Eve Online > NoobGarten
pytanie by rozwiazac dylemat
Jan Morgenstern:
Czesci misji lvl 1 do 3 nie zrobisz BSem, poniewaz sa ograniczenia co do wielkosci jednoski wpuszczanej na niektore misje.
BSem mozesz strzelac do kilku celow czasem, np nie warto strzelac 7 czy 9 dzialkami 1400mm do tej samej frytki wiec mozna pogrupowac dzialka np w 2 lub wiecej grup. Lub dzialkami/rakietami zwalczac duze cele a fregaty dronami.
GlassCutter:
--- Cytat: SeQs w Wrzesień 19, 2012, 19:34:15 ---A czy taki BS mógł by robić jak dmd(ten od damage'a) na mniejsze jednostki typu (F,C, BC) czy nadaje sie on jedynie vs inne BSy?
Rozumiem ze osoba która nie zrobiła jeszcze żadnej misji może zacząć je BSem ? np: z lvl 1 a jak nie czy może pominąć lvl 1 i zacząć od tego co może ?
--- Koniec cytatu ---
http://www.youtube.com/watch?v=uYezgyi3M80
Tu masz jeden wyspecjalizowany statek wielkości crusera vs 6 bs'ów + coś tam jeszcze.. Sam widzisz że z armaty w pchłę nie trafisz.
Przy okazji widać że tengu to statek stworzony dla retardów, ale to już materiał na zupełnie inną dyskusję ;)
Nawigacja
Idź do wersji pełnej