Autor Wątek: [B-H-I] Bane Heavy Industries rekrutuje  (Przeczytany 3957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Boft Caen

  • B-H-I
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Respect: +2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Boft Caen
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: Get Off My Lawn
[B-H-I] Bane Heavy Industries rekrutuje
« dnia: Grudzień 04, 2014, 21:53:48 »
0
 
[B-H-I] Bane Heavy Industies
 
znajdująca się w sojuszu
 
<LAWN> Get Off My Lawn


Rekrutuje

1. O nas:
Bane Heavy Industries to polska korporacja “low-drama :-)” w skład której wchodzą ludzie w różnym wieku oraz różnym stażem gry. Aktualnie korporacja zajmuje się wieloma aspektami gry(produkcja, wh, 0.0,etc), dzięki czemu większość pilotów z doświadczeniem oraz tych mniej doświadczonych znajdzie swoje miejsce. Nie kontrolujemy kto ile gra, gdyż wychodzimy z założenia ze Eve jest dla nas a nie na odwrót.
 
2. Polityka korporacji:
Korporacja znajduje się w aliansie Get Of My Lawn który posiada własne systemy w regionie Fountain.
LAWN  to alians międzynarodowy z przeważającym językiem angielskim. Dzięki korporacjom z różnych krajów oraz różnych stref czasowych zawsze znajdzie się aktywna flota z którą można polatać.
 
3.Struktura i funkcjonowanie Korporacji:
- CEO oraz dyrekcja zarządzają bieżącym funkcjonowaniem korporacji
- Ważniejsze decyzje w BHI podejmowane są w sposób demokratyczny przy czynnym udziale wszystkich członków korporacji
 
4. Podstawowe zasady:
- gramy dla przyjemności. Eve jest dla nas środkiem do dobrej zabawy a nie jej celem. Nikogo nie zmuszamy do gry. Grasz kiedy masz czas i zajmujesz się czym chcesz. Co za tym idzie CTA obowiązuje tylko gdy jesteś online;
- szanujemy i traktujemy jednakowo każdego członka BHI;
- innych graczy traktujemy w sposób w jaki chcielibyśmy aby oni traktowali nas, pamiętaj że swoim zachowaniem wpływasz na reputację naszej Korporacji;
- jeżeli zamierzasz obrażać członków Korporacji lub innych graczy podwórkową łaciną, pisać obraźliwe pm'y po przegranym pvp etc to nie ma dla Ciebie u nas miejsca;
 
5. Komunikacja w Korporacji:
Podstawowa komunikacja w Korpie odbywa się na Mumblu. Korzystanie z komunikatora głosowego na OPach i zebraniach ma charakter obowiązkowy - co najmniej na odsłuchu.
Forum i maile są źródłem wiedzy o bieżących sprawach Korporacji. Korpowicze mają obowiązek systematycznie się z nim zapoznawać.
 
6. PVP/PVE:
PVP i PVE są elementem gry nie ingerujemy w nie dopóki nie odbija się to na reputacji Korporacji. Oznacza to, że na przykład strzelanie do plusów lub naszych sojuszników jest zabronione.
 
7. Przyjęcie do Korporacji:
- Z zasady rekrutujemy jedynie osoby pełnoletnie.
- Nie przyjmujemy kont trialowych lub z mniejszym stażem gry niż miesiąc.
- po przyjęciu do korporacji oczekujemy wytrenowania Anchoring III i Cynosral Field Theory IV
 
8. Co oferujemy:
- dostęp do systemów w 0.0 i wszystkiego co one oferują (systemy do kopania lub racenia)
- dostęp do stacji w w/w systemach
- pvp w doświadczonymi FC (mamy sojuszowy program refundacji statków straconych w OPach)
- dostęp do posa w high secu (inwencje, obróbka BP)
- szkolenia dla mniej doświadczonych pilotów
- możliwość stawiania własnych POSów i PI w naszych systemach
- produkcję wszystkiego aż po największe okręty EVE
- logistyke, cynostrade, transport za pomocą JF do 0.0,
- posiadamy własne WH z POSem
- serwer TS
 
9. Idealny rekrut – czego oczekujemy:
- zainstalowany i skonfigurowany komunikator Mumble + sprawny mikrofon;
- dojrzałości  emocjonalnej ;)
- pełnego api do wglądu w procesie rekrutacji
- aktywnego uczestnictwa w życiu korporacji
- partycypacji na flotach


Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości lub chcecie skontaktowac sie z nami w EVE zapraszamy na nasz kanał w grze:
B-H-I Public

Kontakt w sprawie rekrutacji: Cravenel lub Boft Caen

Pytania i odpowiedzi również w dyskusji tutaj: http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=12942.0----------------------------------------------------------

Trochę naszej historii

----------------------------------------------------------"Historii korporacji nie piszą tylko dowódcy, jednak bez nich nie było by nic poza kopaniem i robieniem misji."
Amarr Anonim
 
Encyklopedia Amarr Empire:
 
Początki korporacji BHI należy się doszukiwać w 2008r. kiedy to część obecnych dyrektorów wspólnie zaczęło latać w korporacji IRA. Poznali się tam m.in. Art, Max, 12, Tarzan, Domin, Math Zibi. Część z nich do świata EVE weszła dzięki opublikowaniu w gazecie CD-Action artykułu na temat EVE. "Korporacja IRA dała wiele przede wszystkim Iras (CEO IRA), nauczył nas bardzo wiele"- Max Bane. Z czasem jednak Iras przestał grać dowódcą został Max. Pojawiły się wtedy pierwsze problemy z aliansem. Okazało się, że na tereny aliansu mają napaść Goonsi. Z chłodnej kalkulacji korporacja postanowiła się wycofać. Zaczęliśmy jednak kontaktować się z Goonsami. Nie wynikało to jednak z zapędów kolaboracyjnych, doszły wtedy do nas słuchy o tym, że alianse sprzedawał najlepsze tereny, a te najgorsze zostawiał dla poszczególnych korporacji aliansu. Rozpoczęła się ewakuacja POSa. W między czasie wrócił Iras. Skasował wszystkie standingi i przez to korporacja się rozpadła. Część ludzi z IRA poszła do Jovian Labs inni z Maxem na czele założyli Bane Industries Limited. Początki BIL nie były łatwe czasami było w korporacji tylko 5 osób. Częściowo BIL był międzynarodówką ponieważ latali w szeregach korporacji nie tylko piloci z Polski ale i innych krajów Europy zachodniej. BIL potrzebowało POSa w HI secu na własne labolatoria. Dlatego Max wyszedł z Korporacji, założył Bane Heavy Industries postawił POSa i przyjął ludzi z BIL.
 
BHI przystąpiło do aliansu Spectrum. Alians zajmował się łupieniem POSów w HI. Często przez ten proceder były wypowiadane aliansowi wojny a sam alians nie kwapił się do takich wojen. Walczyły najczęściej te same osoby w bardzo ograniczonej liczbie. BHI postanowiło więc zmienić sojusz na Yarrr and CO. Razem z Yarrr-em część z nas zamieszkiwała tereny 0 i low w Eterium Reach, Great Wildlands i Syndicate. W międzyczasie rekrutacją zajął się 12. Korporacja zajmowała się wszystkim. Był to pewien rodzaj swobody którą wszyscy cenili ponad życie. Organizowano najczęściej wspólne wyprawy do WH. Tym zajmował się 12 który według wielu opowieści na klaśniecie dłoni otwiera WH. Odbywały się również wspólne wyprawy PVP korpowe jak i z Yarrr. Nie zabrakło także wspólnych opów górniczych. Z powodu braku czasu Max oddał dowództwo w ręce Arta. Rekrutacją zajął się Waxis a rolę księgowej przejął 12-sty. BHI nie zmieniło jednak swojego charakteru czyli swoistej wolności osobistej. Jedną z ważniejszych akcji korpowych w tym czasie było zdobycie własnego WH. Flota złożona wyłącznie z korpowych pilotów zdobyła i postawiła POSa w WH. POS ten umożliwił naszym korpowiczom budowania okrętów i robienie badan. Niestety Yarrr and CO z różnych powodów upadł. Opuściliśmy Yarrr jako przed ostatnia korporacja. Po krótkim czasie zdecydowaliśmy się wynająć własne 0. Postanowiliśmy wynająć system od RED ALLIANCE co wiązało się ze wstąpieniem do ally RED citizens. Dzięki własnemu systemowi poszerzyliśmy możliwości rozwoju dla naszych korpowiczów o wszytko co oferują systemy 0.
 
Część z naszych korpowiczów nie zdecydowała się na przeprowadzkę do 0 i postanowiła pozostać w high. Znaczna większość korpowiczów jednak przeniosła się do 0. Max stworzył nową korporację "The Black Gryphon Company" a dowództwo nad BHI przejął Waxis. Podział na 2 korporacje nie zmienił jednak tego że razem współpracujemy i dzielimy jeden komunikator. Korporacja Gryfów działa na tych samych zasadach co BHI tylko że w high seku więc podział jest tylko na osoby będące w 0 i high. Podczas naszego pobytu w 0 zaczęliśmy budowę kapitoli. Wax mianował Ediego na dyrektora oraz rozdzielił mniejsze obowiązki innym korpowiczom. Zdecydowaliśmy się także na zmianę systemu na system ze stacją. Niestety po 4-5 miesiącach RA upadło. Przez jakiś czas szukaliśmy nowego ally jednak już nie jako rentierzy a jako równoprawni członkowie.
 
Trafiliśmy do ally bringers of death. Było to ally najbardziej zbliżone swoimi zasadami do naszej korporacji. Czas w którym przystąpiliśmy jednak nie okazał się za dobry. Sąsiedzi naszego ally (Imperial Legion) bez ostrzeżenia zaatakowali. Po zaledwie 1-dnym ataku i propagandzie że solar fleet dołączy do ataku na nas z ally zaczęły uciekać kolejne korporacje. W ciągu 4rech dni alians stracił połowę ludzi. Podczas tych dni przygotowaliśmy się do wylotu do nowego domu, jednak w dzień po naszym przylocie musieliśmy uciekać. BOD wycofał się do high aby się przegrupować i polecieć na tereny naszego sojuszu. Planu tego już się nie udało wykonać. BOD się rozpadł. Przez pewien czas szukaliśmy nowego ally w obrębie sojuszu w którym byliśmy. Zeszło się to w czasie z początkiem lata i premierą Diablo 3. Online w korporacji spadł co nie było zaskoczeniem, jednak trochę zmniejszyło to nasze pole manewru. Mimo słabej frekwencji w Eve na naszych spotkaniach korpowych zawsze było nas dużo.
 
Postanowiliśmy wstąpić do High Rollers. HR to ally które w swoich szeregach ma korporacje industrialne jak i pvp. Alians stara się rozwijać w obu tych kierunkach. HR zamieszkiwało na początku etherium reach. Po pewnym czasie nastąpił rozłam. Cześć korporacji została w tym regionie i przeniosła się do innych ally a reszta postanowiła sie przenieść i walczyć po stronie Honey Badger Coalition. My postanowiliśmy się przenieść. Na początku nie mieliśmy własnego systemu. Po miesiącu czy dwóch HBC dało nam parę systemów w paragon soul gdzie zamieszkaliśmy w tzw pajpie. Dzieliliśmy ten region razem ze Squee i Zombie Ninja Space Bears. Po upływie paru miesięcy dowództwo w HBC się zmieniło i razem z nim pojawiły sie nowe plany względem nas. HBC chciało żebyśmy jako ally połączyli sie z Tribal Band. Większość korporacji na to przystała jednak z końcem HR postanowiliśmy obrać inna ścieżkę. Podczas naszego pobytu w HBC zaczęliśmy budowę Nyxa. Niestety nie zdążyliśmy go ukończyć. Udało nam się jednak sprzedać części jakie już udało nam się zbudować.
http://www.youtube.com/watch?v=yS5Q8Cu4onI&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=sGobBjJPJKk
 
Dołączyliśmy do Li3Federacion. Jest to ally nastawione na pvp które jest powiązane z CFC. Zamieszkaliśmy w Vale of the Silent gdzie nie mieliśmy dużo gości. Zmiany jakie się dokonywały w HBC zaczęły ich osłabiać. Sytuacja ta doprowadziła do wojny CFC z HBC. Musieliśmy walczyć ze znajomymi z HR. Walczyliśmy o region fountain którego zajęcie zabrało nam 2 miesiące walk dzień w dzień. Był to okres największych bitew w jakich uczestniczyliśmy oraz najlepszych zestrzeleń. Największa bitwa rozegrała się w 6vdt-h gdzie brało udział 4 tysiące osób po 2 stronach. Po zakończonej kampanii opuściliśmy Li3. Powodów było parę. Po 2 miesiącach ciągłych walk zaczęło nam brakować funduszy. Zaczęły się wakacje i online bardzo zmalał. CFC zaczęło się szykować do kolejnej kampani oraz duże zmiany w samym Li3 które nam nie odpowiadały. Nasze odłączenie się z Li3 odbyło się w czasie przeprowadzki ally na nowe tereny w fountain które ally dostało za dokonania w zakończonej kampanii.
http://www.youtube.com/watch?v=chtHHKlrXm8
 
----------------------------------------------------------

Przez następny rok rentowaliśmy systemy od C0venu i Northern Associaties. Wróciliśmy na parę miesięcy ponownie do Paragon Soul gdzie zaczęliśmy współpracować z korporacja Viventes in sparto (ABOVO) założona przez naszych byłych korpowiczów. Strata przez C0ven terenów zmusiła nas do zmiany rentingu. Na terenach NA znaleźliśmy nowy dom razem z ABOVO. Niestety po pewnym czasie ABOVO wróciło do high sec. Podczas naszego pobytu w NA nawiązaliśmy współprace z korporacja Final Solution z która lataliśmy na małe floty w low secu. Po tym dłuższym okresie farmienia i nielicznych flotach postanowiliśmy cos zmienić.
 
Pod koniec 2014r dołączamy do aliansu Get Off My Lawn (LAWN). Nasze nowe ally jest związane z CFC i mieszka w Fountain o które walczyliśmy rok temu. LAWN jest aliansem pvp z międzynarodowa społecznością. Zmieniliśmy sposób organizacji korporacji co było duża zmiana dla nas. Obecnie latamy w dużych flotach pvp i walczymy w obronie naszego regionu Fountain ...
 
"Historia nigdy się nie kończy...."
 
----------------------------------------------------------

 
 
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2014, 13:53:37 wysłana przez [B-H-I] Boft Caen »

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal