Eve Online > Wsparcie techniczne

EVE Tools dla urządzeń mobilnych

<< < (8/9) > >>

Xeyo:

--- Cytat: Xeovar w Listopad 27, 2015, 11:07:24 ---Na WP jedyne aktualnie działające narzędzie to EVE-Tracker reszta przestała być updatowana i raczej nie działa.

--- Koniec cytatu ---


Tak. I wkurza mnie to. EVE-Tracker moze nawet jako tako dziala, ale jest wolny i powiadomienia dzialaja kiedy chca.
Na androidach sa fajniejsze programy.

Xeovar:

--- Cytat: [PIYA] Xeyo w Listopad 27, 2015, 11:14:10 ---
Tak. I wkurza mnie to. EVE-Tracker moze nawet jako tako dziala, ale jest wolny i powiadomienia dzialaja kiedy chca.
Na androidach sa fajniejsze programy.

--- Koniec cytatu ---

Taa, niestety WP nie wymiata jak chodzi o apki bo nadal mały rynek, po EVE to bardzo widać :( Były ze 3 apki, w tym ze 2 fajne które zdechły :(

ManganMan:

--- Cytat: Xeovar w Listopad 27, 2015, 11:23:52 ---Taa, niestety WP nie wymiata jak chodzi o apki bo nadal mały rynek, po EVE to bardzo widać :( Były ze 3 apki, w tym ze 2 fajne które zdechły :(

--- Koniec cytatu ---
Też to widzę. No po prostu szkoda. A z innych apek to nawet Tapatalk dla WP jest w plecy, bo blogów nie obsługuje tak jak wersje na Andka i iOS'a :(

Xeovar:

--- Cytat: ManganMan w Listopad 27, 2015, 14:17:49 ---Też to widzę. No po prostu szkoda. A z innych apek to nawet Tapatalk dla WP jest w plecy, bo blogów nie obsługuje tak jak wersje na Andka i iOS'a :(

--- Koniec cytatu ---

Tego nie wiedziałem :( Mało używam tapa

CM:
Wyszła aktualizacja Eve Droid. Program świetny, polecam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej