Eve Online > NoobGarten

Exploracja.

(1/6) > >>

Asag:
Ostatnio zacząłem "bawić" się exploracją i cholernie spodobało mi się. Według mnie dużo ciekawsze od misji.

Było ok dopóki nie natrafiłem na Angel Cartel Occupied Mining Colony. O ile pierwszy room wyczyściłem (chociaż musiałem odwarpować parę razy) to już drugi room okazał się być zbyt ciężki dla mojego Hurricane. Muszę dodać że skille też jeszcze nie błyszczą.

I tak zastanawiam się jaki jest według z was najbardziej efektywny ship do exploracji tak aby można je było "na spokojnie" czyścić (zakładając że doskiluje się do niego odpowiednio)? Chodzi nie tylko o tzw DED ale również np o magneto/radar gdzie muszę dodatkowo zabrać analyzer/codebreaker/salvager (oczywiście nie wszystko naraz).

Jakieś sugestie?

Doom:
T3 / ishtar / może gila / pilgrim
Troche zależ to od warunków (low? null? high?)

Asag:
Na razie tylko high, w późniejszym okresie nie wykluczam low/null.

Szczutek:
Jezeli ja mialbym ci cos doradzic to bylby to Ishtar - zmiesci wszystkie potrzebne do exploracji moduly naraz. Odpowiednie fity mozesz znalezc na killboardach i stronach temu poswieconych.

Asag:
Ishtar to gallente czyli dronki na odpowiednim poziomie pewnie też musowo?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej