Eve Online > Total Noob Questions

Ciekawostka - zabijanie shipa bez pilota

<< < (3/3)

Doom:

--- Cytat: SokoleOko w Listopad 13, 2012, 12:20:00 ---Tak jest. Ale wobec tego jaki jest sens "pamiętania" właściciela?

--- Koniec cytatu ---
Aby tacy jak Ty dresia pvperzy mogli sobie poprawiać humor kolejną pozycją na KB? :P

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Doom w Listopad 13, 2012, 12:34:48 ---Aby tacy jak Ty dresia pvperzy mogli sobie poprawiać humor kolejną pozycją na KB? :P

--- Koniec cytatu ---
No i żeby tacy jak ja zastanawiali się dwa dni - kurna... pijany byłem czy demencja starcza mnie dopadła, gdzie ja tego Impariora straciłem ?  :-X

Colonel:

--- Cytat: SokoleOko w Listopad 13, 2012, 12:20:00 ---Tak jest. Ale wobec tego jaki jest sens "pamiętania" właściciela?

--- Koniec cytatu ---

Chociażby taki, ze bez tego ludzie wialiby ze statków tuż przed ich explozja...żeby tylko losa nie było...

Isengrim:
LOL wiedzialem cos o EvE wczesniej niz Sokole. :D Dostalem kiedys lossmaila Shuttle'a, ktorym polecialem po Harbingera zostawionego przez jakiegos nooba w WH.

Nosum Hseebnrido:

--- Cytat: SokoleOko w Listopad 13, 2012, 00:46:15 ---Roamując sobie trafiłem na porzuconą frykę wiszącą na moonie. Stuknąłem ją "z kronikarskiego obowiązku", nawet nie spodziewając się killmaila, bo było tuż po DT, ale jednak - "operation success" :

http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=14431

Parę godzin później właściciel tej frytki zaprosił mnie na convo. Wytłuściłem co istotniejsze fragmenty

TL;DR:

Ship, z którego wyskoczymy w przestrzeni, po zabiciu generuje killmaila. Wydawało mi się, że to się resetuje w czasie DT, ale okazuje się że nawet miesiąc po fakcie można zarobić lossa bez własnego udziału. Gość myślał, że ktoś włamał mu się na konto ;)

--- Koniec cytatu ---
Opuszczona shipy podobnie jak z-anchorowane contenery( do których nikt nie zaglądał przez conajmniej 30dni) - znikają po miesiącu. Nie pamiętam kiedy to już wprowadzili.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej