Autor Wątek: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja  (Przeczytany 35039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raaveen

  • Gość
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 11, 2012, 18:12:15 »
Dzięki  :)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 11, 2012, 18:27:51 »
no to tak samo jak stworzyć grupę ludzi co mają wszystko w dupie i każdy z nich uważa że jest unikatem, zebrać ich w korpie. Dla mnie organizacja idnywidualistów nie ma sensu, no chyba ze chcą przebić dramy Coven.

to nie lepiej było powiedzieć, ze polish to kanał gdzie sobie możecie pogadać, tam same indywidua siedzą, i raczej nie urodził się jeszcze taki CzyngisHAn któy by z Polisha zrobił korpa.

Ktoś kto założył korpa musiał mieć w tym jakiś cel, może chciał się przekonać jak zakłada się korpa, to rozumiem, ale jaki czort przyświeca ludziąom, którzy chcą być w nim, zarazem nie będąc? nie mam pojęcia, no chyba że tym celem jest ten 0% podatku, ale to można osiągnąć indywidualnie.

z drugiej strony szacun za pomysł na brak pomysłu :)

Ty tego nie rozumiesz, bo nie brałeś udziału w takim "projekcie", ja rozumiem bo brałem, to wszystko... A to że ktoś czegoś nie rozumie nie oznacza że jest głupie...no, chyba że ten ktoś jest na tyle w sobie zadufany że uważa sie za najmądrzejszego z najmądrzejszych.
Wierz mi, można stworzyć naprawdę zgraną grupe ludzi którzy podchodzą do sprawy na luzie, a jak jest luz, nie ma dram. Dramy się zaczynają jak ktoś próbuje narzucić swoje poglądy innym i zaczyna ograniczać tym innym wolne myślenie.
A cel korpa już został kilkurotnie przedstawiony, starczy tylko wgłebić się w słowa które się czyta a nie uprawiać mniemanologię stosowaną spowodowaną niezrozumieniem lub po łebkach czytaniem.
LOL - fajny topic.

Tak to jest jak ludzie napotykają coś czego nie rozumieją - wrzeszczą, szturchają patykiem, a na koniec obluzgają ;)
Raaveen, ja Wam życzę abyście przetrwali jak najdłużej i żeby ta zagadka po co powstaliście dręczyła pro player'ów jeszcze długie lata :D

o7
super powiedziane
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 11, 2012, 19:23:34 »
Fakt pozostaje faktem, i można powiedzieć a raczej napisać, że po części większość osób tu wypowiadających się pisała z sensem...

omg
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 11, 2012, 19:25:09 »
Najwiecej krzyczał VonBeerpuszken, ale żeby nie wyszło że to on zalewa topik syfem to na początku wymyslił sobie co rzekomo napisalismy, zeby potem sie do tego odnosic i po nas jechac. Jakies pierdoly i killboardach, CTA, cisnieniu i zmordyzmie. Najlepiej jeszcze kogos asekuracyjnie nazwac trollem, zeby sie nie wydalo ze samemu sie troluje xD
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2012, 19:31:35 wysłana przez Nitefish »

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 11, 2012, 19:25:30 »
Puszken doświadczyłem, dlatego wyszedłem z Coven :)

pewnie są ludzie, którzy to polubią, ja raczej wole kolektyw, chcę wiedzieć na kogo mogę liczyć. Wspólne działanie i cel to podstawa budowania więzi.

Pożyjemy zobaczymy co z tego wyrośnie.

w zasadzie za tego trola to powinni nam dziękować, bo tylko dzięki niemu zaistnieli, oby jak najdłużej, ale jak przestaniemy ich trolować, to o nich zapomnimy, no chyba że będzie, to korp o największej ilości solo killi w polskim komunity :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Raaveen

  • Gość
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 11, 2012, 19:45:20 »
na początek mogę powiedzieć że dla chętnych będą organizowane Opy : mission running, minning, crazy low sec fleet :P - co przyniesie czas to zobaczymy :)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 11, 2012, 19:57:32 »
w zasadzie za tego trola to powinni nam dziękować, bo tylko dzięki niemu zaistnieli, oby jak najdłużej, ale jak przestaniemy ich trolować, to o nich zapomnimy

Przy okazji, jak tam sobie radzą Polish Immortals czy jakoś tak...co to mieli ambitne wejście kilka miechów temu a też walce trolla po nich przejechał  :D

Ranshe

  • Gość
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 11, 2012, 20:51:48 »
Przy okazji, jak tam sobie radzą Polish Immortals czy jakoś tak...co to mieli ambitne wejście kilka miechów temu a też walce trolla po nich przejechał  :D

Kto? ;)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 11, 2012, 21:55:20 »

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 11, 2012, 22:27:30 »
Przy okazji, jak tam sobie radzą Polish Immortals czy jakoś tak...co to mieli ambitne wejście kilka miechów temu a też walce trolla po nich przejechał  :D

przestali ich trolować i przestali istnieć :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Ranshe

  • Gość
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 11, 2012, 22:44:55 »
Co "kto" ??

Przy okazji, jak tam sobie radzą Polish Immortals czy jakoś tak...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 11, 2012, 23:36:27 »
na początek mogę powiedzieć że dla chętnych będą organizowane Opy : mission running, minning, crazy low sec fleet :P - co przyniesie czas to zobaczymy :)

Czyli Unseen Chimera. No jakbym Zllotego czytał :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 11, 2012, 23:55:16 »
To były dobre czasy Chimery.
Przynajmniej jako takie je wspominam, ale to było dawno a jeszcze byłem nubem - więc może mam trochę przekłamaną wizję.

SnowMiracle

  • Naczelny Zrzęda
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SnowMiracle
  • Korporacja: Unseen Chimera
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 12, 2012, 08:01:19 »
Chimera jak by nie patrzeć funkcjonuje do dziś, wpradzie już bez takiego rozmachu jak kiedyś, ale wiecznego spoczynku w perspektywach również nie ma. Każdy gra jak mu się podoba i z kim mu się podoba, więc mówienie, że ja gram dobrze a inni źle jest trochę w dupy. :)

P.S.
Dzięki SokoleOko za przypomnienie o naszym istnieniu ... może ktoś nowy to zauważy i się zainteresuje. :P
Cytat: Waxis
Jeśli chodzi o dłógość posta to  pewnie że dało się dłóżej.

"Niepuszczone bąki unoszą się do głowy, stąd biorą się posrane pomysły"

SnowMiracle

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 12, 2012, 10:20:35 »
Ha, pamiętam jak zaczynałem latać po low to zgadaliśmy się ze Zllotym żeby polecieć do Amamake bo my nubami byliśmy. Leciał wtedy morderczym kitsune a ja za cholerę nie wiedziałem co to za ship :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 12, 2012, 12:43:38 »
Dzięki SokoleOko za przypomnienie o naszym istnieniu ... może ktoś nowy to zauważy i się zainteresuje. :P

Nie ma sprawy. Jak patrzę na moje employment history to dwa korpy są na równi - Unseen Chimera i D00M. :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Raaveen

  • Gość
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 08, 2012, 11:47:28 »
Nadal żyjemy, nadal rekrutujemy, powoli i z pełnym luzem jest nas coraz więcej :) zapraszamy !

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 08, 2012, 12:36:57 »
Nadal żyjemy, nadal rekrutujemy, powoli i z pełnym luzem jest nas coraz więcej :) zapraszamy !
No popatrz co za pech...wedle fachowców powinniście już dawno być zimnym trupem, zapomnianym przez wszystkich  :P
Powodzenia w dalszym luzakowaniu  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 08, 2012, 12:50:41 »
No popatrz co za pech...wedle fachowców powinniście już dawno być zimnym trupem, zapomnianym przez wszystkich  :P
Powodzenia w dalszym luzakowaniu  :)

8 charów, 1 kill, 1 loss. Pomijając aspekt PvP (bo to nie jest priorytet), znam liczniejsze korpy, które mają status "trupów", a przejawiają większą aktywność :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 08, 2012, 12:57:57 »
Okupujemy system Heorah
Ej no, wystarczy spuścić z oka taki system na jedyna 2 lata i już ktoś go "okupuje"... :P
Wynocha z mojej ulubionej kerbirni bo was będę nawiedzał i straszył ;)
Przedwieczny.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 08, 2012, 13:13:45 »
8 charów, 1 kill, 1 loss. Pomijając aspekt PvP (bo to nie jest priorytet), znam liczniejsze korpy, które mają status "trupów", a przejawiają większą aktywność :)
No wiesz, myślę że jest różnica między korpem który miał 20 pilotów i zostało w nim 8 starych zgranych wyg, a korpem który jest tworzony od zera. Poza tym nie ma co liczyć że każda nowa korporacja spuchnie nagle do 30 osób, nie przy tej "konkurencji" na rynku polskojęzycznych korporacji.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 08, 2012, 13:25:17 »
będę nawiedzał i straszył ;)

To byłby epicki ficzer - duchy dawnych kerbirów undockujące we wrakach szipów i warpiące na safe spoty (symulacja warpu na misje). Takie Motsu czy inne Dodixie w wersji "zombie apocalypse" :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 08, 2012, 13:46:47 »
To byłby epicki ficzer - duchy dawnych kerbirów undockujące we wrakach szipów i warpiące na safe spoty (symulacja warpu na misje). Takie Motsu czy inne Dodixie w wersji "zombie apocalypse" :D
"The walking dead" EVE edition?  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 08, 2012, 14:16:34 »
Trochę się spóźniłem z postem, ale apropo CBC, nie to już tak nie działa.
Faktycznie, kiedyś było tak, że w korpie istniały grupy, które ze sobą mniej lub bardziej współpracowały, część była w 0.0, część w wh, część w high itd itp.

Z czasem okazało się, że niestety jakieś większe projekty wymagają
a) tego, żeby jedna osoba zapieprzała za całą resztę
b) większej organizacji i podziału obowiązków

W sumie CBC zaczęło się zmieniać w momencie przeprowadzki do BDEAL, a teraz, juz w Fconie, mamy typowy korp 0.0 z malym wingiem industrialnym.

Mamy capitale i supercapitale, mamy własnych FC, konkretne oczekiwania dla rekrutów i memberów.
Wszystko z dystansem, ale nie ma juz olewania tego co się dzieje i nie logowania się przez pół roku.

Z mojego punktu widzenia, jest lepiej i organizacja = profit.

A tak jak niektórzy tu pisali, korporacje bez celu są, albo magazynem afkerów którzy w sumie nawet dobrze się nie znają, albo korpem przejściowym między UA, a czymś poważniejszym.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 08, 2012, 15:07:25 »
Cytuj
To byłby epicki ficzer - duchy dawnych kerbirów undockujące we wrakach szipów i warpiące na safe spoty (symulacja warpu na misje). Takie Motsu czy inne Dodixie w wersji "zombie apocalypse
W przypadku Xarta osobiście podejrzewam pomalowanego na różowo Erebusa, którego tam ukrył dzieki wsparciu blizej ni sprecyzowanych znajomosci wśród GM'ów EVE  :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Raaveen

  • Gość
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 09, 2012, 23:00:04 »
"gdzie jest moja szisza? aaa już mam , zapodziała się w korpie " :) FREELANCERS - żyjemy , 30+ aktywnych, wyluzowanych graczy, zwiedzanie WH, małe szybkie pvp opy, szaleni górnicy, zwariowani ludzie od produkcji, zabiegani misjonarze - to u Nas - żyjemy i mamy się dobrze :) zapraszamy w szeregi, gdzie podatek i rozkazy nie maja miejsca bytu :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Raaveen

  • Gość
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 09, 2012, 23:29:40 »
każdy sie uczy :) ciekaw jestem kiedy skumałeś jak sie zmienia skille :) zresztą pvp nie jest priorytetem dla nas, nawet nie hobby :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 09, 2012, 23:50:43 »
Skoro deklarujesz, że prowadzicie opy PvP to sprawdziłem jakie są tego efekty ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Raaveen

  • Gość
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 10, 2012, 00:13:28 »
to nie deklaracja, raczej zamieściłem, bo wiem że ktoś tam lata, cóż efekty nie powalają , ale ciesze się że nowi gracze nie boją się pvp, i nawet jak spadają to są uparci :)

Viper Gluch

  • Gość
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 10, 2012, 12:12:41 »
Corp jest fajny  ;) robimy misje,latamy do wh,kopanko i na pvp tez przyjdzie czas jak nowi troche pdskiluja,juz w nie dlugim czasie posa sie postawi w wh lub low ;) Corpa polecam lubiacym pograc w przyjemnej atmosferze bez nakazow i zakazow a tym trollom nie ktorym ktorych obserwuje od paru lat co wszystko wiedza najlepiej i zawsze maja jakis problem, zniechecaja do EvE nowych graczy zamiast im pomagac i uczyc to powiem Wam tak znajdzcie sobie inna gre i problem z glowy ;)

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 10, 2012, 17:03:54 »
to nie deklaracja, raczej zamieściłem, bo wiem że ktoś tam lata, cóż efekty nie powalają , ale ciesze się że nowi gracze nie boją się pvp, i nawet jak spadają to są uparci :)
I to jest zdrowe podejście ;)

Raaveen

  • Gość
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 22, 2012, 18:03:52 »
" Haters Gonna Hate " - na Nas to nie działa :) na pełnym LOOOZIE 50+ ekipy w kosmosie :) Pozdro dla wszystkich tych którzy w Nas wątpili i nadal to czynią :P

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 23, 2012, 15:12:19 »
Macie jakiś kanał publiczny do pogaduch?

Raaveen

  • Gość
Odp: [FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 24, 2012, 15:23:47 »
Napisz do mnie maila w grze to dostaniesz namiary i hasło.  8)