Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - MiltisUmbrae

Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
36
Mimo że dyrek się skontaktuje to moim zdaniem warto dla potomnych coś niecoś wspomnieć odnośnie Twoich pytań.

A więc (tak wiem że tak się nie zaczyna zdania):
1. Nie wiadomo, ale myślę że spokojnie powyżej 30, bo dość często przewija się kwestia dzieci którymi trzeba się zająć ;)

2. Co jakiś czas są tak zwane floty MAX NUMBERS, nie jest to stricte CTA ale generalnie każdy powinien w niej być, co jakiś czas to z mojej obserwacji ok. raz na dwa tygodnie - średnio. I w 80% opłaca się tam być bo wpada sporo killi.

3. Zakładam że wieczór zaczyna się koło 18, aż do północy na ogół można liczyć na około 10 osób online. Również na commsach - tam na ogół są wszyscy ;)

4. SRP w tej chwili dotyczy tlyko statków specjalistycznych - Recony, Logi jeśli chodzi o ally. W corpie mamy gotowe doktryny które są SRP w 50% albo są wydawane przez corpa. Acz póki co corpowo dalej nie wskakujemy powyżej cruza.

Pozostałe pytania są bardziej skomplikowane.
 
5. Są gotowe statki na lfoty cvorpowe i część statków na lofty ally wydawane na czas opa. Aczkolwiek mamy JFa którym nasz CEO lata minimum 2 razy w tygodniu do Jita i z powrotem ;)

6. Jak kto chce , generalnie najlepszy zarobek to misje L5 w okolicy albo alt w milicji (mamy swojego alt corpa w tym celu stworzonego)

7 i 8 - tutaj nie będę ukrywał jest totalny random ;)

37
Z roama, starczy spojrzeć na KB

38
Dzisiaj dostaliśmy jakiegoś szału xD

Od jakiejś 22 jesteśmy bez przerwy na flocie i nikt się nie nudzi, a jak ktoś idzie spać to słychać ból w głosie że musi kończyć xD

https://prnt.sc/f9vyer#_=_

39
Dyskusje ogólne / Odp: Alliance Tournament XV
« dnia: Maj 12, 2017, 01:09:55 »
My najprawdopodobniej spróbujemy ;)

40
Wpadnij na kanał project HAVEN ingame - siedzą tam ludzie z nowej akademii i na pewno ktoś będzie mógł Ci w razie czego pomóc. Tylko od razu mówię że na ogół są to ludzie którzy zajmują się PvP, więc spodziewaj się indoktrynacji z tym związanej ;)

41
project HAVEN wkracza na nowe tereny, dzisiaj rozpoczynamy podbój FB - https://www.facebook.com/Project-HAVEN-246208162520144/

będziemy wrzucać materiały na bieżąco, nie tylko dotyczące corpa ;)

42
A jakich konkretów chcecie ?

Corp jest, jak wiadomo ally z jednym corpem też się zdarzały i osiągały niemałe sukcesy (Outbreak).
Żaden z nich nie był jednolity narodowościowo.

Steve miał pomysł, zaprosił mnie do pomocy przy realizacji. Przez jakiś miesiąc czy półtora było nas dwóch aktywnych w corpie.
Teraz jest nas 10. Siedzimy w low (siseide) w amarr/minmatar FW, mimo zaledwie 10 aktywnych osób w corpie, jesteśmy drugim corpem w ally pod względem liczby killi. Z naszego domu mamy wjazd do 3 różnych nullseców w odległości - 5,8 albo 13 jumpów.
Jest gdzie i do kogo strzelać, i w razie czego jest też gdzie zarabiać na to strzelanie - generalnie zauważam nawet jakiś syndrom mordercy u nas w corpie - "kurde zrobiłbym jakieś iski ale nie mam kiedy bo ciągle latam na pvp" i to można usłyszeć w różnych wersjach od każdego xD


Generalnie - jak ktoś faktycznie chce - zapraszamy, jak będzie dość osób, ja nie widzę przeszkód, żeby założyć jednocorpowe ally i mordować wszystko dookoła i wygrywać turnieje ;)

43
Złota łopata jak nic xD

Ale też topic przeczytałem i w sumie szkoda że w tej chwili nasze community nie ma żadnej ekipy na tym poziomie co kiedyś Cartel.

Ale warto nad tym pracować - bo dalej w tej grze są ludzie którzy by chcieli robić tylko L33T pvp xD

44
NoobGarten / Odp: Flota dla nowych
« dnia: Marzec 28, 2017, 17:09:13 »
No i odpuśćmy sztywny termin środowy.
Ja bym proponował, żeby ogarnąć ze 2 setupy, 3-4 punkty startowe dla tych flot, w okolicach które znają FC.
Przykładowo
Gagat - Torrinos, deski LR/Nano cruzy
ktoś z goonsów powiedzmy - Keberz,armor cruzy/shield BC
Miltis - Myyhera, nano/snipe

Do tego mailing lista gdzie każdy kto dołączy dostawał by listę fitów pod konkretnych FC.

45
Wciąż żyjemy, wciąż mordujemy.

Tak to wygląda na zkill za ostatnie 7dni ;)

Okazji do strzelania nie brakuje - zapraszamy wszystkich bardziej i mniej doświadczonych ;)

46
Jeśli jesteś w przestrzeni to nie. W stacji też w sumie tylko nie wydokujesz.

Nie wiem czy to zmienili, ale był poradni jak zrobić BSa na smartach - jeden sub, skillujesz BSa, fitujesz wydokowujesz i nigdsy wiecej nie dokujesz, logujesz się smarcisz i heja xD

47
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Marzec 17, 2017, 15:04:57 »
A to przypadkiem nie ta bitwa co Garon założył fregatowe MWD na BSa ? xD

A spadły 2 shipy bo jak Garon spadł to c0ven się wycofał na z góry upatrzone pozycje, pewnie i tak by to zrobił jako że wtedy AHAC>BSy, but still.

48
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: POLITYKA W EVE
« dnia: Luty 13, 2017, 16:01:22 »
Ale masz ból dupy do mnie :) A ja nawet nie wiem kim jesteś :) Fajna sprawa, nie miałem jeszcze swojego hejtera. Może byś mógł mnie jeszcze gdzieś indziej pohejtować, wiesz na pewno robie przewały gdzie indziej a nie tylko w EVE...


Ja paru miałem, to całkiem zabawne poczytać kogoś kto za życiowy cel obrał sobie obrzucanie Cię gównem nie ? xD

49
NoobGarten / Odp: Flota dla nowych
« dnia: Luty 11, 2017, 02:11:51 »
Jeśli chodzi o mój pomysł na roam to w skrócie.
Skupiłbym się na terenach FW amarr/minmatar
Flota fregat long range, preferowane slicery, ale na dniach opracuję fity na tańsze statki również innych ras - założenie to duży zasięg (50km+) w połączeniu z LR punktami (garmury,keresy)
Optymalna kompozycja 5 slicerów na 1 LR Tackle, opcjonalnie 2 szybkie logistyki+weberzy (vigil fleet/cruor/hyena).

Jeśli będą chętni to dawać znać ZOMO Zenkowi,Rainbowowi albo mi, do końca tygodnia przygotuję fity ;)50
Student historii Polski pozdrawia, kontynuuj proszę :)

51
NoobGarten / Odp: Flota dla nowych
« dnia: Luty 10, 2017, 03:16:15 »
jeden a moich znajomych powiedział kiedyś - "pro pvp whores on blues", Gagat jak widać jest jak najbardziej pr0, l33t itd. xD

a tak serio było fajnie, dzięki za podpompowanie ego Gagat, dzięki tym dwóm flotkom zakochałem się w confessorze.
Generalnie - Gagat przy wsparciu Karasia - prowadzą zajebiście, co biorąc pod uwagę że trzon floty stanowią bądź, co bądź świeżaki, zasługuje na tym większy podziw.
Na ile czas mi pozwoli będę brał udział w kolejnych flotkach (kolejne confessory, plus parę innych zabawek na dniach poleci do Torrinos).

Co do wtopy - peszek, hic zdropił zaraz po tym jak zmieniłem tryb, a że po wcześniejszym starciu byłem już na hullu (rewarpiłem) to nie udało mi się dośc szybko zmienic trybu i wybić z bani, mimo że pilot hica zjebał i odpalił bańke zamiast mnie punktować.

Podsumowując - dzięki, bedę wpadał jak będę mógł, kto nie był niech żałuje i wpada na kolejną wycieczkę.PS. Jeśli będzie zainteresowanie, sam jestem gotów poprowadzić flotkę po naszym domowym low, tudzież 0.0 na południu (provi/catch), przy czym, mogła by to być flotka zarówno po polsku jak i po angielsku jeśli by nowi gracze byli zainteresowani poznaniem international community :)52
Ale ty pierdolisz aż oczy bolą, c0ven działa na takiej zasadzie jak lekko licząc 95% ally w grze, leadership pilnuje co lepszych moonów itd. tak jest wszędzie praktycznie, jak chcesz swojego moona to może sobie poszukać jakiegoś zadupie którego nikt nigdy nie odwiedza i tam spróbować go postawić ew. obstawić jakiś dupiasty moon.
To tyczy się tak ally null jak lowsecowych. Można c0ven mieć nubów, pvp-sceptyków, kerbirów itd. itp. sam byłem w wielu ally, i wszędzie w null próby jakiejś inicjatywy maja mało sensu. Pod tym względem c0ven nawet nie był taki zły prawdę mówiąc.
Więc pozwolę sobie przetłumaczyć kilku przedmówców na prosty język - alicja i ramzes - dajcie konkretne dowody, wyliczenia, gówno za to dostaniecie bo to wasza brocha, a jak dalej macie pierdolić to proponuje odpalić lola czy inny szajs dla gimnazjalistów i tam się wyżyć. Choć obawiam się że nawet tam poziom intelektualny współgraczy mógłby być dla was za wysoki.

53
  :)
Fcowanie zacząłem skilowac w the forsaken empire i uwierz mi byłem pilnym i pojętnym uczniem do końca 2015  :D niestety nie mogę ( narazie ) pisać nawet z allta bo wiem że na tym forum są 3 osoby które mogą mnie rozpoznać a w tym momencie moje chary są tak ulokowane że dla po stronnej osoby kształtuje się obraz niewyobrażanego konfliktu interesów.


Oho wyczuwam tu alty w dwóch wrogich milicjach xD

54
NoobGarten / Odp: Flota dla nowych
« dnia: Luty 03, 2017, 18:27:57 »
Kolejna flota 08.01 20 pl, setup deski t1 i t3. Szczegóły podane na kanale in game, flota dla nowych

Dopiero za rok ?

55
NoobGarten / Odp: Flota dla nowych
« dnia: Luty 01, 2017, 22:59:29 »
Nowy nie jestem, ale wybrałem się i nie żałuję, zabawa przednia, atmosfera całkiem wesoła.
Fajna inicjatywa warto kontynuować ;)

Dzięki Gagat i Karaś za prowadzenie ;)


EDIT: teskt kogoś bodaj z CDN. w połowie bitki że mają blue z Goonsami, bezcenny xD

56
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: POLITYKA W EVE
« dnia: Styczeń 17, 2017, 10:45:18 »
Właśnie dotarło do mnie że jakoś dawno nie było dobrego flejma na centrali. Ciekawe czy to ludzie dorośli czy po prostu mamy do czynienia z syndromem wypalenia i nie ma kto ich kręcić.

A tak btw, mimo że z c0venem się nie lubię, to do przodu pany i kopać dupy testom, jak ja byłem w c0ven to PL dostawało wpierdol, więc tym razem powinno być Wam łatwiej ;)

57
Moim zdaniem główny problem eve to nie to że jet płatee tylko że jet trudne o ogarnięcia na początku.
Tępaki tego po protu nie ogarną.

58
a nie 8 listopada(jutro) ?

59
Coś owszem ale całkowite blokowanie tego się mija z celem - dla niektórych takie gankowanie hisecu to sposób na zarobek, a bańki w nulllu - ograniczyć owszem, jak czasem odwiedzam c0ven to mnie cholera bierze w XKZ tyle jest bań na gejcie i gra się laguje, ale zlikwidować w żadnym razie bo wtedy z nulla by się zrobił lowsec z lepszymi ratami i sovem.

60
Nie no za wyłączanie pvp gdziekolwiek (albo chociaż taki pomysł) powinnien być karny DD na ryj. Przewaga EvE nad innymi grami jest taka że to jest faktyczny sandbox w któym możesz zrobić niemal wszystko - a takie np. wyłączanie pvp to psucie tego stanu. Niech gracze kombinują sami, a nie CCP daj CCP zmień.

61
Dyskusje ogólne / Odp: Kolejny durny temat: Czy centrala umiera?
« dnia: Sierpień 31, 2016, 10:46:52 »
Nic specjalnie kontrowersyjnego się dzieje to i ludzie mało piszą, jakby ktoś c0venowi ukradł albo chociaż zabił wszystkie tytany, Minionki zmieniły profil na Mining/PvE, albo coś w ten deseń to może by się ożywiło a tak to...

62
Żeby nie było że nas nie ma (tylko mnie nie było przez tydzień- mazury, żagle - wiecie jak jest ;))

Bawimy się dalej - http://evf-eve.com/services/brcat/?s=3086&b=7161860&e=5&t=q - od czasu do czasu nawet SC. pomaga amarrskiej milicji, dzięki czemu trafiają się całkiem fajne kille, czasem nawet jakieś capsle.

Przeskoczyliśmy 1000 killi co biorąc pod uwagę że jest nas niedużo (22chary, a żywych z 15 osób) i raczej nie latamy w blobach, jest całkiem znośnym wynikiem jak na jakieś 2 miesiące istnienia.

Odbijamy się od dna jako amarr, mamy w tej chwili już 5 systemów, i idziemy dalej.

Rekrutacja jest cały czas otwarta, a jeśli ktoś ma ochotę polatać z nami od czasu do czasu bez zobowiązań to zapraszamy na nasz public ;)

63
są w naszej milicji, a przynajmniej byli w ostatnim czasie, więc nie możemy do nich strzelać żeby nie psuć standów. Ale typowego blue na zasadzie my latamy do nich oni do nas z bratnią pomocą nie mamy, i nie planujemy.

64
No niestety amarrska milicja nie daje rady minmatarom, prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku dni pozostanie amarrom jeden system - Arzad, czyli system w którym siedzi nasza ekipa.

Pomijając CVA które walczy głównie w providence, nasza korporacja jest najskuteczniejsza w całej milicji. To samo tyczy się naszych pilotów, mimo trudności, idziemy do przodu - powiększamy zapasy, udaje nam się zarabiać, i Arzad mimo że to jeden z 2 pozostałych amarrom systemów jest utrzymany na 0,0% - czyli na chwilę obecną jest całkowicie w naszych rękach.

65
Xeo, tak myślałem o współpracy i zakopaniu wojennego topora, ale po tym jak się z Wami nie dało dogadać i w sumie sami nie wiedzieliście czego chcecie, i co można zrobić w tej kwestii, to sorry, ale chyba pozostanę przy toporku. Nie lubię współpracować z ludźmi którzy są niezdecydowani, nie wiem jak pozostali.


A że Cat nie gra to wiem, on naprawdę zachowuje się jak piesek, który się stęsknił za panem - jak tylko się wypowiem na centrali, on skacze, merda ogonkiem i szczeka xD

66
"Jeśli nie ma nikogo kto Cię nienawidzi to znaczy, że nie jesteś osobą którą warto zawracać sobie głowę" - piękne zdanie, wyhodowałem sobie prywatne grono internetowych hejterków, którzy ciągle próbują mi robić pod górkę, z mizernym skutkiem, w dość śmieszny sposób. Kilku poległo w tej walce i od dawna się nie logują, czuję jakąś taką dziwną satysfakcję, z tego że dołozyłem do tego jakąś małą cegiełkę.

Mijają już lata, a hejterzy dalej piszą, działając na moją i moich kolegów korzyść - nasz wątek jest na górze :) Wy pieprzycie, a ja dalej cieszę się szacunkiem wielu doskonałych pilotów, którzy jak słyszą o tych podjazdach wybuchają śmiechem i gratulują mi prywatnego folwarku, na który w chwilach nudy zawsze mogę liczyć, wystarczy jedno moje zdanie i moje pieski dają głos - mało komu udałoby się tak wytresować zwierzątka :)


A wracając do tematu czyli naszego korpa - w tym tygodniu należymy do najskuteczniejszych pilotów naszej milicji, mimo że jest nas niewielu. Korporacja na drugim miejscu w tym tygodniu, w top 10 aż 4 naszych pilotów. Większość z nas może się poszczycić mistrzowskim opanowaniem wybranych statków. W sumie nie przegraliśmy chyba żadnej walki przy równych liczbach, generalnie nie ma u nas podejścia takiego jak "nie da rady" albo "nie mamy szans", dominuje założenie "chyba nie zabijemy ich wszystkich, ale kilku damy radę" przedwczoraj, jeden z naszych kolegów latając solo z 8 osobowego gangu wyciągnął pojedynczego svipula i zamordował go slicerem, ja nieco wcześniej, też w pojedynkę (i też slicerem) przegoniłem z naszego systemu 12 osobowy gang desek.

W ramach przybliżenia generalnych zainteresowań pilotów w naszym korpie pozwolę sobie wstawić pewien kawałek muzyczny, w sumie chyba ustawimy go sobie jako hymn

https://www.youtube.com/watch?v=YlBnJ0egT_4PS. zapraszamy c0ven i jego tytany - chcemy trochę wychillować i postrzelać do krzyżyków które potem będą na KB, a Wy nadajecie się idealnie ;) Co do wszystkich innych zapraszamy do wspólnego latania, oprócz Gaunta, bo nie lubimy hipokrytów ;)

PPS. Mam nadzieję że c0ven nie będzie wzywał policji jak mu zabijemy z kolegami tytany ;*

PPPS. @Catfrcomblabla To wykorzystałem młodych graczy którzy sobie coś wyrencili, czy starych graczy dla których to były drobne ? I skąd ja ich znałem bo co chwilę twierdzisz co innego ? Oj kolego zauważam u ciebie objawy dysocjacyjnego zaburzenia osobowości - jak chcesz o tym porozmawiać możesz wpaść do nas na TSa, powiesz reszcie mojego korpa gdzie Cię dotykałem że tak źle to zniosłeś ;*

67
To ciekawe czemu tolerujesz Therontha czy jak on tam się zwie, ja przy nim to przecież pikuś
Tak Gauncik, jesteś zawszonym hipokrytą ;*

68
Acha no tak zapomnialem, to byla ich wina, bo wystawiali kontrakty na korpa nie wiedzac, ze maja w szeregach Miltisa :) A wkreciles sie tam, bo kiedys lecac z gangiem C0venu uratowales im raciarke, potem jakos z nmi troche pogadales z nimi i cie polubili. Brawo

Lol, poszedłem do nich prze jakiegoś kolesia któremu kiedyś napisałem że źle kontrakt wystawił. W sumie nie wiem czy przypadkiem to nawet nie on znowu to zrobił, ale cóż jego strata, Kolegą moim żadnym nie był. Więc łaskawie skończ waść pieprzyć głupoty. No chyba że te bajki to jakiś objaw choroy, np. schizofrenii to wtedy przepraszam i mogę Ci to wybaczyć. Mógłbym pogrozić Ci że Cię zestrzelę ale nie ma to sensu jako że ostatnio grałeś chyba ze 2 lata temu. Pomijając fakt że nie wiem kiedy znowu wpadnę do Eso czy Stain pokolorować c0venowy killboard na czerwono ;)

69
W sumie to nie znałem kolesi do których dołączyłem, dla mnie to były randomy tyle że kojarzyłem nicki. A sorry ale wystawianie kontraktów kurierskich, na corpa ogólnie, bez collateralla, dostępnych dla wszystkich to sorry ale czysta głupota, szczególnie w korpie który przyjmował wszystkich jak leciało. Kolesie powinni mi jeszcze dopłacić za wskazanie luk w ich systemie logistycznym, bo to co ja zrobiłem było nieprzemyślane, ale to co zrobił koleś który wystawił te kuriery było szczytem debilizmu ;)

70
to hobgobliny były gamoniu ;P

Strony: 1 [2] 3 4 ... 9


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal