Autor Wątek: [ABOVO] Viventes in Spatio rekrutuje!  (Przeczytany 4735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[ABOVO] Velia Yaken

  • ABOVO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Respect: +2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Velia Yaken
  • Korporacja: Viventes in Spatio
  • Sojusz: DRONE WALKERS
[ABOVO] Viventes in Spatio rekrutuje!
« dnia: Marzec 30, 2016, 19:03:22 »
+1
Viventes in Spatio

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupką przyjaciół miło spędzających ze sobą czas (od czasu do czasu, najczęściej w wakacje organizujemy nawet jakieś wspólne spotkania). Do tej pory obracaliśmy się głównie w wąskim towarzystwie. Niedawno postanowiliśmy nieco poszerzyć nasze grono i aktywnie ogłaszać się w ramach polskiego community. Zazwyczaj przesiadujemy na naszym własnym serwerze TS3, zdarza nam się również grywać ze sobą w inne gry - z popularniejszych Diablo 3, LoL, czasami runda w SC2 albo Borderlands 2 czy Left 4 Dead 2 :)

Czym się zajmujemy?
Zajmujemy się wszystkim po trochu - wynajmujemy na wyłączność system w przestrzeni 0.0 w Esoterii. Nasi piloci zarabiają głównie na "farmieniu" anomalii w wynajmowanym przez nas systemie. Mamy dywizję kopiącą obecnie stacjonującą w high security space (głównie z powodu przeprowadzek z miejsca na miejsce) ale mamy w planach przenieść ją do nulla - jeżeli znajdą się chętni będzie więc można liczyć na boost z orki lub rorquala (mamy dostęp do pasków z lodem w ramach wynajmu). Co środę (o ile coś nie wypadnie, "real life comes first") organizujemy roamy PvP, zdarzają się również jakieś spontaniczne wypady.

Jak powstała korporacja?
W 2013 roku powstała idea skupienia w jednym miejscu byłych członków korporacji [GROM.] (Grupa Reagowania Operacyjno-Manewrowego), [PIERO] (Pierogowi Wielbiciele) oraz kilku byłych pilotów [B-H-I] (Bane Heavy Industries). CEO z racji swojej neutralności została Serena Eriker, dyrektorem zaś Apsellene. Nazwa korporacji oznacza z łac. "Zagubieni w kosmosie", a ticker "od początku". Początkowo stacjonująca w highsecu korporacja po przykrym incydencie z jednym z jej członków (pilot okradł część korporacyjnych assetsów i kilku innych pilotów) postanowiła o przeprowadzce do nullseca. Szczytowa aktywność pochodzi właśnie z tego momentu - wynajmowaliśmy system w Paragon Soul, codziennie było co robić, oraz blisko współpracowaliśmy z naszymi przyjaciółmi z [B-H-I]. Niestety zmiana w sytuacji politycznej zmusiła nas do ewakuacji do highseca, po czym wraz z [B-H-I] zdecydowaliśmy się na wynajęcie kolejnego systemu, tym razem w Detroid pod banderą NA. Jak się potem okazało był to strzał w stopę i aktywność korporacji powoli spadała. Kierownictwo zdecydowało, że najlepiej będzie powrócić do highseca i poczekać na lepszy moment. Naszym kolejnym domem było Vale of The Silent gdzie mieszkaliśmy przez kilka miesięcy. Powrót do nulla zachęcił kilku starszych graczy do powrotu do gry, niestety program rentierski zakończył się, a my nie byliśmy przychylnie nastawieni do ofert składanych przez ówczesne CFC i postanowiliśmy poszukać ciekawszych ofert. Kolejną stacją na naszej drodze był pobyt w Esoterii. Obecnie jesteśmy członkiem sojuszu DRONE WALKERS, który z kolei jest członkiem większej koalicji - The Drone Walkers. i zamieszkuje świeżo przejęty region Tenal.

Jakie mamy plany na przyszłość?
Trudno powiedzieć. Zawsze opieraliśmy się na zasadach demokracji i przychylaliśmy się do woli członków korporacji. Obecnie jest nam wygodnie tam gdzie jesteśmy, ale jesteśmy otwarci na propozycje - poszerzając szeregi możemy pozwolić sobie na więcej. Najbliższa przyszłość ma nam przynieść cytadele. Wiele osób jest podekscytowanych wizją posiadania własnej, korporacyjnej w obecnie zamieszkiwanym systemie, więc będziemy ku temu dążyć. Mamy też zamiar częściej organizować wypady PvP (które z racji sojuszowych standingów odbywają się zazwyczaj w obszarach caldari-gallente faction warfare, a kończą gdzieś w przestrzeni obecnego "Imperium").

Jakich rekrutów oczekujemy?
Nie mamy wymogów co do ilości SP (skill points), aczkolwiek w trosce o nowych graczy (do których jesteśmy bardzo przyjaźnie nastawieni) nie zaprosimy was od razu do nullseca (podpowiemy natomiast co podskillować, żeby mieć co robić na miejscu i nie umrzeć z nudów). Chętnie uczymy nowych pilotów podstaw EVE oraz pokazujemy im różne aspekty gry i możliwości zarobku. Najważniejszymi wymaganiami są więc chęci - zarówno nauki (w przypadku nowszych graczy) jak i zaprzyjaźnienia się z nami :)

Jak się z nami skontaktować?
Obecnie korporacyjny zarząd prezentuje się w następujący sposób:
CEO: Jolinaar Hive
Directors: Apsellene, Velia Yaken
Recruitment Officer: ThundeR X
Najlepiej poprzez convo lub system mailowy EVE z w/w osobami (przy czym prawdopodobnie ja będę w stanie odpowiadać najszybciej). Możecie też wpaść na nasz kanał publiczny "ABOVO Public" gdzie znajdują się dane do naszego serwera TS3 i pogadać z nami "na żywo" :)

Link do dyskusji.

Fly dangerous o7

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2016, 12:12:06 wysłana przez [ABOVO] Velia Yaken »
Viventes in Spatio - in game channel: "ABOVO Public"

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal