Eve Online > Total Noob Questions

Ciekawostka - zabijanie shipa bez pilota

<< < (2/3) > >>

Jabolex:

--- Cytat: SokoleOko w Listopad 13, 2012, 11:36:32 ---Tak mi się zawsze wydawało, ale okazuje się że nie. W sumie to aż dziwne, że system "pamięta" przez miesiące do kogo należał ship, który zgodnie z mechaniką nie należy do nikogo. Np. w hisecu mógłbyś takiego shipa "znaleźć" (=ukraść) bez reakcji concordu.

--- Koniec cytatu ---

A kiedyś nie było tak że Supery były trzymane (bez pilotów) w "głębokim ukryciu", aż w końcu CCP się obudziło i zmniejszyło możliwość robienia "veeeery deep space SS".

SokoleOko:

--- Cytat: Jabolex w Listopad 13, 2012, 11:46:10 ---A kiedyś nie było tak że Supery były trzymane (bez pilotów) w "głębokim ukryciu", aż w końcu CCP się obudziło i zmniejszyło możliwość robienia "veeeery deep space SS".

--- Koniec cytatu ---

Owszem tak, aczkolwiek związek tego faktu z tematem przypomina związek ogórków kiszonych z wypadkami samochodowymi - każdy kto brał udział w wypadku kiedyś jadł ogórka kiszonego ;)

Myślę, że o wiele więcej porzuconych shipów znajdziesz choćby w WH i wcale nie na SS-ach. Ludzie, którzy zostają odcięci w wormholach bez możliwości wyskanowania sobie wyjścia wyskakują z shipów i robią self-desta poda. Niektórzy w cargo takiego shipa zostawiają wiadomość (bookmark z "wiadomością" w nazwie), są czasem z tego śmieszne historie.

Goomich:

--- Cytat: SokoleOko w Listopad 13, 2012, 11:36:32 ---Tak mi się zawsze wydawało, ale okazuje się że nie. W sumie to aż dziwne, że system "pamięta" przez miesiące do kogo należał ship, który zgodnie z mechaniką nie należy do nikogo. Np. w hisecu mógłbyś takiego shipa "znaleźć" (=ukraść) bez reakcji concordu.

--- Koniec cytatu ---

Zawsze można było wsiąść do czyjegoś statku bez reakcji konkordu.

SokoleOko:
Tak jest. Ale wobec tego jaki jest sens "pamiętania" właściciela?

Goomich:
Gra ma miejsce w bazie na właściciela i nie czyści go bo po co?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej