Eve Online > Dyskusje ogólne
Jita - Stan Wojny
SokoleOko:
--- Cytat: Lt Rook w Kwiecień 30, 2012, 12:57:15 ---Zniszczony fracht wart 1b+ładunek za 10b to dla Ciebie nie jest ISK sink???
--- Koniec cytatu ---
Nie jest. Rook, zlituj się, to są podstawy ekonomii Eve.
Robisz misję, dostajesz bouty (ISK faucet), kupujesz frachta (przekazujesz ISK innemu graczowi), tracisz frachta. Gdzie są te ISK? U kogoś, kto Ci tego frachta sprzedał - czyli nadal są w grze.
No, ale robiąc te misje dostałeś też LP, kupujesz sobie za te LP coś w LP storze, czyli płacisz NPC'owi. ISK znika z gry i masz ISK sink.
To było milion razy przerabiane na SHC/FHC/Eve-O - jakikolwiek lossmail nie jest ISK sinkiem. Nawet nie ubezpieczony faction/T2/T3 ship zawsze dodaje do systemu parę milionów ISK.
shadd:
@ Lt Rook/Tooten
Niezłe brednie ;D
Zniszczenie statków, materiałów etc to nie jest w żaden sposób isk sink, nie zmniejsza ilości isków w obiegu. Jeżeli ktoś tego nie rozumie niech się zastanowi nad tym kilka razy aż do niego dojdzie (Sokole Oko w międzyczasie to wyjaśnił).
Co do ingerencji w technet to już raz CCP zrobiło już coś podobnego - zniszczenie dyspro/promet. I to przy dużo niższych zyskach niż obecnie daje technet. Wtedy CCP przeszkadzało, że niektóre ally miały po 20-30 moonów dających 11 mld na miech i konieczny był rebalans moonów - twierdzili, że nie powinno być takiej darmowej drukarni isków. A teraz gdy niektórzy mają po 150-200 moonów dających 15 mld na miech każdy to już im nie przeszkadza - ciekawe ilu devsów ma w tym interes :D
Xarthias:
Na profilu Eve na FB pojawił się właśnie wpis (cytat dosłowny):
--- Cytuj ---Dzięki do @plrobek wysyłania tę naszą drogę.Świetny link do dzielenia się ze znajomymi do gier, aby zachęcić ich do przyłączenia się z procesu. Niestety nasz polski może być naprawdę źle, winić Google! ~CCP Manifest
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,11634768,Zbanowany_gracz_powraca_do_swiata_gry_z_jedna_misja_.html
--- Koniec cytatu ---
http://www.facebook.com/eveonline
Kalressin:
--- Cytat: Soulscream w Kwiecień 30, 2012, 12:37:21 ---O to to. Z reka na sercu moge powiedziec jedno. Sojusze 0.0 to eksperci w adaptacji.
p.s Cześć Tooten :).
--- Koniec cytatu ---
Ostatnio to raczej mistrzowie stagnacji z tego co czytam po tym forum. :P
No ale co się dziwić...
Od ładnych paru lat nie ma się w grze o co bić.
Stacjonarne plexy CCP rozbiło i teraz są wszędzie.
Real ss przestał się liczyć bo sobie tam zanchorujesz jakąś bzdurę za kilka mln i jest jak w -1.0.
ABC jak jesteś masochistą lubiącym szum minerów to i w low secu pokopiesz.
Stacja co system. ( bo i tak tańsza niż tysiącpińcet tytanów jakie są w grze)
Doczepili jump driva do czego się tylko dało więc problemy logistyczne poszły się huśtać.
(ktoś pamieta co oznaczała logistyka kiedy jedyną platformą z jd był carrier a frachtami grzało się przez 40 j przez 0.0?)
Zostali ci co zaadaptowali się do faktu że PVP gra się dla honoru i statystyk. :P XD
SokoleOko:
--- Cytat: Kalressin w Maj 07, 2012, 23:09:25 ---Real ss przestał się liczyć bo sobie tam zanchorujesz jakąś bzdurę za kilka mln i jest jak w -1.0.
--- Koniec cytatu ---
To już rok nie jest prawdą.
Nawigacja
Idź do wersji pełnej