Autor Wątek: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]  (Przeczytany 66190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yergall

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 15, 2012, 11:16:29 »
W BG2 zabicie 'czaszeczki' (za Chiny nie przypomnę sobie teraz jak to to się nazywało) wymagało trochę więcej niż trochę szarych komórek. :) (szczególnie jak się nie miało wówczas dostępu do netu i się samemu musiało znaleźć rozwiązanie)

Demi-Lisz Kangaxx :D

HammerSnake

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 15, 2012, 11:28:14 »
Ja tam sobie ceniłem nwn - pamiętam, że był mega hype, wszyscy spodziewali się bg3 i do tego te rewolucje w grafie, że człowiekowi gały wyskakiwały po obrzejrzeniu trailera. Ludzie ściągali nawet wersje z us, bo u nas premiera była parę miesięcy później, chyba nigdy później nie zdarzyło mi się wyczekiwać na premiere gry komputerowej i kuriera z przesyłką (wtedy jeszcze był na chodzie sklep wirtualny.com jeśli dobrze pamiętam, który przez nwn i wałek firmy kurierskiej płajtnął) .

anyway Singiel był słaby, ale wszyscy przecież grali w multi, a tam ludzie tworzyli takie światy i kampanie, że można było utopić dziesiątki godzin. Co lepsi moderzy potem poznajdowali robotę w firmach.

a dalej to się nie znam, bo żadna nowa gra mnie nie przekonała, z nowości przez te 10 lat to dopiero parę miesięcy temu pograłem w wiedźmina i myślę nad upgradem kompa, żeby pograć w dwójkę . 8)

edit: a jeszcze był Star Wars: Knights of the Old Republic . Swoją drogą ciekawe, że wszystko na silniku od nwn hehe.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2012, 11:34:18 wysłana przez HammerSnake »

lastriko

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 15, 2012, 11:34:48 »
Wiedźmin mi nie podszedł, ale z tego co sobie przypominam obydwa Kotory były dość przyjemne...

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 15, 2012, 11:57:48 »
Fallout New Vegas GotY Edition, wyborne =)

Craxon Crais

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 15, 2012, 12:05:43 »
Dragon Age I był naprawdę dobry nie ma co narzekać. Mnie wciągnął okrutnie. Fakt faktem jednak, że do BG2 jednak dużo mu brakuje.
Swoją drogą jest w planach edycja odświeżona BG.

http://www.gram.pl/news_8ArfGO61_Baldur_8217s_Gate_Enhanced_Edition_z_podniesionym_poziomem_doswiadczenia_wersja_pudelkowa_w_planach_kolejne_szczegoly.html

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 15, 2012, 12:45:23 »
Dragon Age I był naprawdę dobry nie ma co narzekać. Mnie wciągnął okrutnie. Fakt faktem jednak, że do BG2 jednak dużo mu brakuje.

Zgadzam się, niestety "dwójka" nie była już nawet cieniem części pierwszej jeśli chodzi o fabułę... Wyrzucone pieniądze.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 15, 2012, 13:33:20 »
Tloluvinie, i co: farmić w hi na plexa, żeby kolejny miesiąc farmić na plexa, żeby...
Czy dobrze rozumiem, ze twierdzisz, iz ludzie ktorzy swego czasu zagrywali sie w Privateera czy Frontiera, ewentualnie ludzie grajacy w gry singlowe to banda debili? Bo ja tak to odbieram.
Jezeli nie o to Ci chodzilo to sorki za nadinterpretacje.
Poza tym czemu farmic na plexa? CCP przestalo sprzedawac GTC jak nie patrzylem, czy co? Statki w hi secu tez chyba mozna jeszcze rozwalac. No i nic mi nie wiadomo by byl jakis zakaz opuszczania hi seca przez pojedynczego gracza.
No ale ostatnio nie mam za bardzo czasu na logowanie sie, a i po hi dawno nie latalem wiec wszystko mozliwe. Az bede musial wziazc i sprawdzic  :P

Nie wiem jak Ty, ale ja np pamietam jak kiedys gralo sie chociazby w rozne FPSy z botami. Wszyscy wiedzieli, ze lepiej grac z zywymi ludzmi ale nie zawsze mialo sie akurat dostepu do LANu. I chociazby dlatego nie stanowi dla mnie problemu wyobrazenie sobie, ze ktos moze podchodzic do EVE wlasnie jak do gry singlowej.
Fajna grafika, super klimat, rozbudowany swiat, multum mozliwosci, zroznicowane AI przeciwnikow. W jakiej grze single player znajdziesz cos takiego? Zwlaszcza grze w klimacie SF.
A ze kosztuje to te kilkanascie euro miesiecznie? Wszystko kosztuje.

PS
Zeby uniknac zalewu propozycji gier singe w ktorych mozna znalezc to co w EVE proponuje za warunek konieczny uznac posiadanie przynajmniej 10k niezaleznych i potrafiacych zaadaptowac sie do w zasadzie wszystkich okolicznosci modeli AI  ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 15, 2012, 15:49:28 »
No dobra - zbyt streściłem.

Poprostu nie rozumiem dlaczego chcąc grać w "single player mode" ktoś miałby wybrać MMO.
Subskrypcja... DT... i wogle co innego niż single player; gdzie jak rozumiem gracz ma coś znaczyć, a nie być o całe miliardy SP i ISKów za wszystkimi starszymi graczami. Klimat? Klimat to jest jak latam we flocie [czy to pvp czy to farma czy cokolwiek], gadam na TS itp, a nie jak udaję przed sobą że wszyscy inni to boty.

lastriko

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 15, 2012, 15:58:22 »
Poprostu nie rozumiem dlaczego chcąc grać w "single player mode" ktoś miałby wybrać MMO.
Subskrypcja... DT... i wogle co innego niż single player; gdzie jak rozumiem gracz ma coś znaczyć, a nie być o całe miliardy SP i ISKów za wszystkimi starszymi graczami. Klimat? Klimat to jest jak latam we flocie [czy to pvp czy to farma czy cokolwiek], gadam na TS itp, a nie jak udaję przed sobą że wszyscy inni to boty.
też tego nie rozumiem, jednak sporo osób wciąż gra w "The Old Republic" - czyli sp z abonamentem

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 15, 2012, 16:32:14 »
Poprostu nie rozumiem dlaczego chcąc grać w "single player mode" ktoś miałby wybrać MMO.

Mój czas, moje pieniądze, mój gust. Powinno wystarczyć ;)

Zresztą sam jak zaczynałem traktowałem ta grę de facto jako single player. Dopóki ktoś mnie w końcu nie przekabacił na prawdziwą korporację i okazało się, że da się w to grać dużo, dużo, dużo przyjemniej. Ale bynajmniej nie żałuję tego początku.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


NeX

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 15, 2012, 16:36:45 »
To  po Falout 2 / BG 2 wyszły jeszcze jakieś cRPG które dały zabawy na więcej niz jeden wieczór?

"Planescape: Torment" K...! Arcydzieło przy którym Baldur wypada blado niczym dupa wasp'a.  :P

"Arcanum"

"Wizardry 8"

"Deus Ex" Bo to cRPG był  :D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 15, 2012, 17:59:48 »
"Planescape: Torment" K...! Arcydzieło przy którym Baldur wypada blado niczym dupa wasp'a.  :P - nie wypowiem sie, bo nie gralem.

"Arcanum" +1

"Wizardry 8" +1

"Deus Ex" Bo to cRPG był  :D +1

Do tego bym dodal Jagged Alliance jak ktos lubi rpg po na pol ze strategia
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 15, 2012, 19:57:54 »
Ja bym jeszcze Thiefa, blade runnera, Elite'a, wolfa 3d, commandos i desperados jak już o ye olde klasykach z patyną gadamy... :P
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2012, 20:09:00 wysłana przez ManganMan »


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 16, 2012, 05:52:24 »
Ja to bym jeszcze FF VII dorzucił...

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 16, 2012, 10:12:22 »
Mój czas, moje pieniądze, mój gust. Powinno wystarczyć ;)
Oczywiście że "wystarcza" - przyzwyczaiłem się że ludzie robią głupie rzeczy których nie muszę rozumieć.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 16, 2012, 10:24:35 »
Oczywiście że "wystarcza" - przyzwyczaiłem się że ludzie robią głupie rzeczy których nie muszę rozumieć.
Ryzykowna teza.
Uważanie różnych rzeczy za głupie dlatego że ich nie rozumiesz ma drugą stronę - nie rozumiesz pewnych rzeczy bo jesteś za głupi.

sc0rp

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 16, 2012, 13:02:24 »
LOL
Zamordyzm w DWISH?
Tlumaczenie sie z lossow?
Tlumaczenie sie z czegokolwiek?

OMG to co ja robie w DWISH  ??? ??? ??? ???

/facepalm

Owszem Soko tepi skrajny darwinizm jak np. scout nie zaraportowal bloba na gate po drugiej stronie - ale to to akurat ja uwazam za zalete. Lepiej niech on tepi niz caly korp sie wkur....




Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 16, 2012, 13:35:54 »
@Dark, chyba przywiozę Ci jakieś tancerki i alko do stacji żeby rozluźnić atmosferę :P

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 17, 2012, 14:10:56 »
LOL
Zamordyzm w DWISH?
Tlumaczenie sie z lossow?
Tlumaczenie sie z czegokolwiek?

OMG to co ja robie w DWISH  ??? ??? ??? ???


no właśnie wszyscy się zastanawiają, co Ty robisz w Dwish :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 17, 2012, 14:13:42 »
I jak to się stało że z hejtera stałeś sie fanbojem ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 17, 2012, 16:17:25 »
To proste. Sokół pewnie zrobił go głównym zamordystą który ma znęcać sie nad memberami aby nie schodzili ze scieżki wyznaczonej przez ojca załozyciela :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 17, 2012, 17:25:41 »
Ja myślę, że Dark wraz z banda Sokoła upuścił nieco krwi hostom i się wyluzował. Nic tak nie odstresowuje jak ubicie jakiegoś neucika xD

R4kez

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 26, 2012, 20:04:43 »
"Podobania się jakiemuś aliansowi" - wtf? Jesteśmy częścią Pure Madness, więc logiczne że działamy według ich reguł. Są wobec nas konkretne oczekiwania, które przekładają się na "standing orders" korporacyjne.

http://evewho.com/pilot/SokoleOko
http://evewho.com/corp/Death+Wish.
http://evewho.com/alli/Pure+Madness.

Trial Failed ?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 26, 2012, 21:47:57 »
Chyba nie tylko trial, coś tu chyba kompletnie nie poszło...najpierw wyjście z aliansu który się samemu założyło i cełowało... próba wbicia w inny alians... DWISH już bez Sokolego, bez aliansu... na moje oko coś sie posypało.
A właśnie, jadna sprawa mi nie dawała spokoju. Jak to jest, że założyciel i CEO aliansu wychodzi z niego bo inne korporacje nie spełniają wymagań... normalną praktyką jest wywalenie chyba takich korpów na zbity pysk a nie wyjście i szukanie innego... A może to nie końca tak było? Może to ktoś wyjaśnić?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 26, 2012, 22:34:08 »
Jak to jest, że założyciel i CEO aliansu wychodzi z niego bo inne korporacje nie spełniają wymagań... normalną praktyką jest wywalenie chyba takich korpów na zbity pysk a nie wyjście i szukanie innego... A może to nie końca tak było? Może to ktoś wyjaśnić?

Owszem, można być bucem i rozwalić coś co działa dla pewnej grupy osób. Ale to nie w moim stylu. DWISH chciał czegoś innego niż reszta NOWAY, więc przekazałem stery i rozstaliśmy się po przyjacielsku.

U.MAD okazało się niewypałem. Pierwsze kilka dni było super, a potem zaczęły się problemy. Z dnia na dzień coraz bardziej wychodziło że to nie jest to czego oczekiwaliśmy - generalnie można powiedzieć, że Pure Madness jest za bardzo zapatrzone w Rooksów, a szeregowi memberzy nie mają za grosz tej zadziorności, żeby gdzieś polecieć i coś zabić jak nie ma głównego FC.

Cóż, przeprowadzka była moją decyzją, która okazała się błędna. Wobec ogólnego "zmęczenia materiału" zrobiliśmy sobie więc przerwę do jesieni i potem zobaczymy co dalej. Ja nie mam parcia na bycie CEO albo szefem aliansu. Na razie bawię się w RvB (i zbieram w dupsko, lol).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 26, 2012, 22:38:42 »
Sam mam alta w RvB, wiem jaki to typ funu, poza momentami gdy ta banda retardów nie zachowuje się jak niedorozwoje.  :P
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 26, 2012, 22:46:23 »
Tbh, w d... mam całą organizację i latam wyłącznie solo. Na razie jestem na etapie dobierania "narzędzi" :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 26, 2012, 23:07:13 »
W sumie szkoda, ze Ci nie wyszło. Tak czy siak okres wakacyjny jest dość martwy w Eve bo zdecydowana większość ludzi wybiera słoneczko, browarek i laski zamiast kisić się przy kompie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 26, 2012, 23:21:39 »
Mogliśmy wrócić do NOWAY. Ale, tbh, to jednak nie było to o co chodziło od początku.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 27, 2012, 00:33:20 »
Pizza zaprasza  :P

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 27, 2012, 08:59:50 »
Cóż, przeprowadzka była moją decyzją, która okazała się błędna. Wobec ogólnego "zmęczenia materiału" zrobiliśmy sobie więc przerwę do jesieni i potem zobaczymy co dalej. Ja nie mam parcia na bycie CEO albo szefem aliansu. Na razie bawię się w RvB (i zbieram w dupsko, lol).
Kurczę, to ile DWISH istnieje że już zmęczenie materiału nastąpiło? Kilka miesięcy? No i czym to zmęczenie? Korporacja nastawiona na luźne PVP bez  politykowania już się wypaliła?
Sorry Sokole, ale mam wrażenie że ściemniasz niczym nasi politycy, dużo ładnych słów ale treści zero.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 27, 2012, 10:34:43 »
Kurczę, to ile DWISH istnieje że już zmęczenie materiału nastąpiło? Kilka miesięcy? No i czym to zmęczenie? Korporacja nastawiona na luźne PVP bez  politykowania już się wypaliła?
Sorry Sokole, ale mam wrażenie że ściemniasz niczym nasi politycy, dużo ładnych słów ale treści zero.
Nazwijmy rzecz po imieniu. Fail i tyle. Kiedy DWish powstawał i Sokole robił reklamę ten i ów (nie chce mi się szukać) przepowiadął że nic z tego nie będzie. Jak widać była w tym racja. A to że Sokole przy jego ego/dumie/thebestości coś tam ściemnia zamiast przyznać że sprawa przerosła jego i jego wyobrażenia to już inna bajka.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 27, 2012, 10:38:21 »
Kurczę, to ile DWISH istnieje że już zmęczenie materiału nastąpiło? Kilka miesięcy? No i czym to zmęczenie? Korporacja nastawiona na luźne PVP bez  politykowania już się wypaliła?
Sorry Sokole, ale mam wrażenie że ściemniasz niczym nasi politycy, dużo ładnych słów ale treści zero.

Błąd w założeniu - bez politykowania, ale nie "na luzie" - raczej "play Eve the hard way". Od sierpnia lataliśmy praktycznie codziennie, ciągnęliśmy za uszy cały alians, musieliśmy wykopać kilka małych aliansików zamieszkujących pocket w Syndicate. Jak masz małe liczby - co zawsze było problemem - to wszystko jest o wiele trudniejsze. Jak n-ty raz musisz uciekać lub wręcz dostajesz w mordę tylko dlatego, że 200-osoby alians nie potrafi wystawić 20 osobowej floty (tylko 13-15 z czego połowa to DWISH) to można się "zmęczyć" = zniechęcić.

Natomiast, Pol Kent, trudno 9 ostatnich miesięcy określić jako fail. Może nie zawsze byłem zadowolony, ale spokojnie był to mój najlepszy okres od czasu, gdy skończył się CartelDOT. Alians mimo wszystko działa i nawet jak widzę ostatnio, rozwija się. DWISH wróci w tej czy innej formie - może razem dołączymy do innego aliansu a może po prostu przejdziemy naszą grupką do innego, bardziej aktywnego korpa.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 27, 2012, 10:46:16 »
Tak to jest jak się z zabawy próbuje zrobić drugą pracę. Aż się chce powiedzieć sakramentalne - a nie mówiłem ?
Jeszcze niedawno mówiłem o nadmiernych spinkach, napinkach, wymaganiach co do korpowiczów, no i wykrakałem  :P Ludzie w większości logują się żeby się rozerwać/zabawić a nie znów pracować na czyjeś ambicje. To by się sprawdziło może w grze gdzie grają nastolatki bez zobowiązań rodzinnych, ewentualnie w Korei  :P Tam potrafią Diablo III w 4 godziny przejść, albo grać non stop 3 doby.
Z czystej ciekawości zajrzałem na Wasz killboard, ostatni wpis 17.05 (wasz i kb eve-kill) mam rozumieć że korporacja już od tego czasu jest martwa?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 27, 2012, 11:04:06 »
Tak to jest jak się z zabawy próbuje zrobić drugą pracę. Aż się chce powiedzieć sakramentalne - a nie mówiłem ?

Ach, Ty krynico mądrości :)

Nikt tam nie był brany z łapanki, każdy widział jak korporacja działa. Przez 9 miesięcy trafiło się nam dwóch ludzi, którzy byli za słabi żeby przejść triala i jedna osoba, która była niezadowolona i sobie poszła. Reszta robiła świetną robotę i złego słowa nie mogę powiedzieć - nigdy niczego nie trzeba było tłumaczyć dwa razy, ludzie byli zawsze, gdy byli potrzebni i zawsze w tych shipach, które były potrzebne.

Reszta NOWAY... cóż, oczekiwanie, że 60-osobowy korp wystawi regularnie 5-7 osób chyba nie jest sufitowe ;)

Oczywiście, bardzo łatwo teraz siedzieć i mówić "a nie mówiłem". Jakże to typowe - stać z rękami w kieszeniach i komentować. Prowadziłeś kiedyś korpa albo alians? Zajmowałeś się rekrutacją korporacji do aliansu? Prowadziłeś floty niemalże dzień w dzień?

Przygoda trwała dłużej i ogólnie wyszło lepiej niż zakładałem latem 2011 roku. Op success :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...