Autor Wątek: [PRYTA] ETANOL Corporation - Rekrutuje  (Przeczytany 5282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[PRYTA] Dunik Isu

  • PRYTA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dunik Isu
  • Korporacja: ETANOL Corporation
  • Sojusz: Circle-Of-Two
[PRYTA] ETANOL Corporation - Rekrutuje
« dnia: Maj 17, 2015, 18:44:12 »
0


Jesteśmy polską korporacją w EVE Online. Mieszkamy w Tribute i jestesmy częścią aliansu Circle Of Two (CO2), będącego członkiem koalicji CFC / Imperium. Zapewniamy codzienne floty pvp i poszukujemy pilotów, których głownym zainteresowaniem jest PVP.

Naszym podstawowym wymogiem jest aktywny udział we flotach PVP aliansu – CO2 to alians zorientowany przede wszystkim na PVP, korporacje grupujące kerbirów nie są w CO2 tolerowane i są z niego szybko usuwane. Istnieje sposób na bieżące monitorowanie aktywności poszczególnych graczy we flotach i alians z niego skrupulatnie korzysta. Jeżeli nie akceptujesz absolutnego pierwszeństwa aliansowych flot PVP w stosunku do jakiejkolwiek innej „działalności” w EVE, to nasz korp nie jest miejscem dla Ciebie – pragniemy to podkreślić bardzo mocno – nie latasz PVP z aliansem – nie zagrzejesz miejsca u nas !

Oprócz udziału we flotach aliansowych będziemy wymagać od Ciebie:
- full api, abyśmy mogli lepiej Cię poznać,
- obecności na teamspeaku podczas gry,
- obecności na mumblu podczas flot aliansowych wymagających mumbla,
- obowiązkowego i aktywnego udziału we flotach podczas deploymentu,
- zainstalowanego klienta jabbera (np. Pidgin), abyś wiedział kiedy są organizowane floty,
- zapoznania się z korporacyjnym i aliansowym biuletynem w grze,

My zaś możemy zaoferować Ci możliwość zamieszkania w sovie aliansowym, gdzie będziesz miał dostep do ponad 20 systemów, w ktorych możesz:
- walczyć z innymi pilotami (PvP)
- mordować NPC (PvE),
- kopać skałki na paskach czy anomaliach (mining),
- obrabiać planetki (PI)
- zajmować się produkcją (industry)
- zajmować się handlem (market)

oraz robić inne rzeczy, ktore być może tutaj nie są wymienione, gdyż o nich po prostu zapomnieliśmy. W naszej korporacji nie ma ustawionego podatku, zamiast tego pobieramy składkę członkowską, której wysokość zależna jest od aktywności we flotach aliansowych. Szczegółowe informacje przedstawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej z jedną z wymienionych poniżej osób, gdzie również odpowiemy na wszelkie pytania jakie być może będziesz miał(-a).

Jeżeli odpowiadają Ci takie warunki, to jesteś u nas mile widziany i zapewniamy Cię, że nie pożałujesz swojej decyzji o dołączeniu do naszej korporacji. Chcemy stworzyć taką korporację, w której jej członkowie bedą mogli na siebie wzajemnie liczyć, wspierać się, pomagać sobie nawzajem, udzielać porad, itd. Nie zależy nam na stworzeniu kolejnej „masówki” jakich pełno jest w EVE Online. Stawiamy na jakość a nie na ilość. Wierzymy, że z czasem zdobędziemy jedno i drugie. Jeżeli wyznajesz podobne wartości, witamy Cię z otwartymi ramionami i zapraszamy do wspólnej zabawy !

Osoby kontaktowe :
Anulcia, Zork Crane, BANDZIOR PL, Dunik Isu

Kanał w grze :
ETANOL Public

Nasz KB:
http://kb.etanol.ml/

Dyskusja:
http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=13130.0

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal