy preordera i tak dostaną jak dopłacą. itp itp.
Szczególnie trefne są preordery molochów wydawniczych jak EA, ubisoft itp bo goście ostatnio robią gówniane gry o których nie wie sie prawie nic do momentu zakupu a wtedy jest za późno

Niemniej w tym wypadku mówimy o gościu który ma konkretną reputację wyrobioną przez lata, który w dodatku robi grę we własnej firmie czyli mamy gwarancję że żadna biurwa z działu marketingu czy inna kurwa nadstawiająca dupy inwestorm nie przyjdzie do pokoju w którym gra jest produkowana i nie zacznie wykreślać z niej kontentu jako niepotrzebnej straty czasu i środków i nie zacznie rządać klonowania jakiegoś istniejącego tytułu "bo dzieki temu gra sie sprzeda a bez tego nie"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej