Autor Wątek: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian  (Przeczytany 25563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 25, 2020, 13:52:56 »
Dzięki za wyjaśnienie kwestii theme parku. Przyznam jednak, że IMO lepszym rozwiązaniem byłaby zmiana uprawnień Concordu by z narzędzia zemsty stał się narzędziem prewencji, tak żeby gracz w hi secu o ile jego corp nie ma wojny nie mógł być w żaden sposób zaatakowany. Nie trzeba by wtedy robić dungeonów, a gracze, którzy chcą sobie tylko postrzelać do krzyżyków w hi secu dalej by zasilali CCP kasą i zwiększali online.

W tym co napisałeś widzę założenie, że cały liczący się content to walka statków w przestrzeni. Mam też wrażenie, że CCP też w to jakiś czas temu uwierzyli. Moim zdaniem jest to błędne założenie i wolałbym żeby CCP skupiło się na innych rzeczach niż na zachęcaniu ludzi do okładania się pałkami, bo biorąc pod uwagę specyfikę eve poza demolką istotne jest też tworzenie. No chyba, że zakładamy stworzenie sklepiku w którym każdy gracz będzie mógł za realną kasę kupić czego potrzebuje w miejscu w którym tego potrzebuje. Ewentualnie przywracanie statków z fitem po zniszczeniu.

Nie oglądam piłki nożnej, nie lubię piłki nożnej. Jednym z elementów contentu tej gry sportowej jak i innych tego typu zespołowych jest postać omylnego sędziego, którego można wyzwać od kalosza. Tak samo jest z Eve i graczom z Hi, którzy są IMHO nieprzystosowani do tej gry. Hi powinien zostać pocięty low sektorami. Ograniczony. Tak można by było uratować wielu graczy.

Tymczasem zupełnie lakonicznie odpowiadając na Twoją wizję gry chciałbym Cię tani kolego obrazić - Idź grać w robloxa :D

Wracając do meritum. Podstawą stabilności tej gry to podaż iska, prędkość jego druku, wartość tritanium, prędkość palenia iska. To podstawa do stabilności ekonomii gry. Co za tym idzie walka i palenie statków jest najważniejsze w tej grze bo zapewnia stabilność gospodarczą. Możesz się kłócić, że ziemia jest płaska, szczepionki nie działają czy, że wirusa nie ma. Zawsze wtedy jednak będziesz jednym z tych głośnych kolesi, którzy się mylą.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2020, 14:00:34 wysłana przez [NAUKE] Son of Rainbow »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 25, 2020, 16:57:19 »
Jestem zdania, że hi powinien być w 100% safe. żadnych wojen, żadnych struktur, żadnego strzelania do innych, żadnego podbierania z puszek itp itd. ZERO interakcji zaczepnych. Właśnie dla tych co chcą se fruwać nie wiem qfa, drejkiem i robić misje lvl2. Największym ich zaletą jest to, że płacą ccp hajsy i grają w swoją goowno grę. Ja z nich i tak mam zero pożytku. Za to wszystkich tych co żerują na hisekowych ofermach, wyjebałbym do low/nul i zobaczył, czy tam też będą tacy bojowi. IMO gra by na tym mocno zyskała na liczbach, a przy tym i na dochodach.
Mój zysk by polegał na tym, że miałbym okazje się wyjebać na tych wszystkich hisekowych krwiożerczych mordercach, których wreszcie miałbym okazje spotkać.
I tak już jest znacznie lepiej, gdy wyjebali neutową logistyke, hehe, ale do szczęścia jeszcze trochę potrzeba: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 25, 2020, 17:06:56 »
Ale Ci hisecowi mordercy to alty ludzi z low lub nulla. Oni już tam żyją i możesz sobie polecieć. Uważam, że ta gra jest zła, krwiożercza i przez to tak fajna. Gankowanie górnika w hi sec dla jego łez jest także contentem takim jak każdy inny. Masa takich ludzi to żyjący w low goście z FW, którzy także robią FW w Hi.

Zgankowany górnik w hi wybierze statek od lokalnego producenta nie mającemu szans z wielkimi molochami sprzedającymi w Jita ;D Wspieraj lokalnych przedsiębiorców. Karas bądź człowiek :D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 25, 2020, 18:59:46 »
Hahaha. Wspieraj co nasze itd itp.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 25, 2020, 19:07:59 »
Tymczasem zupełnie lakonicznie odpowiadając na Twoją wizję gry chciałbym Cię tani kolego obrazić - Idź grać w robloxa :D
Jeżeli miałbym się za coś obrażać, to nie za to, że wysyłasz mnie do jakiejś gry, tylko za to, że robisz to na podstawie swojej wizji mojej wizji gry, której podejrzewam, że nie znasz.
Nie masz jednak czego się obawiać. Nie jesteś w stanie mnie obrazić.

Podstawą stabilności tej gry to podaż iska, prędkość jego druku, wartość tritanium, prędkość palenia iska. To podstawa do stabilności ekonomii gry. Co za tym idzie walka i palenie statków jest najważniejsze w tej grze bo zapewnia stabilność gospodarczą.
Biorąc pod uwagę co sam napisałeś palenie statków nie jest najważniejsze. Ten sam bowiem efekt można osiągnąć modyfikując podaż isków i prędkość jego palenia, ale to temat na odrębną dyskusję. Tu chciałem tylko zauważyć, że nigdy nie mówiłem, że niszczenie statków nie jest ważne. Ja tylko zauważam, że EVE to nie Star Conflict i coś więcej niż niszczenie statków. Wypadałoby także zaznaczyć, że statki mogą być niszczone w różny sposób. Zaryzykowałbym także tezę, że przy realizacji mojej wizji EVE liczba niszczonych statków w wartościach bezwzględnych raczej by wzrosła niż spadła.

Gankowanie górnika w hi sec dla jego łez jest także contentem takim jak każdy inny.
Dla kata content, dla ofiary niekoniecznie. Przyznaję też, że nie rozumiem co jest zabawnego w rozwalenie gościa, który nie ma jakiekolwiek możliwości obrony. No ale tak samo nigdy nie rozumiałem co ludzie widzą w czajeniu się z karabinem w bezpiecznej lokalizacji by strzelać do zwierzaków.
Cóż. Jedni chcą walczyć i mieć świadomość pokonania niebezpiecznego przeciwnika ryzykując tym, że sami też zostaną pokonani. Inni zadawalają się podrzynaniem gardeł spętanym zwierzakom w rzeźni.
Tak BTW to skąd założenie, że dla tego górnika którego rozwalasz jesteś czymś więcej niż frakcyjnym ratem?

Zgankowany górnik w hi wybierze statek od lokalnego producenta nie mającemu szans z wielkimi molochami sprzedającymi w Jita
Naprawdę w to wierzysz?

Jestem zdania, że hi powinien być w 100% safe. żadnych wojen, żadnych struktur, żadnego strzelania do innych, żadnego podbierania z puszek itp itd. ZERO interakcji zaczepnych. Właśnie dla tych co chcą se fruwać nie wiem qfa, drejkiem i robić misje lvl2. Największym ich zaletą jest to, że płacą ccp hajsy i grają w swoją goowno grę. Ja z nich i tak mam zero pożytku. Za to wszystkich tych co żerują na hisekowych ofermach, wyjebałbym do low/nul i zobaczył, czy tam też będą tacy bojowi. IMO gra by na tym mocno zyskała na liczbach, a przy tym i na dochodach.
Nie chcę Cię martwić, ale podzielasz przynajmniej w tej części moją wizję EVE. A skoro ja jestem starym kerbirem, a Ty podzielasz moją wizję to sam rozumiesz ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 26, 2020, 08:21:21 »
Son, to było ironiczne, prawda jest taka, że zdecydowana większość tych hisecowych peweperów to pizdy, pizdy i nieudaczniki. Wyżywają swoje frustracje i brak kompetencji na typkach którzy albo zaczynają gre i nie znają mechaniki, albo są starzy ale mimo wszystko nadal nie chcą znać mechaniki gry przez co wybierają hi jako miejsce które znają. Nie mniej, jak pisałem pizdereuszy wyjebałbym do low/null. Wtedy zazwyczaj okazuje się, że pajace są tyle warci co te kerbiry z hi, zero ogaru i dedają jak szmaty rozjebując się na pierwszym lepszym kompetentnym gangu. Nawet nie mam tu na myśli lamusów typu code, żeby nie było. Też miałem drobny epizod w tornadach/catalistach i było to żałosne, zazwyczaj sprowadza się do jebania ludzi którzy nawet nie mają pojęcia co się dzieje na gridzie. Nie ma to nic wspólnego z ekonomią, mimo że statystyki pokazują, że w hi umiera najwięcej, nie miałbym nic przeciw, gdyby w low i null umierali tak samo. Ale jak pisałem są zbyt ciency aby próbować na równych zasadach.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 26, 2020, 11:53:58 »
Son, to było ironiczne, prawda jest taka, że zdecydowana większość tych hisecowych peweperów to pizdy, pizdy i nieudaczniki. Wyżywają swoje frustracje i brak kompetencji na typkach którzy albo zaczynają gre i nie znają mechaniki, albo są starzy ale mimo wszystko nadal nie chcą znać mechaniki gry przez co wybierają hi jako miejsce które znają. Nie mniej, jak pisałem pizdereuszy wyjebałbym do low/null. Wtedy zazwyczaj okazuje się, że pajace są tyle warci co te kerbiry z hi, zero ogaru i dedają jak szmaty rozjebując się na pierwszym lepszym kompetentnym gangu. Nawet nie mam tu na myśli lamusów typu code, żeby nie było. Też miałem drobny epizod w tornadach/catalistach i było to żałosne, zazwyczaj sprowadza się do jebania ludzi którzy nawet nie mają pojęcia co się dzieje na gridzie. Nie ma to nic wspólnego z ekonomią, mimo że statystyki pokazują, że w hi umiera najwięcej, nie miałbym nic przeciw, gdyby w low i null umierali tak samo. Ale jak pisałem są zbyt ciency aby próbować na równych zasadach.
Nie ma co się temu dziwić. Ludzie uskuteczniają pew pew w takim stylu bo to łatwy sposób na pełny killboard. Wystarczy zafitować budżetową deskę z maksymalnym DPS-em i w mniej niż 10 osób rzucić się na górnika czy misjonarza w hiseku. Gracze żyjący tylko i wyłącznie w hi-seku nie znają mechaniki, nie mają odpowiednich nawyków, nie wiedzą co zrobić w takiej sytuacji i lądują w jaju.

Mam pomysł na rozwiązanie tego problemu. Proponuję wprowadzić misje u agentów NPC, którzy będą płacić za rozwalenie graczy, którzy za bardzo przodują w statystykach ubitych kerbirów w hiseku. Po wzięciu zlecenia conkord nie będzie reagował, kiedy nawiążemy walkę z graczem "ściganym" z listy oraz z każdym innym, który był razem z nim we flocie w ciągu ostatnich 24 godzin.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2020, 12:00:56 wysłana przez Zgudi »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 26, 2020, 17:25:32 »
Cytuj
Nie ma co się temu dziwić. Ludzie uskuteczniają pew pew w takim stylu bo to łatwy sposób na pełny killboard
Hmm ja ostatnio spotkałem takich co uznali ze nie muszą mi dawać isków za towar który wiozłem w indyku
35 sekund później byłem już  w warpie żeby pospawać pancerz na najbliższej stacji...
https://zkillboard.com/kill/86596057/
https://zkillboard.com/kill/86596063/
https://zkillboard.com/kill/86596059/
https://zkillboard.com/kill/86596064/
żeby było śmiesznie to nie jestem pewien czy wiozłem tyle gratów żeby ten gank im sie zwrócił jesli by się udał..
Więc raczej zgodze sie z Karasiem ze mentalnie to są ameby

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 28, 2020, 11:35:03 »
Coś się dzieje ciekawego, czy zdechło?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 28, 2020, 11:54:54 »
na bramach kombinowane kampy npc + dresiarstwo z dobrym standingiem do triglewian
Idzie przez te kampy przejść czymś co szybko wchodzi w warp i i jest przygotowane na to ze trzeba w ten warp wejść z co najmniej jednym punktem na dupie
Umiejętność przetrwania paru smartek na wyjściu z warpa również jest przydatna
no i ludzie wszyscy spekulują czy ogłoszenie edencomu żeby ewakuowac sie z systemów o statusie final oznacza ze te systemy zaraz nie znikną z k-space

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 28, 2020, 13:54:34 »
jednym zdaniem. festival spierdolenia trwa w najleprze: ]
https://zkillboard.com/system/30003504/
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Monter

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Monti Monter
  • Korporacja: raz ta raz tamta
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 29, 2020, 12:56:36 »
no i ludzie wszyscy spekulują czy ogłoszenie edencomu żeby ewakuowac sie z systemów o statusie final oznacza ze te systemy zaraz nie znikną z k-space

Pogdybać zawsze można, jedno jest pewne, na ten moment wewnątrz gry nie istnieje żadna mechanika która pozwalała by powrócić do sytuacji z przed inwazji. Albo dodadzą coś w jakimś patchu, albo z góry zakładają że powrotu nie ma i będą pchali sprawy dalej do przodu.
W jakim kierunku nie wiadomo, pewnie ludzie z cccp coś więcej wiedzą, ooooo Pan Dopamina np. obawiam się jednak że nawet jak coś wie to i tak będzie jak Marek Kondrat w tym filmie  https://youtu.be/tjqH_xlJMPQ?t=21
słowiański przykuc

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 29, 2020, 13:18:31 »
Jak uznają że przedobrzyli z wycięciem systemów to postawią nowe bramy, znaczy się NPC pobudują nowe bramy i tyle. Zdaje się że takie rzeczy już robili

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 09, 2020, 10:52:12 »
I jak sprawy Inwazji - Tri* ma to co chciało i ucichło, czy szykuje się jakaś większa akcja?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 09, 2020, 11:01:45 »
Inwazja teoretycznie wchopdzi w ostatnia faze
nawet kolorki w launcherze zmienili z tej okazji, ale konkretów brak
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2020, 11:11:11 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Monter

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Monti Monter
  • Korporacja: raz ta raz tamta
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 16, 2020, 17:33:04 »
Witam Graczy!

System Niarja jak i pozostałe systemy zdobyte przez Triglavian zostały ze sobą połączone i powstał nowy region na mapie o nazwie Pochven ....LOL... ( patrząc na sova, należący do Triglavian Collective) złożony z trzech konstelacji i chyba 27 systemów.
By dostać się do regionu Pochven, musisz odpalić nowe filamenty (taki który pozwala wejść do tego regionu dla 1, 5, lub 15 graczy) by z regionu się wydostać potrzebujesz drugi typ filamentów który pozwala wyjść z regionu (oczywiście dla 1, 5, 15,)
Systemy połączone są gejtami postawionymi przez Triglavian, by przez nie przeskoczyć musisz mieć standing do triglavianów na poziomie powyżej 3,0. Gdy taki posiadasz, możesz spokojnie przemieszczać się po całym regionie.
Wszystkie systemy w tym regionie mają status -1,0 nie działa w nich lokal, nie można tam zapalić cyna. Pełno jakiś nowych anomalek i sitów dla górników z unikatowymi skałkami ( Bezdnacine, Rakoven, Talassonite)
W systemie były efekty, trochę jak w wh to znaczy: 25% bonus to remote armor repair
                                                                                25% bonus to remote schield boost
                                                                                 30% penalty to warp speed i maks lock target
Są tam stacje które wcześniej były npc teraz należą do Triglavian. Można do nich dokować, ale korzystanie z opcji dostępnych w stacji zależy od standingu, tak np. Clone Bay dostępny od 3,0 Fitting od 1,0 Repairschop od 2,0 itd. Był tam LP shop w którym można się wymieniać ( lp tu nie ma potrzebne są iski i jakieś bzdety wypadające z npc-ów endecomu) na np: skille, implanty, bpc na statki->Zirnitre czy jakieś ubrania Triglavianów. pozdro i 07
słowiański przykuc

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 16, 2020, 17:43:41 »
Do relacji montera mogę dorzucić że w sieci są screeny jako były w tym regionie saity na których spawnują się matki rogue dronów nie znalazłem informacji o tym jaką trzeba mieć siłę ognia aby to ubić

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Monter

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Monti Monter
  • Korporacja: raz ta raz tamta
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 17, 2020, 13:21:34 »
o/ witam Graczy!

Temat nowy dlatego trzeba prostować pewne rzeczy.

Do regionu triglavian można się wbić przy użyciu filamentów albo poprzez specjalne wh które spawnią się w regionie (podobno są opisane, że prowadza do/z triglavian space) można przez nie przechodzić bez żadnych standingów. Coś tam czytałem że Triglavianie sami z nich korzystają, wbijają się do w space i tłuką tam cyty.

W regionie Pochven są 3 systemy coś w rodzaju stolicy (pewnie każda konstelacja ma swoją) by się do niej wbić trzeba mieć standing do Tri. 7,0 Generalnie systemy w tym regionie są podzielone na trzy grupy, Border->standing 1,0 Internal->standing 3,0 i Home 7,0
słowiański przykuc

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 17, 2020, 17:19:59 »
Znajomy który trochę tam pozwiedział mówi że są wielkie floty npc które się leją między sobą, npce są jeszcze twardsze i łatwo dostać wpierdol.

Monter

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Monti Monter
  • Korporacja: raz ta raz tamta
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 17, 2020, 19:25:46 »
Wygląda na to, że Niarja została stolicą jednej z konstelacji złożonej z systemów zabranych amarr-owi
tu macie artykuł->https://www.reddit.com/r/Eve/comments/j9vah6/new_triglavian_region_map_assembled_from/
Ciekawostką jest, że w każdej ze stolic znajduje się jebitna stacja w której można dokować World Ark
czyli pewnie za niedługo zobaczymy coś takiego->https://youtu.be/aZmBriJJueA?t=40
słowiański przykuc

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 17, 2020, 22:55:04 »
tak wpadłem na chwile,
https://www.twitch.tv/videos/773337333
jak by ktoś chciał zobaczyć co jest w triglavian lp shop-ie w Pochven, to pod tym linkiem na końcu filmu można zobaczyć