Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Halborn

Strony: [1]
1
Tak się złożyło, że kilku postPBNiaków wylądowało u nas. Więc gdybyś BARDZO chciał się wykazać poziomem swojej niekompetencji, zapraszam.
A z tym dobrobytem to bym za mocno nie przesadzał. eve to już umieralnia, ale można to zrobić z klasą i trzymając gardę.

Dziękuję serdecznie za zaproszenie, niewykluczone, że kiedyś nasze drogi się zejdą.
W tej chwili dołączam do grupki znajomych w PH, by pławić się w gronie wybitnie uzdolnionych F1 pusherów, gdzie skillem nieskażony blob dokłada swoją cegiełkę do tej umieralni. Muszę sprawdzić, czy ogarnę tu sobie jakieś finanse, zrobić rozpoznanie w polityce. Ale kiedyś na pewno wrócę na stare śmieci. Fly safe drogi kolego!

2
kolega wyrwany z odmętów szaleństwa, czy przerwał 7 letni cug alkoholowy?
Krótki opis sytuacji, postaram się w prostych słowach.

1. bufu ma się świetnie, nawet ostatnio przyszły jakieś stare dziady co chlipiO w poduchę, jak to kiedyś było super, jak wagO rozjebywały całego grida: ]
2. Pink RIP
3. Mikker, raczej nie wraca, czasem się pojawi raz na 2-3 lata. Więc obsrańce czas nauczyć się podcierać samemu. Mama Mikker nie ma, nikt was nie wyprowadzi na spacer. Czas się w końcu ogarnąć

miłego powrotu życze... nie będzie łatwo: ]

Mama Mikker i wspólne latanie z BUFU (cieszy mnie dobrobyt w jakim dalej trwa korporacja) w Curse były jak wyjątkowy strzał heroiny, po którym masz jazdę życia, ale kończysz w szpitalu we własnych wymiocinach. Ja 7 lat "na odwyku". Ale narkoman zawsze pozostanie narkomanem.

Dziękuję za życzenia, być może nie będzie łatwo - zobaczymy.

3
Mikker błagam, wróć!

Once a bunny, always a bunny. Pozdrawiam wszystkich starych kumpli z dawnych lat (szanowne BUFU też). Kiedy będzie jakaś reaktywacja?

Strony: [1]


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal