Autor Wątek: Gallente Faction Night  (Przeczytany 66048 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 01, 2012, 15:41:23 »
[admin]Prosiłem o coś zdaje się... >:(
Doom[/admin]

battle raport dzis wieczorem
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 15:43:58 wysłana przez Doom »

Teretalu

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 01, 2012, 15:57:39 »
Nie wiem skąd w ludziach tyle agresji  ???  i stwierdzam fakty po kb i po opowieściach naocznych świadków.


A od Outbreak wara!!  >:D

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 01, 2012, 16:08:04 »
Nie wiem skąd w ludziach tyle agresji  ???  i stwierdzam fakty po kb i po opowieściach naocznych świadków.


A od Outbreak wara!!  >:D

głupoty gadasz a nie fakty :) 
przykre jest to jak podchodzisz do tematu, natomiast bardzo zabawne jest, że tylko ty narzekasz a nawet cie tam nie było :)

Teretalu

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 01, 2012, 16:18:35 »
No proste, że mnie tam nie było bo gdybym poleciał i wdupił BS-a w tak głupi sposób to by mnie z corpa wkopali insta.  Jeśli ten event miał na celu zebrać grupe ludzi i polecieć coś zabić to jest to porażka ale jeśli zebrać grupę ludzi żeby sobie poskakać razem przez x gatów (może to wtedy jest mniej nudne, who knows) i wdupić ship for fun no to wypadało by mieć zdrowy rozsądek z doborem setupów, może z machami pójdzie Ci lepiej ;)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 01, 2012, 16:42:43 »
chłopaki, więcej miłości!

SilentHunterXX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SilentHunterXX
  • Korporacja: XIII'th Widow
  • Sojusz: The Nameless Alliance
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 01, 2012, 17:44:47 »
do :  hidden Q i całej reszty ludzi organizujących

Dziękuję Wam za zorganizowanie eventu i  świetną zabawę. Każdy z Nas lecąc liczył się, że możemy wtopić. Dla mnie liczył się FUN !! i za to wielkie dzięki. Następnym razem będziemy po tej właściwej stronie KB

do : Teretalu

Kolego, nie byłeś więc nie odzywaj się - trolować idź gdzie indziej , czy wiesz dlaczego ludzie nie chcą nic robić czy udzielać się na forach ? Właśnie przez takich jak TY, więc jak chcesz coś powiedzieć to najpierw zorganizuj a potem pogadamy , chyba że jesteś tylko mocny w gębie bo jakoś nie widziałem nigdzie eventu przez Ciebie robionego

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 01, 2012, 18:26:43 »
do : Teretalu

Kolego, nie byłeś więc nie odzywaj się - trolować idź gdzie indziej , czy wiesz dlaczego ludzie nie chcą nic robić czy udzielać się na forach ? Właśnie przez takich jak TY, więc jak chcesz coś powiedzieć to najpierw zorganizuj a potem pogadamy , chyba że jesteś tylko mocny w gębie bo jakoś nie widziałem nigdzie eventu przez Ciebie robionego

Ja organizowałem :D i co? I zlaliście ciepłym moczem. Dziękuję dobranoc. Neeeext :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

DrackUll

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 01, 2012, 18:58:30 »
:D ale flejm,
widzę że niektórym gul skacze na sama myśl że ktoś może być sławniejszy od nich ;) i to nawet nie latając pod bandera 0utbrejków czy innych pr0 korpów  :P
Sławny HiddenQ jest najsławniejszy :D i w zasadzie jako jeden z nielicznym ma chęć, pomysł i odwagę na organizowanie czegoś dla community.
Co jest ekstremalnie pozytywne i jak widać tym, którzy uczestniczyli się podobało.
Więcej chyba nie trzeba mówić.

A reszta hejterów niech s s i e i kisi się w swoim własnym smrodzie...

Ja organizowałem :D i co? I zlaliście ciepłym moczem. Dziękuję dobranoc. Neeeext :P

Ty tylko rzuciłeś pomysł ziom, Hiden organizuje i prowadzi do końca. Nie wiem czy każdy wie ale przez większość bitki stał na gridzie w podzie z hi grade slejwami i akemonem w bani i kalował targety. To jest dopiero heroizm i poświęcenie ;D


Emtecpl

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • jestem bo jestem
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: emtecpl
  • Korporacja: Thou shalt not kill
  • Sojusz: A Nest of Vipers
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 01, 2012, 19:39:12 »
mnie słuchy dochodzą, że zdrada była
Kto żyje w pamięci ..., żyje wiecznie

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 01, 2012, 19:40:55 »
Trzecia edycja eventu Faction Night już za nami. Jako organizator jestem zadowolony, ale nie usatysfakcjonowany. Ta odsłona eventu była zdecydowanie najkrwawsza ze wszystkich.

Aby wam się miło czytało i abyście brnąc przez moje wypociny lepiej poczuli klimat imprezki polecam muzyczkę - http://www.youtube.com/watch?v=Z1UDaWTkAbs

Zebraliśmy 70 pilotów. Setup naszej floty był zajebisty, brakowało nam tylko więcej capitali. EVE nigdy nie była grą fair. Dzisiaj jednak bez 20+ msów w odwodzie ciężko wygrać, zwłaszcza z takimi ekipami jak przyszło nam walczyć. Równie ciężko jest zakładać, że scenariusz zostanie w 100% zrealizowany zgodnie z założeniami. Dlatego do domu wróciła nas tylko garstka. Postaram się opisać wszystkie przygody, których doświadczyliśmy podczas parady miłości - jak to mówią.

Godzina 20;06 system Sosala gejt do Sasiekko. W tym miejscu zebrała się flota. Skaner kierunkowy pokazuje 8 Vindykatorów, 10 oneirosów, 10 protków, 15 megasów, 4 arazu, 2 megasy navy i wiele innych statków. Flagowym okrętem floty został Dominix Navy pilotowany przez Alttrazana. Flotę mieliśmy tak wspaniałą, że nasz blask przyćmił słońce. O dziwo już wtedy zostaliśmy zaraportowani na wielu kanałach, w tym na kanałach naszych oponentów. Niezrażeni i nieustraszeni uczestnicy eventu odbywają paradę po okolicznych systemach. Tak! Niech nas widzą i niech się wstydzą!

Koncepcja na walkę wymaga pokonania dystansu 15+ jumpów do docelowego systemu, gdzie ustawieni byliśmy z ekipa SNUFF BOX. Ruszamy. Powoli jak na Gallente przystało. Mijamy system Kamela i lądujemy na gejcie do Auga w Kourmonen, gdzie zaraz po tym musimy zawracać z misja ratowania naszego logistyka. Tak wyłapujemy pierwszego killa. Cynabal nie zdołał uciec BSom.

http://szron.mindflood.org/?a=kill_detail&kll_id=14755206

 Flota przechodzi w status OUTLAW, sentry niczym fajerwerki podkręcają nam imprezę. Lecimy dalej. Po drodze nic, atmosfera wyluzowana, śmiechy hihy, wolne żarty. Mijamy system Arzad i docieramy do Oyonata, gdzie wyłapujemy kolejnego killa. Myrmidon został zniszczony przez pobratymców, najprawdopodobniej był zdrajcą federacji, bo przecież gdyby było inaczej leciałby z nami, więc należało mu się.

http://szron.mindflood.org/?a=kill_detail&kll_id=14755373

Dolecieliśmy do pipe, która prowadzi nas prosto do miejsca gdzie mamy stoczyć walkę. Robimy bio break w systemie Mormelot tam również przerzucamy nasze kapitale. Cyno gaśnie i lecimy dalej. Mijamy kolejne systemy, gdy okazuje się, że jeden z naszych thanatosów nie będzie miał zasięgu do planowanego miejsca walki. Przerzucamy kapitale parę systemów dalej do systemu Onne i tam okazuje się ze jeden z kapsow nie może zadokować, bo teren należy do milicji Caldari a on jest Matarem. Śmiech na sali, a w miedzy czasie pada intel - przed nami w Heydieles lokal 50+. Adrealina rośnie, ludzie masowo idą na siku. Stawiam cyno system obok w Aesche specjalnie dla naszego matara. Ledwo odpaliłem cyne to wydokował Thanatos, Oracle, Tornado i Tengu. Tengu agruje to zakładam mu punkta a nasza flota dropi na gejta. Jump jump jump i warp na hiddena! Tengu primary. Niestety Gallente wolno się zbierają. Tengu wyszło z punkta. Whisky, cola, dwie kostki lodu, cytrynka i lecimy dalej.

Godzina nieznana system Heydieles gejt do Abune, dropimy, a z drugiej strony gang med shipów warpuje na naszego gejta. Niestety mieli oczy, udało się złapać nighthawka -najdroższy statek w ich flocie + drejk, reszta odskoczyła.

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=14755068

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=14755071

WTEM!
Pojawiają się dwa legiony i lekki smród. Zagapiłem się na czat i moje arazu odeszlo 43 km od gejta, flota jest po drugiej stronie. Legiony przeskakują do naszej floty a chłopaki niewzruszenie meldują – cyno, cyno! O cynko na gejcie u nas! Pale mwd  do gejta, ktoś tam (bardzo chciałbym wiedzieć kto) na całe szczęście przejmuje flotę i calluje cele. Robi to spokojnie z wyważonym głosem padając primary  i secondary. Nie możemy się przebić, za często zmieniamy cele, flota nie może ustawić się w optimalu jak mąż i żona. Wkrada się niepewność w serca niektórych, konsternacja, mnie tam jeszcze nie ma a to ja wiozę cyno dla naszych carrierów. Giniemy, ogień wroga jest przytłaczający, ale nasz DPS powoli daje rade. Uff przeskoczyłem zapala się cyno i wskakują dwa thanatosy. Niestety wróg eskaluje bitkę z pełna kontrolą, dorzuca swoje dready. Udaje nam się zabić apoca navy i dwa armagi navy.

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=14754904&nolimit

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=14754566&nolimit

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=14754361&nolimit


WTEM!
Pojawia się drugie cyno 40 km od nas wskakuje 3 ekipa. Sytuacja daleka od kontrolowanej przez nas. Na gridzie mamy: drunk and disorderly – oni wskoczyli jako pierwsi i niespodziewani w amragachy navy + archon i dready, druga ekipa to poszukiwany snuff box – ci wybrali się w machariellach + guardy. Spadają w pierwszej kolejności wszyscy nasi target callerzy oraz główny FC. Miałem fcowac z recona, to teraz chuj fcuje z jajka mając HG slejwy w  głowie.  Polowa naszej floty spadla, jesteśmy rozsmarowani po gridzie. Mimo wszystko powstaje dogodna dla nas sytuacja, drunki są miedzy nami a snufboxami, snuffy strzelaja do nich a my staramy się whorować.

WTEM!
Kolejne cyno i wskakują dwa nyxy, hel i wywern - suport dla snuffboxów. Drunki uciekają a my staramy się whorowac dalej. Twardo podziwiam grid z pokładu capsuły. Snuffy przerzucają ogień na nas. Nie giniemy… topimy się jak kostka lodu na patelni. Resztkami sił lejemy Morosa, który jest w sidżu, whorujemy się, ale nie mamy już DPSu. Pada decyzja o odwrocie. Dokujemy na stacji, na lokalu leci 160 razy Good Fight!

…Witamy w low secu…

Podsumowanie:
http://www.fate.eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=14755762


To tak w skrócie wyglądało. Czekam na filmiki do analizy. Człowiek uczy się cale życie wiec dobrze, że eve jest grą na całe życie. Mamy czas. Na dzień dzisiejszy powiem jedno, trudno osiągnąć fokus fire przy optymalnym zasięgu 6km.

Specjalne podziękowania dla Purifire, który dzielnie z pokładu swego Heliosa szukał dla nas targetów. Podziękowania dla Kzaara, który fantastycznie prowadził logistykę będąc kotwicą dla niej. Podziękowania dla polskiego sojuszu C0ven, który chociaż nie brał udziału w evencie (tylko jeden pilot na cały ally) użyczył nam swojego team speaka.

Na koniec chciałbym jeszcze wspomnieć taka ciekawostkę. We flocie leciał z nami Draggoston gość, z którym nawiązałem znajomość zaczynając do wymiany wylgarnych zdań. Jak widać po roku czasu soczystej nienawiści obsadzonej w realiach wojny matarsko amarrskiej. Potrafiliśmy się dogadać i wspólnie bawić. To mówi bardzo wiele o evencie i jego wielu wymiarach.

Dodatkowo podkreślam sie, że event ma wiele znaczeń i wymiarów. Jak widać event trwa do dziś w tym topicu :)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 01, 2012, 19:42:32 »
Ty tylko rzuciłeś pomysł ziom, Hiden organizuje i prowadzi do końca. Nie wiem czy każdy wie ale przez większość bitki stał na gridzie w podzie z hi grade slejwami i akemonem w bani i kalował targety. To jest dopiero heroizm i poświęcenie ;D

W bani w low, nono. Nie pij już, twoja bania ma dość :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

DrackUll

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 01, 2012, 19:44:50 »
W bani w low, nono. Nie pij już, twoja bania ma dość :)

:)

pomyśl zanim napiszesz...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 01, 2012, 19:47:45 »
W kwestii "gallentyjskich optimali" - rozumiem, że był anchor na target callerze?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 01, 2012, 20:05:29 »
W kwestii "gallentyjskich optimali" - rozumiem, że był anchor na target callerze?

Niby był, ale to osobna kwesta ze musiałem na siłę wyznaczać target callerów i anchorów bo mimo wielu próśb na tydzień przed eventem nikt nie chciał pomóc. zreszta callerzy spadli bardzo szybko. Chętnie obejrzę filmik aby przeanalizować co się stało. Mnie przez pierwsza minute nie było na gridze, ktoś tam callował, ale podobno mieliśmy bhallgorna na 6 km a na primary poszedł cel 20+ km. Nie wiem czy to prawda po filmiku wysnuję konkretne wnioski.



littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 01, 2012, 20:11:40 »
:)

pomyśl zanim napiszesz...

Lol  ;D Mocne.

Panie 0utbreak.... Daj pan sobie już spokój bo od pewnego czasu to jesteście bardziej niesławni niż sławni... Więc nie krytykujcie na siłę bo za słabe macie papiery.
Brawo dla Hiddena wichrzyciela  ;) za organizację. Jeżeli na następnym FN będzie taka frekwencja to znaczy że się obecny FN podobał i tyle w temacie.


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 01, 2012, 20:36:14 »
Panie 0utbreak.... Daj pan sobie już spokój bo (...)
Co wy z tym Ołtbrejkiem? Skrytykowałem dobór statków (to mnie przekonało żeby nie lecieć) i ich użycie. Do Hiddena nic nie mam jeśli to wywołało taką furię, na amarach mi się podobało (to ja kręciłem filmik który pokazywaliście kilkanaście postów wcześniej). Rzucili się na mnie jak stado podwórkowych kundli.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Zorrn

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 01, 2012, 20:40:53 »
+1 dla hiddena za organizacje i fun, z pewnością nie był to stracony czas.

mam nadzieje że Hiddenowi psycha nie klęknie i  nie będzie obawiał się następnego FN. :)

o7

DrackUll

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 01, 2012, 21:37:24 »
...Rzucili się na mnie jak stado podwórkowych kundli.

Pokazujesz klasę facet  :(


mam nadzieje że Hiddenowi psycha nie klęknie i  nie będzie obawiał się następnego FN. :)

o7


możesz się tego nie obawiać ;)

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 01, 2012, 23:02:13 »
Co wy z tym Ołtbrejkiem? Skrytykowałem dobór statków (to mnie przekonało żeby nie lecieć) i ich użycie. Do Hiddena nic nie mam jeśli to wywołało taką furię, na amarach mi się podobało (to ja kręciłem filmik który pokazywaliście kilkanaście postów wcześniej). Rzucili się na mnie jak stado podwórkowych kundli.

ej no ale jaki dobór statków? każdy leciał czym chce... co ja mam napisać, że żądam tytana konkretny setup i co jeszcze? i ludzie mi to dadzą na event ? hahahaha

Ucinam ta gadkę takim podsumowaniem.

Jak prosiłem o pomoc topic milczał, jak wtopiłem flotę to teraz huczy!


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 01, 2012, 23:08:03 »
co ja mam napisać, że żądam tytana konkretny setup i co jeszcze? i ludzie mi to dadzą na event ? hahahaha

Hmm... tytka pewnie nie dostaniesz. Ale - pomijając ideę faction nightu - jeśli zaproponujesz konkretny setup z konkretnymi fitami, to na przykład zobaczysz we flocie... mnie.

O ile polatamy po 0.0, bo potrzebuję cywilizowanego SS-a :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Teretalu

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 01, 2012, 23:09:10 »
Cytuj
Jak prosiłem o pomoc topic milczał, jak wtopiłem flotę to teraz huczy!

Wydaje Ci się

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 02, 2012, 00:14:33 »

community żyje :)
Hidden- zajedobry Battle Report, tak było- I was there.

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 02, 2012, 02:14:46 »
Hmm... tytka pewnie nie dostaniesz. Ale - pomijając ideę faction nightu - jeśli zaproponujesz konkretny setup z konkretnymi fitami, to na przykład zobaczysz we flocie... mnie.

O ile polatamy po 0.0, bo potrzebuję cywilizowanego SS-a :)

Da się to zrobić, ale z waszą/twoją pomocą. Nastawiając flotę bardziej na "PRO" odstąpimy od konwencji luźnego roamu, ale efekt może być bardziej zadowalający. Takie podejście wymaga wg mnie zaangażowania się własnie takich osób, które poświęca trochę czasu na przedyskutowanie tego na tsie oraz pomocy przy prowadzeniu floty. Zapraszam do współpracy :)


Hidden- zajedobry Battle Report, tak było- I was there.

dzięki :)
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 02:28:32 wysłana przez hidden Q »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 02, 2012, 08:06:41 »
Osobiście także za sobą z Hidenem nie przepadamy ale raport jest na prawdę ciekawy. Winszuję udanego eventu i byle tak dalej.

kamel

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 02, 2012, 09:16:37 »
Teletrolem się nie przejmujcie Panowie , on tylko troluje kilka razy nawet sam siebie strollował i skapnął się dopiero po jakimś czasie jak się wszyscy już z niego śmiali ;)

Hidden odnosnie powrotu to sam nie wiem , jakoś brak chęci im dłużej nie gram tym mniej mi się chce wracać :) może jak przyjdą ciemne i chłodne zimowe dni to się skuszę na razie jakoś szkoda mi czasu :)

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 02, 2012, 09:19:56 »
jeśli zaproponujesz konkretny setup z konkretnymi fitami, to na przykład zobaczysz we flocie... mnie.




Sokole czego nie rozumiesz w słowie Gallente ? setup Gallente ...
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

MrYogi

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 02, 2012, 09:50:12 »
Ja widzę to tak

[załącznik usunięty przez administratora]

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 02, 2012, 10:30:19 »
Niestety, ale drake wyszedł już z mody :)
Wg. mnie cała idea i fun FN to fakt, że mogę dołączyć do floty dowolnym potworkiem zrodzonym w eft. Każdy lubi dokopać wrogiej flocie, ale FN to funop, więc nie ma się co spinać.

Teretalu

  • Gość
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 02, 2012, 12:58:07 »
Teletrolem się nie przejmujcie Panowie , on tylko troluje kilka razy nawet sam siebie strollował i skapnął się dopiero po jakimś czasie jak się wszyscy już z niego śmiali ;)

 ;D ;D ;D  go go go Kamel, you should back to action ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 02, 2012, 14:39:44 »

Sokole czego nie rozumiesz w słowie Gallente ? setup Gallente ...

To jest lol-setup.

Czego nie rozumiesz w słowie "konkretny"?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

hidden Q

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 02, 2012, 15:24:31 »
a nakręcił ktoś jakiś filmik??? bo chętnie bym zobaczył :)

Bamsey Amraa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bamsey Amraa
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 02, 2012, 15:54:56 »
Od nas nagrywał zdaje się Wooby Kansene (notabene moim zdaniem najspokojniejszy i najbardziej rzeczowy samozwańczy target caller tej wyprawy ) całą walkę ale zajmie mu trochę czasu obróbka tego więc musisz uzbroić się w cierpliwość.

Moje osobiste odczucia..... następnym razem wybierzmy się w 72 Assalut frytki bedzie napewno ciekawie :-)


Emtecpl

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • jestem bo jestem
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: emtecpl
  • Korporacja: Thou shalt not kill
  • Sojusz: A Nest of Vipers
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 02, 2012, 18:44:52 »
to ilu przetrwało 10? - powinieneś hiden wymienić ich - i odznaczyć medalem szczęściarza
Kto żyje w pamięci ..., żyje wiecznie

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 02, 2012, 21:01:18 »
to ilu przetrwało 10? - powinieneś hiden wymienić ich - i odznaczyć medalem szczęściarza

Nie wymieniaj, bo to wstyd wrócić z takiej bitki w statku, nie wszystkim dopisało szczęście, i nie wszyscy zdechli, niektórzy będę się rehabilitować następnym razem :) Ja np musiałem aż się prosić o uwolnienie mnie od statku :)

Lecieliśmy w innych celach niż nabicie sobie mega e-pena, Ci co polecieli pokazali, że go i tak już mają, bo stawili się ponad podziałami. Lecieliśmy zabawić się, a nie wygrać Eve, Sokole! Kurdwa to jest gra, to jest fun, nikt z obecnych tam nie miał zamiaru stroić monitora, żeby kolory były naprawdę realne, nikt nie polerował pikseli, nikt kurwa nie posprzątał biurka z tej okazji, nie wykąpał kota, ani psa, bo lecieliśmy dla zabawy i funu, i nikt nie mówił że mamy być PRO.

Osobiście wolę zdechnąć w dobrym towarzystwie, co mi  się udało, za co dziękuję Panowie, niż rozwalić 10 razy większą flotę z bucami co im sie epeny nie mieszczą w kapsułach
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

SnowMiracle

  • Naczelny Zrzęda
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SnowMiracle
  • Korporacja: Unseen Chimera
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Gallente Faction Night
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 02, 2012, 23:08:52 »
(...)
Osobiście wolę zdechnąć w dobrym towarzystwie, co mi  się udało, za co dziękuję Panowie, niż rozwalić 10 razy większą flotę z bucami co im sie epeny nie mieszczą w kapsułach
O to, to, to. Pewnie dlatego mi nawet kapsuła się nie ostała. :)
Cytat: Waxis
Jeśli chodzi o dłógość posta to  pewnie że dało się dłóżej.

"Niepuszczone bąki unoszą się do głowy, stąd biorą się posrane pomysły"

SnowMiracle