Eve Online > Dyskusje ogólne
Alliance Tournament X
Doom:
Stawiałbym że ma to coś wspólnego z zeszłorocznym trolem w wykonaniu Hydr i chyba Outbrake właśnie
Larving:
Ciekawe, że CCP "podejrzewa", że OUTBREAK i HYDRA mogły by współpracować w turnieju, więc oba teamy banuje, natomiast, gdy odkrywa alt corp Pandemików, to tylko ten corp odsuwa, PL zostawiając w spokoju. Dodając do tego info, że Outbreak i HYdra wysyłały do Gm pytanie czy ich współpraca jest ok, wygląda na to, że CCP po prostu postanowiło się zemścić za finał ostatniego AT, który głównie ich ośmieszył.
Zsur1aM:
--- Cytat: Larving w Maj 25, 2012, 00:12:46 ---Ciekawe, że CCP "podejrzewa", że OUTBREAK i HYDRA mogły by współpracować w turnieju, więc oba teamy banuje, natomiast, gdy odkrywa alt corp Pandemików, to tylko ten corp odsuwa, PL zostawiając w spokoju. Dodając do tego info, że Outbreak i HYdra wysyłały do Gm pytanie czy ich współpraca jest ok, wygląda na to, że CCP po prostu postanowiło się zemścić za finał ostatniego AT, który głównie ich ośmieszył.
--- Koniec cytatu ---
Oczywiscie to jest jedyny powod dla ktorego zostalismy zbanowani, szkoda jednak ze nie zbanowali nas przy oglaszaniu zasad nowego AT (tak jak napisal CEO OB w topicu na eveo, prosilismy ich by zbanowali nas od razu lub dali zielone swiatlo), jednak takie posuniecie byloby mocno kontrowersyjne w oczach duzej czesci community, dlatego CCP wolalo poczekac i znalezc na nas jakis haczyk, na ktory niestety sami dalismy sie latwo zlapac. Tak jak pisalem wczesniej, szkoda tylko czasu jaki juz poswiecilismy na AT, czesc ludzi musiala sie ostro natrudzic w RL zeby poustawiac sobie wolny czas pod treningi, juz nie wspominajac o tych ktorzy napracowali sie przy calej logistyce zwiazanej z treningami w WH.
--- Cytat: CCP Loxy ---Everyone, the GM response to the petition was not brought to the attention of the Alliance Tournament team and should not have been sent, this was an error that we will investigate further.
This does not change the violation of the rule by the teams Hydra Reloaded and Outbreak and the ruling will stand[...]
--- Koniec cytatu ---
W CCP slowo Senior GM nie ma zadnego znaczenia :P
SokoleOko:
--- Cytat: Zsur1aM w Maj 25, 2012, 00:44:25 ---Oczywiscie to jest jedyny powod dla ktorego zostalismy zbanowani, szkoda jednak ze nie zbanowali nas przy oglaszaniu zasad nowego AT (tak jak napisal CEO OB w topicu na eveo, prosilismy ich by zbanowali nas od razu lub dali zielone swiatlo)
--- Koniec cytatu ---
Czyli, krótko mówiąc, CCP zrobiło Was w konia podobnie jak Wy zrobiliście CCP w konia podczas zeszłorocznego finału?
GJ :)
AT to farsa, poziom "fair play" i "sportu" porównywalny z polską trzecią ligą piłki nożnej :P
Doom:
Nie obrażaj naszej trzeciej ligi... :P
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej