Eve Online > PVE

[PVE] Explorer

(1/7) > >>

Wihajster:
Hej, chciałbym polatać po sygnaturach jakimś all-in-one, tengu świetnie się nadaje ale poza highsec go nie ruszę (bo nie! :) ) Znalazłem fit na ishtara- wywalając tractory i zamieniając frakcję, całkiem przyjemny statek wychodzi, problem że ja w innej bajce jestem (caldari, shield te klimaty)- macie jakieś odpowiedniki na shieldzie? Do tego możliwie tani, planuje wtopić kilka..

[Ishtar, Ishtar : Ultimate Exploration]
 Capacitor Power Relay II
 Medium Armor Repairer II
 True Sansha Armor Kinetic Hardener
 True Sansha Armor Thermic Hardener
 True Sansha Armor Thermic Hardener

 Cap Recharger II
 Experimental 10MN Microwarpdrive I
 Parallel Weapon Navigation Transmitter
 Analyzer II
 Codebreaker II

 Improved Cloaking Device II
 Small Tractor Beam I
 Small Tractor Beam I
 Salvager I
 Sisters Core Probe Launcher

 Medium Capacitor Control Circuit I
 Medium Capacitor Control Circuit I

SokoleOko:

--- Cytat: Wihajster w Grudzień 06, 2012, 15:43:01 ---całkiem przyjemny statek wychodzi, problem że ja w innej bajce jestem (caldari, shield te klimaty)

--- Koniec cytatu ---

Shieldowy Ishtar nazywa się Gila i tankuje pasywnie (bufor+AB). Aczkolwiek drone boaty na PvE po patchu....

Dux:
No jak nie chcesz się ruszać poza hajsek, a chcesz wdupic parę tengu na plexach, to bedziesz się musiał sporo namęczyć :P
No ew. przy kiepskim ficie na tych 5/10 (bo chyba takie jeszcze moga być w HS), biorąc pod uwage rzekome polepszenie AI npeców ;)

Nie mam fitów, ale ponoć całkiem dobrze się sprawdzał na plexach (i to tych trudniejszych) tengu z fitem pvp (ktoś kiedyś pisał) z 100AB itd.

[VIDE] Herezja:
Podstawowym błędem kolegi @Dux-a jest to, że nie bierze pod uwagę jednej rzeczy.

Moduły potrzebne przy exploracji jak codebreaker i explorer są montowane na med slotach, które bazowo są wykorzystywane do podnoszenia tanka na shield-owych statkach.

Innymi słowy. Nie wykrzesasz za wiele ze statków na shieldzie (możesz posługiwać się po prostu drejkiem i tyle).

Wihajster:
Dla ścisłości- planuję po low/null polatać, nie mam dużego doświadczenia- dlatego zakładam 'wypadki'- a że specjalnie majętny nie jestem, to potrzebuję taniego fitu- dlatego tengu zostaje w high

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej