Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - VonBeerpuszken

Strony: [1] 2 3 ... 67
1
Dyskusje ogólne / Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« dnia: Sierpień 23, 2020, 12:57:20 »
Napisali...
"W innych grach MMORPG takich problemów nie ma, ale w EVE Online ekonomia bazuje na użytkownikach, a więc towary muszą być faktycznie wyprodukowane, a następnie przetransportowane z miejsce na miejsce. Najczęściej za pomocą słabo opancerzonych fregat.

Takie fregaty pełne cennych dóbr zazwyczaj omijają bardziej niebezpieczne sektory, stawiając na te określane mianem "High Security"."

Dziennikarstwo poziom TVP :D

2
Dyskusje ogólne / Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« dnia: Sierpień 22, 2020, 18:47:01 »
Na bramach zupa z wraków, trupków statków Triglavian i graczy, gęsta że prawdopodobieństwo bezpiecznego zakloczenia jest bardzo małe. Co najlepsze, patrząc na długi ślad wraków i trupków z kierunku przeciwnej bramy widać że kupa ludzi próbuje wciąż przelecieć system na autopilocie.
Testy i spółka płaczą że znów CCP faworyzuje Goonów bo utrudnili im (testom) zaopatrzenie :D

3
Dyskusje ogólne / Odp: Providence i CVA
« dnia: Sierpień 21, 2020, 17:21:49 »
a to nie Ty byłeś całe życie w cva ? ;]
Nie całe życie, i jak sam napisałeś, BYŁEM :P
Nie patrz że tu na forum wciąż sie świeci CVA pod nickiem, jest jakiś błąd na forum i za cholerę nie moge tego zmienić.

4
Dyskusje ogólne / Providence i CVA
« dnia: Sierpień 21, 2020, 13:55:38 »
No i stało sie coś, czego w życiu sie nie spodziewałem, CVA oddało Providence. Dziwnie to na mapie wygląda, myślałem że to jedyna stała rzecz w EVE :)
Ma ktoś dokładne informacje co sie stało i dlaczego?

5
Dyskusje ogólne / Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« dnia: Sierpień 21, 2020, 13:50:07 »
Podziwiam Twoją wiarę w to, że ten ruch jest aż tak przemyślany.
Nie boisz się jednak, że to spowoduje kolejny odpływ graczy z jednej strony oraz zwiększenie progu wejścia nowym graczom co jeszcze zmniejszy ich napływ.
Bez przesadyzmu prosze... odkąd gram, a bedzie to 12 lat, przy każdej zmianie słysze jak to ludzie beda odchodzić a EVE szlag trafi. Chyba tylko ilość końców świata realnego przebija ilość końców EVE. Ludzie przede wszystkim odchodzą z nudów, gdy nic sie nie dzieje. A tak sie właśnie działo przez parę ostatnich lat, totalny marazm, zero jakichkolwiek zmian w rozgrywce, totalna usypiająca nuda. O dziwo od pierwszego małego "jebnięcia" jakim był blackout (to to wogóle miało pogrzebać EVE pod ośmioma metrami mułu i błota) przez pierwsze najazdy Tri, przez zmiany w kopaniu (kolejny gwóźdź do trumny EVE) do zablokowania Niarja, widzę w grze powrót graczy aktórych nie spodziewałem sie nigdy zobaczyć. Młodych też jest cała masa, od jakiegoś czasu Trollish jest pełen "młodzieży".
Tak, w starych czasach było na serwerze i 50 tyś graczy na raz... do momentu wprowadzenia fatygi i nie logowania tysięcy altów na kapitalach :)
Myślisz że z powodu zakichanej Narji nagle dojdzie do masowego ragequitu? Może paru handlarzy iskami na e-bayu rzeczywiście pierdyknie grę ( z Bogiem) ale tak na prawdę zmieni to tylko tyle że Amarr stanie sie troszke wazniejszym graczem na rynku niż jest.

6
Dyskusje ogólne / Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« dnia: Sierpień 20, 2020, 21:21:13 »
A potem narzekanie czemu wszędzie takie pustki  :P
Pustki nie sa na stałe, pustki w systemach tworza sie kilka sekund po tym jak wlece w nullsecu do jakiegoś systemu, kurz ewakuacyjny widac nawet na d-scanie. Tłok jedynie tworzy sie na czacie lokalnym, gdy bohaterowie wyzywaja mnie na pojedynek 1vs cytadela. Lub po prostu wyzywają.

Cytuj
Czym się taki hi sec gracz różni od bota w null? I jeden i drugi ma opłacone konto i poza tym, że jest liczba na czacie lokalu nic nie wnosi dla gry aktywnych graczy.
Mylę się?
Trochę... praktycznie cały czas w grze mieszkałem w null, od paru miesięcy z czystej wygody mieszkam w hubie w Hi. Coraz częściej odnosze wrażenie że w typowym mieszkańcu hiseka jest więcej życia i chęci czegoś więcej niż brandzlowania sie do walleta od typowego mieszkańca null.

7
Dyskusje ogólne / Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« dnia: Sierpień 20, 2020, 14:12:41 »
Dzięki za odpowiedź.
Jeżeli mogę to żeby mieć odpowiedni kontekst dopytam co rozumiesz przez przydatność dla gry, bo wydawało mi się, że przydatne dla gry są osoby, które za nią płacą.
Ci, którzy tylko płaca, są przydatni tylko właścicielowi marki.
Przydatnośc dla gry, to robienie cokolwiek więcej od magazynowania isków. Nawet taki roamer polujący na raciarzy/gapiowiczów tworzy jakis kontent... tak jak taki raciarz zwołujący kolegów żeby takiego roamera pogonić. Ot, dla przykładu po krótce.

8
Dyskusje ogólne / Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« dnia: Sierpień 20, 2020, 13:31:17 »
Liczyłem na rozwinięcie części o tym dlaczego wg Ciebie miałoby to być dobre dla gry  ;)
Zdecentralizowanie handlu na kilka hubów, gdzie można by dostać produkty nie wystepujące w innych regionach, a przede wszystkim, utrudniony export/import chorych ilości materiałów hisek-nullsek (i odwrotnie), wszystko odbywające się w jednym systemie, względnie bez żadnego ryzyka. Bądźmy szczerzy, ilość produkowanych isków w nullseku jest idiotycznie wielka.
A żeby jeszcze bardziej dołożyć do pieca, wycofałbym cyno z lowseka. Po co? A to już łatwo sie domyśleć, wiele było dyskusji na tym forum na temat przerzutu towarów hisek-nullsek jumpfrachtem podczas oglądania Netflixa.
Wszelkie zmiany które spowodują spowolnienie lawiny materiałów i isków na rynek uważam za dobre dla gry.
Cytuj
Bo jeszcze mniej ludzi będzie się logować i nie trzeba będzie rezerwować node na wielkie ustawki bitwy aliansów. :-P
Uważasz że jak nie zaloguje sie nawet kilka tyś. "graczy" którzy nie robia nic poza ryciem skał i wywożeniem ich do hiseka to gra w jakiś sposób ucierpi? Z mojego punktu widzenia - z Bogiem! Idźta i nie wracajta. Wolę 20 graczy z huba Amarr którzy skrzyknęli sie i robia za "ochronę" w Niarja niz 2000 mułów siedzących gdzieś gdzie świało ledwie dociera i ryjących na półafku kolejne setki asteroid. Tych dwudziestu robi jakiś content. Może dla niektórych głupi, może śmieszny, ale wpływający pozytywnie na grę.
Prawda jest taka, że wiekszość nullsekowych biliarderów jest tak przydatna dla samej gry jak plaster antynikotynowy na oparzenia.

9
Dyskusje ogólne / Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« dnia: Sierpień 19, 2020, 20:40:55 »
Mógłbyś rozwinąć myśl?
Proszę bardzo - chciałbym żeby hisekowe państwa zostały oddzielone od siebie lowsekami :)

10
Dyskusje ogólne / Odp: Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian
« dnia: Sierpień 19, 2020, 09:48:21 »
Jestem za tym, żeby Trojkowicze zajęli wszystkie takie wąskie gardła na trasach do Jita. Trochę utrudni i mi to życie, ale uważam że zmiany które mogą po tym nastąpić wyjdą dobrze dla gry.

11
Inne gry / Odp: EVE Echoes
« dnia: Sierpień 14, 2020, 13:06:32 »
Z czystej ciekawości, ile kosztuje miesiąc?

12
Ta gra już funkcjonuje, czy wciąż jest dostępna tylko dla wybranych? Bo ja mam tylko opcje "zapisz się", co zreszta zrobiłem i na tym sprawa sie zakończyła.

13
Total Noob Questions / Odp: TNQ - Buddy Program i plexy
« dnia: Lipiec 18, 2020, 15:20:41 »


Jak działa Aplha Injectors? Odpalasz i dostajesz punkty do szybkiego rozdzielenia między skille, bez oczekiwania aż "się nauczą"?

Tak.

14
Przedpokój / Odp: Ciężki poród
« dnia: Lipiec 17, 2020, 19:45:07 »
Myślę że kolegom chodzi o zachwyt nad górnictwem :) Ogólnie zawsze powtarzam - graj jak chcesz, rób to co Ci sprawia przyjemność, ale... nie idź w górnictwo jako główne zajęcie, jest to mimo wszystko najbardziej odmóżdżające (na dłuższą metę) zajęcie jakie można sobie wybrać w tej grze. I najszybciej zniechęcające do dłuższej kariery kapsularza.

15
Przedpokój / Odp: Cześć
« dnia: Lipiec 13, 2020, 20:55:50 »
Tyle lat że wszyscy zapomnieli  :P

16
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [CBC] CBC Interstellar rekrutuje
« dnia: Marzec 26, 2020, 08:57:54 »
https://www.twitch.tv/videos/574530851?t=03h33m53s

czemu dorosły chłop z goonów płacze, że ktoś go zblobował XD
Może czuje się niedoceniony, w końcu to tylko kilka Blackopów a nie pół aliansu w Nyxach.

17
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [The Minions.] BUFU Mining Rekrutuje
« dnia: Marzec 18, 2020, 19:31:59 »
Zależy czy to zwrot przez dziób czy rufę.

18
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [The Minions.] BUFU Mining Rekrutuje
« dnia: Marzec 18, 2020, 14:01:33 »
Żeglowałem i wiem, że taka mizerna powierzchnia żagla na taki wielki statek to chyba tylko dla picu. Panowie to są kominy!
Bo to są żagle przyszłościowe, działające na zasadzie skrzydła samolotu, tylko działające w poziomie nie w pionie :D Znaczy się siła nośna w poziomie.. jak każde żagle zresztą.... A poza tym to statek spacerowy nie wyścigowy, więc starczą :P A nawet jeśli to kominy to aerodynamicznie ustawione sa tak, że dziób jest po lewej.
HOWGH!

19
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [The Minions.] BUFU Mining Rekrutuje
« dnia: Marzec 18, 2020, 09:35:17 »
Zrobiłem maksymalne zbliżenie na tych ludzi po lewej i mają miny jakby coś żegnali :) Więc chyba rufa.
100% dziób, oni nie żegnają... witają codziennośc po skończonym rejsie luksusowym wycieczkowcem.

20
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [The Minions.] BUFU Mining Rekrutuje
« dnia: Marzec 18, 2020, 08:47:36 »
taaak?, na pewno? hehe

Na pewno :) w tym przypadku dziób jest patrząc od lewej strony zdjęcia.

21
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [The Minions.] BUFU Mining Rekrutuje
« dnia: Marzec 17, 2020, 13:00:03 »

Zapraszamy ludzi chętnych do pvp i rozróżniających przód od tyłu statku, bo jeśli nie. To pewnie też będziecie rozgoryczeni.
hue hue hue.
Cholibcia, nie kwalifikuję się...odróżniam tylko dziób od rufy :(

22
Przedpokój / Odp: Witam po strasznie długiej nieobecność!
« dnia: Marzec 15, 2020, 08:50:34 »
Witamy!!!

23
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [CBC] CBC Interstellar rekrutuje
« dnia: Marzec 02, 2020, 11:53:46 »
hmmm u nas jest dokładnie tak samo. Wyjadamy sobie z dzióbków.
powodzenia
Aż tak źle u Was, że z gąb se zabieracie?  >:D

24
o matko nie zesr*jcie się to tylko gra, rozumiem w życiu ale to tylko rząd cyferek w komputerze.
Ale przy komputerze człowiek, ot taki mało ważny szczególik, prawda?

25
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Reaktywacja COVENU
« dnia: Grudzień 13, 2019, 09:23:01 »
Prosze nie exhumować czegoś co inni inhumowali... widocznie mieli w tym cel :D

26
Patche i dodatki / Odp: HyperNet Relay
« dnia: Grudzień 13, 2019, 09:21:07 »
Nie widze w tym nic złego a tym bardziej nielegalnego. Przypomina to bardzo wysyłanie smsów do rozgłośni radiowych w celu ewentualnego wygrania jakiejś nagrody, traka troche licytacja połączona z losowaniem nagród.
Nie wiem też gdzie tu CCP robi jakieś "hajsy", wszystko odbywa sie w ramach ISK, w dodatku to gracz wystawia przedmiot i gracz dostaje całą sumę. Jak dla mnie fajna sprawa, jak ma sie szczęście to można coś kupić po śmiesznie niskiej cenie, dla przykładu kupiłem wczoraj Enforcera za 13 mln :D resztę sumy zasponsorowali inni gracze.

27
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Sierpień 07, 2019, 07:59:46 »

Mam wrażenie że jedyne w co grałeś to Tetris bo EVE nieogarniasz
Powiedział ktos kto mnie nawet nie spotkał w grze przelotem.
A Ty kiedykolwiek grałeś? Bo mam wrażenie że nie wiesz o jakiej grze piszesz, o ogarnianiu nie wspomnę.
Wytłumaczę ci coś łopatologicznie - każdy w miarę inteligentny człowiek wie, że do ogarniania jakiegoś tematu nie trzeba zachować sie jak owca w stadzie i beczeć jak całe stado, jest coś takiego jak własne zdanie. A to że ktoś tego zdania nie pojmuje, to już raczej problem tego niepojmującego :)

28
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Sierpień 06, 2019, 08:32:09 »
Powtórze coś co postulowaem nie raz nie dwa, powinno sie całkowicie zlikwidować te durne kille, ile potencjalnie fajnych akcji poszło psu w dupę bo wszyscy "muszą mieć killa", nawet doktryna aliansowa zawsze była robiona tylko pod to żeby każdy mógł się załapać na killa, o tym ile akcji zostało całkowicie zjebanych bo "wszyscy chcieli być na killu" już nie wspomnę.
Jestem wręcz pewien, że po wywaleniu tego idiotyzmu, pole walki w EVE mocno się zmieniłoby, na lepsze.
Jakoś w żadnej innej grze tego nie spotkałem i ludzie świetnie sie bawią walcząc miedzy sobą wykorzystując swoje możliwośći do wygrania a nie do pojawienia sie na świętym killboardzie.

29
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Lipiec 22, 2019, 18:10:29 »
Mapa, ustalenie gdzie wogole mogą być ludzie i tam skanowanie. A w skanie nic :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka
W tym temacie nic się nie zmieniło, praktycznie normą było że na skanie było pusto mimo ludzi na lokalu, teraz nie widać lokala i dlatego wydaje się że jest bardziej pusto.
Najlepsze jest to że skan "zeruje" się tak samo szybko po tym jak się wleci do systemu jak w czasach gdy był lokal. Klokerzy na bramach :)

30
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Lipiec 18, 2019, 08:11:05 »
Na Alpha to drugi rząd. Na omega są większe emocje bo wiesz, że bezpośrednio po kieszeni cię to dotyka, bardziej boli. ;) Aby poprawić można przesiąść się na siedzenia VIP, tzn. dokupić pakiet 7430 PLEX za 249.99 EUR jeden dzień przed finalnym wyłączeniem serwerów i zakrzyczeć "NIEEEEE!!". :)
Nic dodać nic ująć.
Alfa to jak lizanie cukierka przez szybę.

31
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Lipiec 16, 2019, 15:32:47 »
No i koniec EVE znów nie nastąpił.
A ja specjalnie resubowałem na to wydarzenie konto żeby oglądać zjawisko z pierwszego rzędu.

32
Wiesz puszken, że to niemieckie metody - zohydzić najpierw człowieka, a potem do pieca?
Wiem, przodkowie do czegoś zobowiązują.

33
no sorry w tekście opisującym całe wydarzenie były zdania, że nie poczuwacie się do odpowiedzialności za stratę nyxa bo gościu to zrobił na własną odpowiedzialność...
ale można to sprzedać szerszej publice jako nam. po prostu mnie to śmieszy misiu pysiu, obraz takich niby wyluzowanych kolesi a tak naprawdę w dupie aż zwieracze pękąją.
Nurtuje mnie jedna sprawa... jesteś idiotą czy po prostu głupkiem starającym się być trollem?
Jeśli to drugie, to trolla możesz wykasować z tego zdania.
Co wypowiedź to głupsza, jeśli miałeś plan rozwijać się w tej materii to musze cię pochwalić, przyrost głupoty jest logarytmiczny.

34
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Lipiec 13, 2019, 19:27:49 »
Czyżby rzeź niewiniątek nastąpiła tak wielka, że serwery zkillboard.com nie wytrzymały? Czyżby rzeka informacji o spadających raciarkach podziałała jak atak DDOS? ???  ???  ???

 :D
I to w pierwszych minutach po wprowadzeniu blackoutu, rzeź która wybuchła minutę po wprowadzeniu można porównać do wybuchu supernowej. Osobiście jestem pod ciężkim wrażeniem fachowości rzeźników, stali i czekali na każdą raciarkę w miejscu do którego miała przylecieć.
Szacun panowie.

EDYTA coby nie dublować
Zaglądam na Dotlan, a tam zero jakichkolwiek danych na temat sova, ruchu, killi itp. bo "blackout". Dla mnie jako solo-szwendacza źródło najważniejszych informacji poszło się kochać, ale... to nawet dobrze, więcej niewiadomych, więcej zabawy. Oby tak zostało.

35
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Lipiec 13, 2019, 16:49:40 »

Żeby hi sec był dobrym miejscem dla nowych to trzeba by tak zmienić mechanikę żeby jedynym sposobem na zaszkodzenie graczowi było wypowiedzenie mu wojny
Co do drifterów to cały czas uważam, że ich celem jest przecięcie połączenia 0.0 hi sec by wywołać wojny o surowce
W hiseku jedyni którzy miewają ciężkie życie to starzy nullsekowcy na altach w statkach typu choinka do farmienia LP na misjach l4. Ewentualnie altkonta z frachtami wożącymi wcześniej wspomniane chore ilości materiałów. Nowy gracz jest bezpieczny, nikt go nie gankuje bo niby po co?
EDYTA:
Apropos rzeźników, rzezi niewiniątek itp... może ktoś podpowiedzieć gdzie tych rzezi szukać? Nie wiem... jakiś link do killboarda? Filmik? Cokolwiek?

Strony: [1] 2 3 ... 67


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal