Autor Wątek: EvE jest f2p? free to play booyyyy  (Przeczytany 857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monter

 • Użyszkodnik
 • Wiadomości: 37
 • Respect: +16
  • Zobacz profil
 • Imię postaci: Monti Monter
 • Korporacja: raz ta raz tamta
EvE jest f2p? free to play booyyyy
« dnia: Marzec 14, 2019, 15:09:29 »
0
YO MŁODA FOKAS! ......znaczy się o/

W eve można grać na koncie ze statusem Alfa, i jest to jak najbardziej za darmo. Graj ile masz ochotę, nie krępuj się.
W eve można grać na koncie ze statusem Omega, musisz tylko odpalić 500 Plexów in game i gotowe. Czyli omega nie jest za darmo?...no nie nie jest, gracze teraz kupują plexy za ojro i po sprawie. Możesz oczywiście kupić plexy in game za iski, jedyne 1,95 miliarda isk w momęcie pisania tego posta..........1,95 mówisz....to ja już lepiej kupie za euro, tak będzie chyba szybciej i prościej?......No i właśnie do takich wniosków masz dojść, Zuch Chłopak.

A gościu robi tak.....Stwierdził, że chce wrócić do gry po jakieś tam przerwie, ma konto coś około 80 mil SP. Zakupił plexy za euro odpalił Omege, albo mówiąc inaczej, odpalił 30 dni statusu omega. Jest zadowolony z tego konta,....co to znaczy, że jest zadowolony z konta? to znaczy że ta ilość sp powoduje że ma wyskilowane to co mu potrzeba, pełen wybór statków, dps i tak dalej i tak dalej. Sprawdził jak wygląda sytuacja z jump clonami na tym koncie, jeden JC miał implanty +5 do wszystkiego. Postać ta miała zrobiony remap pod dwa atrybuty, jak dobrze zapamiętałem percepcja i willpower. Sprawdził jakie skille korzystają właśnie z tych atrybutów, między innymi wszystkie typy uzbrojenia, i wszystkie statki, to wbił w kolejkę skilowania BS na piątkę dla jakieś tam rasy i jakiś inny skill którego nie pamiętam.

Ile SP na miecha jesteś w stanie wygenerować? Nooooo eve wiki mówi tak: "An Omega character with neural remap focused on specific skills and +5 implants can have 32+26/2=45 skill points per minute, 2700 SP/h, 64800 SP/day, 1.944M SP/month (per 30 days)." jednocześnie dając nam taki oto kalkulator sp --> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EVVw0iD5EWh9QyuL6KdZzKceYIvmo8Wni2RkcbCuWMo/edit#gid=0
Można powiedzieć że 2 miliony sp/miech.
Skill extractor kosztuje w jita 446 mil. isk + 500 tysięcy sp zamienia go w Large skill injector który kosztuje w jita 930 mil. isków. Różnica między nimi to 484 mil isk, tyle można zarobić na jednym. Przy 2 milionach sp/miech będziesz miał 4 takie large skill injectory, czyli 484 miliony isk x 4 daje 1,936 miliarda isk.
Gościu kupuje 500 plexów za iski w jita i od nowa wbija te same BS na 5 dla jakieś tam rasy i ten drugi skill co go nie pamiętam.
Fakt, że jego postać nie idzie nic do przodu cały czas ma tą samą ilość sp, who cares.
Po polsku znaczy to, że facet gra w eve online, na koncie Omega za darmo......PAŻAŁSTA!

Skill injectory.....he he jest moc. Od początku jestem wielkim fanem, aż dziw bierze, że kiedyś gra funkcjonowała bez nich.
słowiański przykuc

Isengrim

 • Użyszkodnik
 • Wiadomości: 1 650
 • Respect: +311
  • Zobacz profil
 • Imię postaci: Isengrimus
 • Korporacja: Call of the Wild
 • Sojusz: The Minions.
Odp: EvE jest f2p? free to play booyyyy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2019, 15:42:55 »
0
Ćpałeś - nie pisz.

P.S. Odkryłeś właśnie farmę injectorów. Ludzie mają po 60 kont w celu dojenia SP z postaci, więc nie jest to żadne istotne odkrycie, tylko ostatnio przestało się to właśnie opłacac.

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal