Autor Wątek: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D  (Przeczytany 47329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 22, 2012, 18:50:56 »
@manga zobacz, ten pan nade mną, jest amarem, jest nie dość że zajebisty, to poliglota i inteligenty same plusy

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 22, 2012, 19:16:45 »
@manga zobacz, ten pan nade mną, jest amarem, jest nie dość że zajebisty, to poliglota i inteligenty same plusy

Dobrze, że chociaż CCP dało nowe twarze...
Ale serio - może i wygląda zajebiście, ale to nie to: oni imo wyglądają identycznie (a nie mam jak doświadczalnie tego sprawdzić na moim linuxowym rzęchu :)))


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Draggston

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 22, 2012, 19:35:11 »
Z racji tego że mieszkam na gejcie to nie mam czasu czytać devblogów, powiedzcie mi czy zakaz dokowania obowiązuje też w hi secu? też np. w regionie khanid który ma sova amarr emp. ?

MWsx

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 22, 2012, 19:54:42 »
WEZWANIE DO POWSTANIA !!!

MiltisUmbrae! DarkFlackPL! DrackUll! BANk ROBBER! Mauhur Purson! littleozzik!

POWSTAŃCIE!

ZERWIJCIE KAJDANY!

POŁAMCIE BAT!

JESTEŚCIE MINMATARAMI Z KRWI I KOŚCI I NIC TEGO NIE ZMIENI!

PORZUĆCIE SWOICH AMARSKICH PANÓW I DOŁĄCZCIE DO POWSTANIA!

BĄDŹCIE WOLNI!!!

PS. wezwanie dotyczy też wszystkich amarrów których matka puściła się z minmatarskim niewolnikiem ;-)

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 22, 2012, 20:01:56 »
@ Draggston - podobno w hi dokować można na stacjach wrogiej frakcji - nie sprawdzałem ale podobno można.

@ MWsx - ja cholera chciałem do matarskiej milicji ale moja najemna hołota, sorry - koledzy z korporacji :P twierdzili że cesarzowa lepiej płaci no i widzisz... Chciałem dobrze a wyszło jak zawsze ;)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 22, 2012, 20:21:58 »
To mój szusty czy siódmy post na tym forum.
to nie szusty ani siódmy Twoj post, tylko pietnasty, po prostu reszte wydupiles w dzialach ktore nie kwalifikuja sie do licznika
jestem inteligentny
lol
i znam języki :D myślę że powinieneś przeczytać cały topick.
lol
Link o którym mówisz to http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=16415919 pierwotnie znajdował się na kb c0ven(na co sam link wskazuje) z zazdrości, czy przypadkiem - ktoś go skasował.
Nie z zazdrosci ani przypadkiem, tylko byl to jakis fake ktory sciagnal sie na nasz kb z czyjegos - to, ze przybiegles na to froum z falszywka faktycznie swiadczy o tym, ze jestes bardzo inteligentny  ;D

Skoro robię tak niewiele postów to jak mogę być osobą, która wtrąca się w każdy temat, musiałeś mnie z kimś pomylić.
Wtracales sie w kazdy temat na aliansowym czacie, tutaj glownie wklejasz cytaty po angielsku i linki do youtube (moze to lepiej bo przynajmniej nie robisz wtedy bledow ortograficznych)

Mi nawet nie przeszkadza to, ze jestes glupi, bo takich osob jest duzo i nie ma sie czym podniecac, zreszta to nie Twoja wina. Glupota robi sie naprawde meczaca dopiero w polaczeniu z innymi cechami, takimi jak natarczywosc, brak dobrego wychowania, itd, tzn kiedy np notorycznie wtracasz sie na aliansowym czacie w rozmowy, ktorych nie rozumiesz, narzucasz sie ze swoimi "zlotymi myslami" i "receptami na wszystko", oskarzasz forum o to, ze Twoja przegladarka nie widzi shoutboxa, nazywasz osoby ktorych nie znasz epitetami, ktorymi z delikatnosci nikt nigdy Ciebie nie obdarzyl, mimo ze ci sie nalezy, itp. Wiec jezeli troche popracujesz nad tymi swoimi wadami, to glupota (na ktora niestety nic nie poradzisz) przestanie az tak razic  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

bajerle

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 22, 2012, 21:02:39 »
W jakim ty świecie żyjesz? Utrzymać Ardar? A to kiedyś było nasze, że mamy je utrzymywać? Siedzieliśmy tam, bo tam były fajne bitki. A że CCP zrobiło nam prezent i założyło kłódkę na stację to mieliśmy pewnie do brudasów przejść, aby ciągle móc dokować, co? Przenieśliśmy się więc tam, gdzie ponownie są fajne bitki. Nasz kb wskazuje, że był to właściwy krok. A stwierdzenie, że to my blobujemy w ustach matara to jakieś omamy chorego umysłu, więc daruj sobie. Wracaj lepiej na bramę, bo ją ktoś ukradnie i stracicie sens życia.

Mowisz nubek i od razu hau hau ... a to my ponoc jestesmy sluzebne psy. No dobrze, ze odkryliscie na mapie ze to nie wasze regiony i nie bedzie mozna doknac, gratulujemy - lubimy kumatych przeciwnikow ;) Poza tym sie troche pogubilem, a kolega nubek jeszcze musi sie nauczyc trollowac od lepszych w corpie, bo nieudolnie biadoli co mu slina na jezyk przyniesie byle tylko bulgotać ;p - Raz z nas kampiace szmaty, a teraz nagle bloberzy, za chwile wyjdzie ze tylko plexujemy, tylko kopiemy w zero zero, a takze ze tylko scamujemy w jita (nie wiem chopaki jak my sie mamy rozmnozyc ale jest jakis cel!) - te 5 osob na krzyz z eszur zalazlo tak widze za skore trollowni z polisza, ze nie moga przezyc tematu od roku (ku naszej niezmiernej uciesze :D)

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 22, 2012, 21:58:19 »
@ Draggston - podobno w hi dokować można na stacjach wrogiej frakcji - nie sprawdzałem ale podobno można.

@ MWsx - ja cholera chciałem do matarskiej milicji ale moja najemna hołota, sorry - koledzy z korporacji :P twierdzili że cesarzowa lepiej płaci no i widzisz... Chciałem dobrze a wyszło jak zawsze ;)

To nie zaglądałeś od wczoraj do lp store, co?  >:D
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 22, 2012, 22:33:36 »
Dec, pomyślałem o całej sprawie, po prostu chcę mainem trzaskać shipy revenantem, więc jakoś spróbuję się przyzwyczaić do amarrskiego kleru :)), myślę o ni-kunni & khanid - który bl z nich lepiej się nadaje do fightu na zestawie startowym?   


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 22, 2012, 22:37:41 »
To nie zaglądałeś od wczoraj do lp store, co?  >:D

Nie, ja tam rzadko zaglądam :)

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 23, 2012, 07:22:11 »
Dec, pomyślałem o całej sprawie, po prostu chcę mainem trzaskać shipy revenantem, więc jakoś spróbuję się przyzwyczaić do amarrskiego kleru :)), myślę o ni-kunni & khanid - który bl z nich lepiej się nadaje do fightu na zestawie startowym?   

Whatever i tak staty możesz zmienić wedle uznania. Wyskillowanie innej rasy do poziomu "startowego", gdybyś np. chcąc latać statkami Caldari zrobił Matara to też czysta formalność. Wybierz taką rasę, która Ci się bardziej spodoba wizualnie.

A żeby tak do końca nie zbaczać z tematu, to Amarzy śmierdzą kadzidłem ;).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

DrackUll

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 23, 2012, 07:39:39 »
WEZWANIE DO POWSTANIA !!!

MiltisUmbrae! DarkFlackPL! DrackUll! BANk ROBBER! Mauhur Purson! littleozzik!

POWSTAŃCIE!

ZERWIJCIE KAJDANY!

POŁAMCIE BAT!

JESTEŚCIE MINMATARAMI Z KRWI I KOŚCI I NIC TEGO NIE ZMIENI!

PORZUĆCIE SWOICH AMARSKICH PANÓW I DOŁĄCZCIE DO POWSTANIA!

BĄDŹCIE WOLNI!!!

PS. wezwanie dotyczy też wszystkich amarrów których matka puściła się z minmatarskim niewolnikiem ;-)

Może płynie w moich żyłach matarska krew,ale w dupie mam republikę. Przede wszystkim jestem wojownikiem! jestem piratem! Gdzieś kiedyś spotkałem na swej drodze pirata z mechaniczną papugą na ramieniu, który mnie tym zaraził i zawsze już tak pozostanie, a że chwilowo jestem po stronie imperium....no cóż imperium gwarantuje mi najlepsze bitki.
Walczę dla samej walki, nie dla idei.
 ;) ;)

@up Wy śmierdzicie chlewem, z którego wyleźliście - wolę smród kadzidła  ;)

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 23, 2012, 08:18:40 »
@ Draggston - podobno w hi dokować można na stacjach wrogiej frakcji - nie sprawdzałem ale podobno można.

@ MWsx - ja cholera chciałem do matarskiej milicji ale moja najemna hołota, sorry - koledzy z korporacji :P twierdzili że cesarzowa lepiej płaci no i widzisz... Chciałem dobrze a wyszło jak zawsze ;)

Ozzik Ty się na Matara nie nadajesz, Ty za wolno spierniczasz :) Cesarzowa lepiej płaci :) teraz jak za statek z lpsore trzeba dać 4 razy więcej, to wiesz ile on na markecie będzie kosztował :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Jonas

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 23, 2012, 08:58:15 »
Mowisz nubek i od razu hau hau ... a to my ponoc jestesmy sluzebne psy. No dobrze, ze odkryliscie na mapie ze to nie wasze regiony i nie bedzie mozna doknac, gratulujemy - lubimy kumatych przeciwnikow ;) Poza tym sie troche pogubilem, a kolega nubek jeszcze musi sie nauczyc trollowac od lepszych w corpie, bo nieudolnie biadoli co mu slina na jezyk przyniesie byle tylko bulgotać ;p - Raz z nas kampiace szmaty, a teraz nagle bloberzy, za chwile wyjdzie ze tylko plexujemy, tylko kopiemy w zero zero, a takze ze tylko scamujemy w jita (nie wiem chopaki jak my sie mamy rozmnozyc ale jest jakis cel!) - te 5 osob na krzyz z eszur zalazlo tak widze za skore trollowni z polisza, ze nie moga przezyc tematu od roku (ku naszej niezmiernej uciesze :D)
Kolega widać czytanie ze zrozumieniem zostawił w innej sukience, proponuje po nie wrócić, bo ci nie idzie. Szczególnie, że już się biedaczku pogubiłeś, ale na twoją potrzebę nie zacznę pisać dużymi literkami, żebyś mógł się odnaleźć. A bloberzy to matarzy jako całość, spieprzający aż gejt blinkać nie wyrabia jak nie mają przewagi x3, a nie wasza skisła śmietanka z Eszur. A czy kopiecie w zero to mnie mało rusza, każdy jednak potrzebuje czasami odetchnąć od wiszenia 23/7 na odskoku nad gejtem i poryć sobie skałki, więc miłej zabawy. A ta trolownia z polisza to nie do mnie, ja tam nie przesiaduję. Wolę jednak inteligentniejsze towarzystwo niż banda zasmarkanych pięciolatków.
A tak na marginesie, to ładnie szczekasz. Widać wyrobiłeś się od bacika nadzorcy niewolników. Skamlesz też pięknie. Give me mooorreee...

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 23, 2012, 09:20:13 »
Strasznie zioniecie nienawiścią do siebie. Na localu pewnie podczas bitki idą komentarze lepsze niż na bitkach z Goonami  :)
Skoro Matarów więcej a do tego nędznie latają to trzeba wstąpić do Ammar i sobie postrzelać troszkę jak do kaczek  :P
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 23, 2012, 09:22:19 »
RPG mode is strong here :D

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 23, 2012, 10:14:42 »
A i tak drama c0ven vs. były c0ven potrafiła się wśliznąć.

Jesteśmy jak Rogue Drones, pojawiamy się wszędzie. :P

Mangan - dokladnie tak, jak Ci chlopaki pisza. Wybor rasy ma znaczenie przez pierwsze 2 dni grania, bo dzieki niemu zaoszczedzasz dwa dni skillowania fregaty startowej i podstawowego uzbrojenia danej rasy na lvl 3. Potem to juz wsio rawno, jak mawiaja nasi sojusznicy zza Buga. Revenanta to bym sie nie spodziewal za szybko, zanim wyskillujesz i dorobisz sie na ten statek (zeby nim "trzaskac", a nie tylko siedziec), mina ze 3 lata. Zreszta jest slaby jak na Supercarrier.

/rpg on
Amarr loyalist requesting permission to support the Crusade. Assets in Sasiekko. Requesting positive standings.
/rpg off

Jonas

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 23, 2012, 10:21:34 »
Pozytywne standy rozdajemy tylko za zasługi na polu walki, czyli przy tępieniu minmatarskiego robactwa. Przynieś nam 100 par odciętych brudnych uszu to przemyślimy sprawę. ;)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 23, 2012, 10:52:40 »
Stu to nie bedzie, ale te uszy chyba sie licza jakos dziesieciokrotnie, nie?

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=10777277

^^

O, to tez fajna bitka byla: http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=10835149
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2012, 11:02:05 wysłana przez Isengrim »

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 23, 2012, 13:00:16 »
Strasznie zioniecie nienawiścią do siebie. Na localu pewnie podczas bitki idą komentarze lepsze niż na bitkach z Goonami  :)
Skoro Matarów więcej a do tego nędznie latają to trzeba wstąpić do Ammar i sobie postrzelać troszkę jak do kaczek  :P

Ale tak musi byc, wtedy beda GF !
A z tymi rozmowami na lokalu to jest roznie, czasem konstruktywnie mozemy sobie pogadac, czasem posmakowac, laczy nas w Eve to ze poslugujemy sie jednym jezykiem i powinnismy z tego korzystac, tylko zeby sie za bardzo w sentymentach nie babrac, bo potem sie na gejcie zawachasz...a tu sie sekundy licza ;)

Ja osobiscie, bardzo agresywny "slownie" nie jestem, zreszta lecac o 2 w nocy przez ich home system, mam ochote z rodakami pogadac, co czasem zostaje brutalnie wykorzystane :))) , a dokladnie w ten sposob ze jeden mnie zagaduje na lokalu, po to by drugi mogl sie disco BS-em ustawic :) Sprytne, zasluzenie zginalem, zalu nie mialem :) Zrobilbym to samo

Jedynie czego bym oczekiwal od chlopakow z Matarow, wiekszej aktywnosci poza Eszur, no ale Dragg napisal ze to ich sandbox, i graja jak lubie, to tematu juz nie ruszam.

Zapisz sie zapisz do Amarrow, jest co robic, bo opcje farmy wlasciwe wylaczone oraz sa obecnie bez sensu (mam nadzieje ze sie to nie zmieni), a Matarzy sa dosc aktywni w RPG, wiec bitki gwarantowane.
Tylko z tym strzelaniem jak do kaczek to uprzedam ze nie jest tak to oczywiste :) No ale gdyby bylo proste to przeciez zadny fun ! Co nie ? :)

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 23, 2012, 13:56:40 »
Ale tak musi byc, wtedy beda GF !
A z tymi rozmowami na lokalu to jest roznie, czasem konstruktywnie mozemy sobie pogadac, czasem posmakowac, laczy nas w Eve to ze poslugujemy sie jednym jezykiem i powinnismy z tego korzystac, tylko zeby sie za bardzo w sentymentach nie babrac, bo potem sie na gejcie zawachasz...a tu sie sekundy licza ;)

Ja osobiscie, bardzo agresywny "slownie" nie jestem, zreszta lecac o 2 w nocy przez ich home system, mam ochote z rodakami pogadac, co czasem zostaje brutalnie wykorzystane :))) , a dokladnie w ten sposob ze jeden mnie zagaduje na lokalu, po to by drugi mogl sie disco BS-em ustawic :) Sprytne, zasluzenie zginalem, zalu nie mialem :) Zrobilbym to samo

Jedynie czego bym oczekiwal od chlopakow z Matarow, wiekszej aktywnosci poza Eszur, no ale Dragg napisal ze to ich sandbox, i graja jak lubie, to tematu juz nie ruszam.

Zapisz sie zapisz do Amarrow, jest co robic, bo opcje farmy wlasciwe wylaczone oraz sa obecnie bez sensu (mam nadzieje ze sie to nie zmieni), a Matarzy sa dosc aktywni w RPG, wiec bitki gwarantowane.
Tylko z tym strzelaniem jak do kaczek to uprzedam ze nie jest tak to oczywiste :) No ale gdyby bylo proste to przeciez zadny fun ! Co nie ? :)

This.

Fajnie, że jest takie ożywienie w FW. Widać, że Amarzy (czyt: "Krzyżacy EVE" i "Germańscy K**** Oprawcy" :D) robią fajny zryw pomału i może czekają nas w FW ciekawe czasy, oraz "goodfights". Jeszcze wam ten Malbork... Tfu... Kamele zdobędziemy ;D

Fajny artykuł:

http://www.evenews24.com/2012/05/22/sov-wars-on-the-eve-of-inferno/
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Jonas

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 23, 2012, 14:40:12 »
Jeszcze wam ten Malbork... Tfu... Kamele zdobędziemy ;D
Póki nie ma opcji na przesunięcie bramy Eszur/Hof tak by prowadziła do Kameli to nie obawiamy się tego.  ;D

Ale GF przede wszystkim.

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 23, 2012, 15:05:15 »
This.

Fajnie, że jest takie ożywienie w FW. Widać, że Amarzy (czyt: "Krzyżacy EVE" i "Germańscy K**** Oprawcy" :D) robią fajny zryw pomału i może czekają nas w FW ciekawe czasy, oraz "goodfights". Jeszcze wam ten Malbork... Tfu... Kamele zdobędziemy ;D

Fajny artykuł:

http://www.evenews24.com/2012/05/22/sov-wars-on-the-eve-of-inferno/

Najblizsze pare dni wyklaruje sytuacje posiadanych sil w Amarr Militia, pare starych znajomych opusci formalnie szeregi milicji, zapowiadaja jednak pozostanie w regionie walk, pojawi sie pare nowych twarzy, i beda to glownie piloci z focusem na PVP, bo tego Amarska Milicja moze obecnie zagwarantowac duzo.

Duzo nas obecnie nie zostalo, no ale te nasz fortece jak widac takie latwe do zdobycia nie sa :)  Wlasciwie oprocz Kamela/Sosala z WBR i -FS- na skrzydle oraz Sahtogas z DEWA oraz niedlugo Saikamon z FWeddit. Pare korpow powychodzilo z milicji - TMFED, ZERO, wiesc niescie ze Amarrian Retribution takze wychodzi.
Wiec miejsca sie duzo robi w Amarr Milicja, mam nadzieje ze niedlugo zostaniemy zasileni jakimis sensownymi posilkami.

A co do Matarow to z racji cen w lp shopie doplynie do Was cala masa kerbirow i altow, takze bedzie ciekawie :) Na pewno liczbami nie bedziemy mogli sie rownac, trzeba bedzie nadrabiac umiejetnosciami i pomyslem na wygranie walki :) Dla mnie bomba :)

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 23, 2012, 15:23:42 »
Faktycznie trochę wam współczuję sytuacji ekonomicznej. CCP przedobrzyło z tymi tierami. Starczyło by, że większy tier oznaczałby bonus/karę do zdobywanych lp, a nie drastycznie wpływał na ceny w lp store (przy tier 5 typhoon FI za niecałe 40k lp to będzie przegięcie :D).

Że Amarr Retribution miało by z krajobrazu Sahtogas zniknąć to szkoda, bo fajnie się z nimi ganiało.

W matarskiej milicji z kolei widać, że goście z dużych korpów starają się trzymać ludzi w kupie. Jest nawet inicjatywa pewnego gościa, który zbiera kompletnych świeżaków w t1 frytach do floty, by mogli zaistnieć na scenie i wyrobić reputacje. Mogą potem podołączać do większych flot/korpów, także starają się w pełni wykorzystać każdego dostępnego pilota, nawet mimo ryzyka wpuszczenia szpiona (zawsze jest założenie, że leci z nami ucho).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 23, 2012, 15:28:16 »
Na Fweddit nie liczyłbym za bardzo xD
Ich CEO to alt gościa znanego jako DurrHurrDurr, jednego z większych zjebów TEST-u. Jeśli walczą tak samo jak w 0.0 będą bardziej zawadzać niż pomagać :P

Po przeczytaniu tego topicu cieszę się, że jednak zaniechałem planów powrotu do milicji. Dramaty jak w 'Dlaczego ja?' zmiksowanym z 'Modą na sukces'  :-*

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 23, 2012, 15:33:15 »
DHD w Milicji, to bedzie niezly lol.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 23, 2012, 15:35:49 »
DHD w Milicji, to bedzie niezly lol.
Polecam opcję Ignore w grze, bo nie idzie wytrzymać :D

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 23, 2012, 15:38:31 »
to nie szusty ani siódmy Twoj post, tylko pietnasty, po prostu reszte wydupiles w dzialach ktore nie kwalifikuja sie do licznika lol lolNie z zazdrosci ani przypadkiem, tylko byl to jakis fake ktory sciagnal sie na nasz kb z czyjegos - to, ze przybiegles na to froum z falszywka faktycznie swiadczy o tym, ze jestes bardzo inteligentny  ;D
Wtracales sie w kazdy temat na aliansowym czacie, tutaj glownie wklejasz cytaty po angielsku i linki do youtube (moze to lepiej bo przynajmniej nie robisz wtedy bledow ortograficznych)

Mi nawet nie przeszkadza to, ze jestes glupi, bo takich osob jest duzo i nie ma sie czym podniecac, zreszta to nie Twoja wina. Glupota robi sie naprawde meczaca dopiero w polaczeniu z innymi cechami, takimi jak natarczywosc, brak dobrego wychowania, itd, tzn kiedy np notorycznie wtracasz sie na aliansowym czacie w rozmowy, ktorych nie rozumiesz, narzucasz sie ze swoimi "zlotymi myslami" i "receptami na wszystko", oskarzasz forum o to, ze Twoja przegladarka nie widzi shoutboxa, nazywasz osoby ktorych nie znasz epitetami, ktorymi z delikatnosci nikt nigdy Ciebie nie obdarzyl, mimo ze ci sie nalezy, itp. Wiec jezeli troche popracujesz nad tymi swoimi wadami, to glupota (na ktora niestety nic nie poradzisz) przestanie az tak razic  ;)
A ten znowu swoje..

 Z lewej strony pod avatarem jest mój licznik wiadomości, popatrz i tym razem znalazłem czas żeby edukować :).
Co do "Nie z zazdrosci ani przypadkiem, tylko byl to jakis fake(...)" to nie był fake, dziwi mnie że nie skasowaliście tych cynofrejek, na których Bloders ćwiczył na tournament'a. To trochę smutne że z zazdrości zarzucasz całej corporacji kłamstwo. Wyobraź sobie jak oni się teraz muszą czuć. Nie masz za grosz empati. Z takim podejściem trochę kreujesz się na takiego niewinnego błazna, który mówi coś niby pół-żartem-pół-serio, traktując cię poważnie to jesteś żałosny. Jak można być takim skończonym kretynem, żeby we własnym sojuszu odwalać takie farmazony, może nawet we własnej corporacji traktujesz ludzi na podobnym poziomie. Następnym razem jeśli będziesz czegoś potrzebował od VIDE(tak, tak wszyscy cię dobrze znamy  ;D), pamiętaj żeby dobrze nasmarować sobie usta, ręce i rowa oliwą(nie patrzcie na mnie krzywo - to ostatnie dla koneserów ;) - na pewno jakiś mamy).
 Musze ci przyznać że też zajebiście piszesz po polsku, czytasz czasem książki?
 Nie wtrącałem się w każdy temat na alliancowym, już ci to mówiłem. Musiałeś mnie z kimś pomylić głuptasku ;) tylko się za bardzo nie podniecaj że znowu się tak do ciebie zwróciłem, ok?. Zauważyłem natomiast że ty zawsze masz wiele do powiedzenia i to(co zaskakujące) na każdy temat. To że jestem inteligentny mówiłem tak z przymrużeniem oka, większość ludzi się chyba sczaiła, to tak jak mówić że jest się charyzmatyczny. Skill your self at czytanie ze zrozumieniem ;). Daj sobie już spokój z tym shoutboxa - nawet ciebie stać na więcej.

PS
Pozdrów wszystkie moja alty na alliancowym.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 23, 2012, 15:45:09 »
Nosum, ale wez se juz daj na wstrzymanie. Wasz jeden JF nie byl fakiem, ale ktos go zaczal kopiowac i wklejac na eve-kill.net oraz na nasz kb recznie, ze zmodyfikowana nazwa tylko, a dodatkowo te fake'i z eve-kill.netu zaczely sie do nas po API sciagac. Nie chodzilo o zadne pozbawianie VIDE naleznej Wam chwaly (WTF?) ani zazdrosc, tylko obrona przed zasraniem naszego KB pietnastoma KMami tego samego shipa.

P.S. W RAVE wiemy, ze to ze CAT trolluje mozna poznac po tym, ze cos pisze na jakimkolwiek kanale albo forum. Wiec tejk it izy, nie ma co sie unosic.

RobekPL

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 23, 2012, 15:49:47 »
Na Fweddit nie liczyłbym za bardzo xD
Ich CEO to alt gościa znanego jako DurrHurrDurr, jednego z większych zjebów TEST-u. Jeśli walczą tak samo jak w 0.0 będą bardziej zawadzać niż pomagać :P

Po przeczytaniu tego topicu cieszę się, że jednak zaniechałem planów powrotu do milicji. Dramaty jak w 'Dlaczego ja?' zmiksowanym z 'Modą na sukces'  :-*

jesli to jest gosc ktory co 3 sek mowi na commsie "roger that" to juz wiem o co Ci chodzi :)
Ich FC na poczatku mnie lol'owal ale po pol godziny juz tylko irytowal :)
Zreszta, bylo ich tylko z 15, moze ze 2 godziny, ale co oni przez ten czas wyprawiali to przechodzilo pojecie :)
Na luzie wydokowali Charonem w systemie z 200 osobami na lokalu z czego ponad polowa chciala ich zamordowac  :) Oczywiscie charon puffnal

Jak chcesz poczytac prawdziwej dramy to polecam:
https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&find=unread&t=111564


Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 23, 2012, 16:15:13 »
Na luzie wydokowali Charonem w systemie z 200 osobami na lokalu z czego ponad polowa chciala ich zamordowac  :) Oczywiscie charon puffnal


TEST Alliance BEST Alliance, lol

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 23, 2012, 16:44:06 »
TEST Alliance BEST Alliance, lol
Wbij kiedyś do 6vDT-H to zobaczysz cuda jak carriery wpadające w drag  bańki i inne takie xD

Edit: a co do tego flejma na oficjalnych to już tam pisałem. Nie czytałem tylko całych 14 stron, a tylko selektywnie posty jednego kolesia ;P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 23, 2012, 20:41:41 »
Następnym razem jeśli będziesz czegoś potrzebował od VIDE(tak, tak wszyscy cię dobrze znamy  ;D), pamiętaj żeby dobrze nasmarować sobie usta, ręce i rowa oliwą(nie patrzcie na mnie krzywo - to ostatnie dla koneserów ;) - na pewno jakiś mamy).

VIDE to calkiem spoko korp, znany z luzackiego podejscia do gry i trzymania roznych maskotek ku uciesze gawiedzi - znam tam wielu dobrych pilotow, ale Ciebie akurat zupelnie nie kojarze, no chyba ze z tego ze gadasz sam do siebie na aliansowym czacie. Dlatego nie rozumiem, dlaczego gdybym potrzebowal czegokolwiek od VIDE to mialbym sie kontaktowac akurat z Toba, a nie przykladowo z takim BlodersemPL, ktory co prawda tez gada bzdury, ale przynajmniej czasem wydokowuje w jakims statku, widac go we flotach i stara sie cos zabic. Nie rozumiem tez, czemu wypowiadasz sie w imieniu calego korpa, skladasz jakiesz deklaracje i generalnie starasz sie zrobic wrazenie, ze masz tam cos do powiedzenia, co raczej nie jest prawda i nie dziala dobrze na wizerunek Twojej korporacji na forum publicznym.
Koledzy wiedza, ze dupisz na Centrali?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 23, 2012, 22:19:43 »
tak kotku wiedza :)

Andrusza

  • Mothrer
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Mothra Inc.
  • Imię postaci: Andrusza
  • Korporacja: Mothra inc
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 26, 2012, 16:03:17 »
Mijaja miesiace i lata a paczka przyjaciol z Mothry kopie dupy amarrom z nieprzemijajaca przyjemnoscia i radoscia.
Jest nas niewielu co swiadczy o wyjatkowosci naszej korporacji ,bo my jestesmy a was juz nie ma.
Nie zbieramy kogo popadnie po to tylko by bylo nas wielu. Liczy sie tylko kim jestes.
Wszelakie qulka1, szatany lucyfery, diably i cala reszta pantofelkow reprezentuje w wiekszosci korporacje
kolegow wypowiadajacych sie tutaj, co daje niejakie pojecie o wymaganiach stawianych przy rekrutacji.
Jesli nasi wrogowie mowia o nas zle a nasi przyjaciele dobrze, oznacza to ze jestesmy tam gdzie chcielibysmy byc.